Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak wyjąć pompe paliwa 4340

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share danielek24

danielek24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 21:47

jak wyjąć pompe paliwa 4340 witam wszystko było ok ale przetarł mi się wezyk smarowania pompy paliwa i trysnęlo troszki olejem ale odrazu wymieniłem.Nie wiem czy miało to wpływ ale pisze wszystko po kolei

dziś pod czas koszenia kukurydzy zgasł mi i nie chcial zapalić-kręcił ale nie miał paliwa.Odziwo nie był zapowietrzony.odpalał i sam wchodził na max obroty i po chwili gasł.pare razy odpowietrzyłem,poczyściłem i po pół godz.ruszył w pole

ukosiłem 2 przyczepy i znów zgasł,przyjechał taki mój kumpel nie mechanik ale trosze się zna :) zdiął te przewody do wtrysków i przy kręceniu rozrusznikiem nie dawał paliwa-diagnoza Padła pompa.
sprawdzaliśmy pompke zasilającą to mówił,ze jest ok a wałek co ją napędza od pompy też sie kręci

I do sedna-pompa trzyma się na trzech śrubach boczną i od spodu moment odkręciliśmy ale tej co jest od bloku silnika ni hu hu się nie da podejść.Macie jakiś sposób,czy specjalny klucz?
kurcze 3ha kuku do koszenia jeszcze,siano gnój a on stoi,więc temu napisałem,że pilne.pomóżcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak wyjąć pompe paliwa 4340 Dzisiaj, 03:42
  •  

#2 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 22:23

jak wyjąć pompe paliwa 4340 Sekcyjna pompa tak łatwo nie pada, to że nie daje paliwa na wtryskiwacze czyli raczej paliwo do pompy nie dopływa , może pompka wstępna padła-zawiesiłasię(sprawdź zaworki w pompce i tłoczek czy nie stoi) lub filtry zabite albo wężyki , kranik , to mi najbardziej do opisu pasuje, sekcyjna pompa kuca powoli, jak gaśnie to jej paliwa brakuje....
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#3 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7585 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 23:13

jak wyjąć pompe paliwa 4340 Sprawdz czy olej pompa dostaje. Mozliwe że na sucho chodzi, sekcje łapie i regulator głupieje.
KPK Kumurun Team

#4 Share danielek24

danielek24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 08:29

jak wyjąć pompe paliwa 4340 olej dostaje bo jest nowy węzyk ale wcześniej pękł więc może to jest od tego.Pompa już wyjęta więc w poniedziałek powinno być wiadomo.pompka zasilajaca jest dobra,wszystko odpowietrzone i czyszczone.
zagadka w poniedzialek powinna sie rozwiazać

#5 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 08:48

jak wyjąć pompe paliwa 4340 Napewno nie dlatego że pękł wężyk, sekcje są smarowane paliwem nie olejem, a regulator wystarczy że jest mokry i działa
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 16:58

jak wyjąć pompe paliwa 4340 jezeli ten model ma takie same rozwiazania jak starsze 52-72, to wyglada na to ze musisz bak wyczyscic bo pewnie podchodzi tam jakis paproch i co jakis czas zatyka rurke,tak bylo u mnie.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#7 Share danielek24

danielek24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 21:38

jak wyjąć pompe paliwa 4340 ale jak by brud zatykał rurkę to nie było by paliwa w filtrze,bo przecież na pompe powinno iść paliwo jeśli jest w filtrze.Przecież nie idzie bezpośrednio z baku a u mnie jest w całym układzie,dochodzi prawidłowo do pompy,lecz z niej już na wtryski nie idzie.
rano wiozę pompe do białej podl. jak będe wiedział co jest-odrazu napisze.
dzieki wszystkim za zainteresowanie

#8 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 22:34

jak wyjąć pompe paliwa 4340 Robimy zakłady co było?? :lol: stawiam na pompkę wstępną lub zaworki na niej, ale nie widziałem nie dotykałem mogę się mylić

#9 Share SNAJPER2012

SNAJPER2012

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 wrzesień 2011 - 12:39

jak wyjąć pompe paliwa 4340 Ja bym stawial na paprochy w baku. Miałem tak w 6211- raz co 15-20 min gasł, a czasem caly dzień mozna było robić i ze dwa razy tylko gasł. Proponuje wyczyścic bak skoro już się wzialeś za naprawe i ciągnik i tak musi stać. Napewno nie zaszkodzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share danielek24

danielek24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 12 wrzesień 2011 - 21:45

jak wyjąć pompe paliwa 4340 uwaga uwaga oglaszam wyniki :)
zatarły się i staneły sekcje
powód-złej jakości paliwo+zanieczyszczenie(palliwo było zawsze ruskie ale od miesiąca polskie,w tamtym tygodniu od nowego dostawcy jak widać super.W odstojniku nie wiem czemu ale nie było sitka)
koszt-710zł ;[

czy to możliwe,że teraz ma więcej mocy?bo przedtem strasznie sie mulił a teraz chodzi lepiej niz nowy,jakgdyby miał z 10 KM więcej.dodam,że jak byly tłoki i tuleje mieniane to kupiłem chyba troszke wieksze jak w 7211. idzie jak szatan :lol: jak wcześniej na miękkim z belarką z 2 musiałem ruszać tak teraz z 4 kołem kręci. normalnie przez przypadek tuning wyszedł

wie kyoś może jak podłączyć te 3 kable do ssaka?bo wyjmowałem i nie poznaczyłem i teraz ciągle pokazuje full