Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541?

34 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mariuszwysz512

mariuszwysz512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 29 wrzesień 2007 - 20:34

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? Pomóżcie mi dokonać dobrego wyboru,piszcie ;)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? Dzisiaj, 23:23
  •  

#2 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 11:25

Pomóżcie mi dokonać dobrego wyboru,piszcie ;)

ja bym napewno wzią zetora ale do czego ci ten traktor na ile ha ??? co hodujesz i do jakich maszyn
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#3 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 30 wrzesień 2007 - 11:28

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? Ja bym brał zetora i chyba troche tańszy jest od NH
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#4 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 11:36

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? Tańszy nie znaczy lepszy. napisz coś więcej do czego Ci ten ciągnik potrzebny, bo skąd mamy wiedzieć który by był lepszy do Twoich warunków

KS Falubaz

#5 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 30 wrzesień 2007 - 11:43

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? witam. Moim zdaniem lepszy jest New Holland. mieszkam w rejonie gdzie jest sporo nowych ciągników i słyszałem wiele opinii. New Holland jest zdecydowanie oszczędniejszy. Zetory dużo palą. Nawet więcej od ursus 5714 czy pronar 82sa, a paliwo drożeje ;) Zachodnie ciągniki są lepiej dopracowane, serwis jest tak rozwinięty ze nie ma problemów z częściami.TL jest ciągnikiem stosunkowo prostym w budowie ale komfortu pracy nie ma co przyrównywać do zetora. sam posiadam od 7 lat włoski ciągnik i jak narazie bez awarii. pozdrawiam

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 12:27

witam. Moim zdaniem lepszy jest New Holland. mieszkam w rejonie gdzie jest sporo nowych ciągników i słyszałem wiele opinii. New Holland jest zdecydowanie oszczędniejszy. Zetory dużo palą. Nawet więcej od ursus 5714 czy pronar 82sa, a paliwo drożeje ;) Zachodnie ciągniki są lepiej dopracowane, serwis jest tak rozwinięty ze nie ma problemów z częściami.TL jest ciągnikiem stosunkowo prostym w budowie ale komfortu pracy nie ma co przyrównywać do zetora. sam posiadam od 7 lat włoski ciągnik i jak narazie bez awarii. pozdrawiam

To zetor bardziej komfortowy od new hollanda? U mnie w okolicy też dużo włoszczyzny same lambo ludzie biorą i chwalą, na zetory narzekają?
Ile pali proxima, podobno 0d 6 do 8 ale koleś kupił to z pługami 3x30 żre 10 l na godz to strasznie dużo może troche szybciej jedzie ale spalaniena hektar wychodzi nie mniejsze jak c 360,
Proxima plus ma inercooler moze będzie niższe spalanie, ale ja też bym był za zachodniakiem

#7 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 12:38

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? To zetor bardziej komfortowy od new hollanda? U mnie w okolicy też dużo włoszczyzny same lambo ludzie biorą i chwalą, na zetory narzekają?
Ile pali proxima, podobno 0d 6 do 8 ale koleś kupił to z pługami 3x30 żre 10 l na godz to strasznie dużo może troche szybciej jedzie ale spalaniena hektar wychodzi nie mniejsze jak c 360,
Proxima plus ma inercooler moze będzie niższe spalanie, ale ja też bym był za zachodniakiem

#8 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 12:41

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? ups pomyłka. skopiowała mi się czyjaś wypowiedz. sorry. ja mam rollerka 70km 4 skiby po 35 każda i mi spala do 7 l na godz przy średniej orce do 20cm i na glebach 3 klasy.

#9 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 12:46

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? tam wcześniej miało być -i komfortu pracy nie ma co przyrównywać do zetora- mała pomyłka

#10 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 14:46

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? edytuj posty !!!
do tematu ja bym brał nh.napewno wiekszy komfort

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 30 wrzesień 2007 - 17:49

To zetor bardziej komfortowy od new hollanda? U mnie w okolicy też dużo włoszczyzny same lambo ludzie biorą i chwalą, na zetory narzekają?

siema widze ze tez posiadasz rollera ile masz motogodzin i do jakich prac go uzywasz

#12 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 18:34

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? Witam Timasz. to akurat nie były moje słowa bo je przypadkiem skopiowałem ;) mam rollera od 2000 roku. mam 1750 mtg. pracuje pługiem 4x35, agregat 2,8, talerzówka 2,7x, rozrzutnik tytan 5t, przyczepy pronar6t+autosan4t i lżejsze prace jednorzędówka poettinger mex IIs, opryskiwacz 600l bury. pozdrawiam

#13 Share mariuszwysz512

mariuszwysz512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:27

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? ja chce zeby ten ciagnik był typowo do pracy z turem(ładowanie o bornika,bele...) wiem ze w NH jest lepszy komfort tylko niewiem ktury jest bardziej wytrzymalszy, jak dla mnie komfort to drugorzędna sprawa,nio nie powiem ze nie jest wazna,ale chce zeby ciągnik chociaz 10 lat pochodził bezawaryjnie.

#14 Share soltys

soltys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:36

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? chyba nie ma takiego ciągnika żeby z 10 lat pochodził bez awarii ;)

#15 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:41

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? Pewnie chodziło mu o to żeby pracował przez 10 lat bez wiekszych awari :( radzilłbym Ci zetorka do takiej pracy to w sam raz ;)

#16 Share mariuszwysz512

mariuszwysz512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:42

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? heh nio teraz to niema ale wczesniej były

#17 Share mariuszwysz512

mariuszwysz512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:44

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? tylko zer te zetory duzo palą ;) n nio i szybka sprzegło siądzie bo jedna duzo i mbede robil w tuze

#18 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:48

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? jak boisz sie o sprzeglo to biez ciagnik z elektrohydraulicznym rewersem

#19 Share mariuszwysz512

mariuszwysz512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:52

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? jak NH bym brał to bym zamawiał z szybka zmaina kierunku jazdy co sprzegła nie trzeba wciskac tylko taka wajho, niewiem może w zetorze jest cos takiego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share mariuszwysz512

mariuszwysz512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:55

Kóry waszym zdaniem jest lepszy NH TL80A czy zetor 8541? a co to jest ten elektrochydrauliczny rewers?

Dodaj odpowiedź