Skocz do zawartości

Zdjęcie

Valtra leasing

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 21:40

Valtra leasing Witam. Panowie potrzeba mi informacji na temat leasingu Valtry powiem szczerze zmęczyła mnie praca Ursusem jestem mlody a już nie raz mam problemy z kręgosłupem ursus nie daje rady sypie sie i zastanawiam się nad wzięciem Valtry w leasing i moje pytanie jest takie jak to wygląda interesuje mnie bardziej jakie braliście ciagniki na jak dlugo jest przewidziana spłata w jakiej kwocie. Rozmyślam nad modelem okolo 140km ładowacz czołowy przednia os amortyzowana kabina również. Ile trzeba wpłacić zaliczki na dzien dobry? Wiem moge zapytać dilera ale wole najpierw sie dowiedziec przemysleć a jeszcze nie wiem do konca czy wszystko wypali i czy bd kasa na Valtre dzieki na odpowiedzi pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Valtra leasing Dzisiaj, 15:54
  •  

#2 Share krone125

krone125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 09:42

Valtra leasing nie mam valtry ale na moje oko to 50 kafli musisz wyłożyć jak nie więcej

#3 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 11:57

Valtra leasing Zalezy jak pogadasz z Leasingiem, jak nowy ciągnik to nawet od 0% 1 wpłata się zaczyna, standard to jest 10% procent wartości netto ciągnika. Chcesz coś więcej wiedzieć to pytaj trochę wiem o leasingach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share racha

racha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 14:54

Valtra leasing ja robiłem tak pierwsza wpłata 45 % i potem rata miesięczna była nie taka duża ;))

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2011 - 17:35

Valtra leasing można te ustalić ratę malejącą, lub obniżone raty na okres zimowy i wiosenny :)
Także najlepiej dopytaj się u dealera

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 19:47

Valtra leasing Dzięki panowie za odpowiedzi. Zastanawiam sie własnie co zrobić ponieważ podłapałem prace u takiego rolnika jako kierowca i tam chce zarabiac po prostu na spłate ciagnika mam 40ha lecz 25sztuk bydła i potrzeba mi takiego mocnego ciagnika aby szybko sie z tym uporac. Widze że można sie ugadać na co komu i jak pasuje wiecej wplaty pierwszej malejace raty itp co jest bardzo zachęcające. Ciekawe jak teraz AGCO daje maszyny na jakich zasadach bo w Topagrar sie ogłaszali że Valtra od 2300 z groszami ale wiadomo bd to najsłabsza i biedna Valtra a ja chce kupić ciagnik na lata który bd mi odpowiadał teraz jak i za 10 lat