Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dodatkowe sita

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 09:44

Dodatkowe sita Mam zamiar zamontować dodatkowe sita na samym dole kombajnu na podajniku ślimakowym poprzecznym aby odsiewało mi nasiona powójki i komosy
Jeśli ktoś zna temat to proszę o podpowiedź jakie powinny być otworki , koszę tylko zboża ;owies jęczmień pszenżyto żyto

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dodatkowe sita Dzisiaj, 15:24
  •  

#2 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1002 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 11 wrzesień 2011 - 10:29

Dodatkowe sita gdzie ty chcesz to zamontować pod podajnikiem. Tam gdzie się z dołu odkręca czy gdzie

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#3 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 19:35

Dodatkowe sita Właśnie tak na samiutkim dole gdzie jest przykręcana osłona i na tej osłonie mam zamiar to zamontować

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#4 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 12 wrzesień 2011 - 14:44

Dodatkowe sita I niby co ma się dziać z tymi paprochami? wentylator wywieje z samego dołu?bo czy jakieś inne koncepcje? dla mnie temat głupota, najtanszy środek na chwasty w zbożach zapomniany przez większość bije te dwa chwasty w kilka godzin, mowa o aminopieliku,
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 09:49

Dodatkowe sita A widziałeś kiedy sita na podajnikach ślimakowych w magazynach ?
A aminopielik na powójkę ? Nawet granstar nieradzi .Słyszałeś o zachwaszczeniu wtórnym ?Paprochy mają wypaść na ziemię .A ja pytałem o wielkość otworków w takim sicie , prosiłem o podpowiedź a nie oto czy mój pomysł jest zasadny

#6 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 11:08

Dodatkowe sita To pisz po ludzku pod ślimakiem podajnika zamiast dolnej osłony, tak jak w żmijkach, takie sita są do kupienia u sprzedawców żmijek
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 19:55

Dodatkowe sita Ten producent wykonuje przenośniki z sitami: http://ws-sosnowski.pl/oferta.html

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878