Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pokazy polowe

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agroshow

agroshow

Nowicjusz

• FIRMA
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 07 wrzesień 2011 - 11:05

Pokazy polowe Witajcie,
czytaliście na stronach AgroFoto.pl, że jak co roku organizujemy pokazy polowe?
Dla przypomnienia przedstawiam harmonogram.

Orientacyjny czas prezentacji poszczególnych grup maszyn w RINGU

Nowości w piątek 14.30 w sobotę i niedzielę 11.00
Opryskiwacze polowe w piątek 15.00 w sobotę i niedzielę 11.30
Ładowarki teleskopowe / ładowacze czołowe w piątek 15.30 w sobotę i niedzielę 12.00
Technika dla rolnictwa precyzyjnego w piątek 15.45 w sobotę i niedzielę 12.15

Jak często uczestniczycie w Naszych pokazach?
Są dla Was przydatne?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pokazy polowe Dzisiaj, 22:12
  •  

#2 Share rzewoj

rzewoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 07 wrzesień 2011 - 11:58

Pokazy polowe przydalby sie pokaz agregatow uprawowo-siewnych
wielu mlodych rolnikow czeka na decyzje z agencji w sprawie tegorocznego naboru wiec zaraz rusza do firm na zakupy a z moich zrodel wiem, ze w planach duzo wlasnie takich maszyn ;)

#3 Share John6330

John6330

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 07 wrzesień 2011 - 12:58

Pokazy polowe rzewoj ma rację powinien byc pokaz agregatow uprawowo siewnych

#4 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 07 wrzesień 2011 - 13:14

Pokazy polowe Oraz pługów... <_<
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#5 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 07 wrzesień 2011 - 13:52

Pokazy polowe Kiedyś byłem w Bednarach. Pokazy pługów były ale co to za pokaz jak się przewraca 10 raz piach??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 wrzesień 2011 - 14:31

Pokazy polowe Ja jak rzadko zgadzam się z Andruszą, co mi po pokazie powiedzmy brony wirnikowej z ciężkim wałem na gleby ciężkie, jak ten piach to bronami 16mm się uprawi? Niestety Bednary to słaba lokalizacja na pokazy polowe. Ojczulo był w 2000 roku na mokrym AgroShow jeszcze organizowanym w Więckowicach, tamtejszy teren znacznie lepiej nadawał się na organizację takiej imprezy z racji mocniejszych ziem.

Pokazy pracy belek w opryskiwaczach na torze testowym, jak najbardziej. Dodatkowo pokaz pracy ładowaczy i ładowarek, ale z możliwością samodzielnej pracy poza godzinami samego pokazu.

Byłem kilka razy na AS, ale na pokazach byłem raz, bo jeżeli chodzi o uprawę to nie ma czego oglądać...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 07 wrzesień 2011 - 20:07

Pokazy polowe ja w zeszłym roku widziałem te pokazy pracy maszyn uprawowych to rzeczywiście tak jak pisze Bobek ziemie do takich rzeczy mają do niczego, ale pokaz \ładowarek całkiem fajny był
red power

#8 Share agroshow

agroshow

Nowicjusz

• FIRMA
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 12 wrzesień 2011 - 10:44

Pokazy polowe każdy z Was AgroFotowicze pochodzi z innego rejonu, każdy ma troszkę inne oczekiwania względem pokazów.
Pamiętajcie jednak, że chcemy wam pokazać jak najwięcej maszyn w pracy, a nie tylko jak stoją w swoich "boksach"
Obok siebie stają do porównania praktycznie wszystkie maszyny, które są dostępne na rynku - dzięki czemu łatwo możecie je sobie porównać.
Wasze opinie są dla nas bardzo cenne, weźmiemy je pod uwagę podczas przygotowań.

#9 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 12 wrzesień 2011 - 19:44

Pokazy polowe Taka prośba, może nierealna, ale: na forum panuje przekonanie ze pługi kverneland idą w ziemi lekko i gdyby zrobić takie porównanie spalania poszczególnych marek pługów z takim samym traktorem :D

#10 Share agroshow

agroshow

Nowicjusz

• FIRMA
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 14 wrzesień 2011 - 15:16

Pokazy polowe bardzo ciekawa propozycja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 24 wrzesień 2011 - 20:12

Pokazy polowe Jeśli chodzi o piątkowe pokazy to proponował bym zatrudniać do komentowania ludzi kompetentnych a nie jakiegoś Zientarskiego, on w ogóle nie wie o czym mówi, miał czarno na białym napisane, widzi napis na zbiorniku polskiego opryskiwacza a on gada o jakiejś marce zagranicznej(nie pamietam jakie marki) drugi koleś go poprawia a on dalej swoje, patrzy się na belkę opryskiwacza a belka mało co o ziemie nie zaryje a on mówi o bardzo dobrej belce B) Mówił takie głupoty że nie mogłem go już słuchać, zresztą parenaście osób obok mnie też coś tam mówiło na jego wypowiedzi.
Może moja wypowiedź wpłynie jakoś na następny rok, myślę że za to dostał nie małe pieniądze, organizatorzy powinni też zastanowić się po co kogoś takiego w ogóle ściągali na wystawę.
Byłem też świadkiem dość niebezpiecznej sytuacji gdy porządkowy jadąc na tym czterokołowcu prawie potrącił 4dziewczyny stojące przy tej taśmie od pola pokazowego, jechał gdzieś od placu stoisk bardzo szybko.