Skocz do zawartości

Zdjęcie

30 września kurs Euro

161 odpowiedzi na ten temat

#141 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 21 październik 2011 - 20:32

30 września kurs Euro

Ale czy jadąc autem do miasta jest tak że nic nie załatwiamy/kupujemy wysyłamy do gospodarstwa.

To tak jak z KRUS odszkodowanie złamana noga w drodze z domu do budynku gospodarczego i mamy odszkodowanie, ta sama sytuacja w tym samym miejscu tylko idziemy do sąsiada na goście (ani jednego słowa o gospodarstwie, tylko jak to sprawdzić ??) i odszkodowanie nam nie przysługuje.

zgoda - wszystko rozumiem - ale na zakupy do miasta i na msze w niedziele to rozumeim że tankujesz na stacji bez odliczenia akcyzy ?
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
30 września kurs Euro Dzisiaj, 16:27
  •  

#142 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 21 październik 2011 - 20:41

30 września kurs Euro No dobra jak już jedziemy to jedziemy.

Nie wiem czy wiecie, ale Nasz Papież Jan Paweł II, mógł zostać otruty - celem wywołania Parkinsona, Alzhaimera.

Odpowiedź krótka: nie mogli Go zabić to chcieli Go zmanipulować.

Edytowany przez zmija2a, 21 październik 2011 - 20:46.

#143 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 21 październik 2011 - 20:49

30 września kurs Euro a co to ma do cen ropy i kursu euro ?
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#144 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 21 październik 2011 - 21:06

30 września kurs Euro Nie wiem, czy ma czy nie ma, wspólnego z kursem euro/dolar/ropa. Hmm, tzn. ma bo Jan Paweł II stawiał opór "wojnom". A wojna dzisiaj tj. na dzień 21.10.2011r. - np. Libia = ropa.

#145 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 październik 2011 - 21:20

30 września kurs Euro @MECHANIZATOR nikt nie jezdzi autem paliwe ze zwrotu z akcyzy, bo jest to tak pomyslane, aby do takiej sytuacji nie dopuscic. nie ma opcji, zeby obrobic wszystko na przyslugujacym limicie - czaisz? w ogole sami ta nagonke miasto - wies potegujecie, nie wiedziec czemu.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#146 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 21 październik 2011 - 21:30

30 września kurs Euro w mojej okolicy są "rolnicy ekolodzy" mający po kilkaset ha ekologicznych jedno kośnych łąk i tacy maja tyle zwrotu, że mogą firmę budowlaną tym paliwem napoić ze zwrotem akcyzy :)

#147 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 21 październik 2011 - 21:30

30 września kurs Euro Brzozak - ale ja nie poteguje żadnej nagonki - przynajmniej nie mam zamiaru - jeślin tak to odebrałeś to sory - co do tego co piszesz to znam różne przypadki i wiem że ludziska jeżdżą na tym paliwie samochodem

#148 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1344 postów

Napisany 21 październik 2011 - 21:31

30 września kurs Euro Dobra @daniel kto mieczem wojuje ten...dostało mi się B) . A tak poza tym to gratuluję, iście GUS-owskiej, zręczności w operowaniu % :lol:

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#149 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 21 październik 2011 - 21:32

30 września kurs Euro A Wy dziady tylko kombinujeta. Od kiedy Leppera zabili/zdefraudowali, rolnictwo po d*pie dostaje.

#150 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 21 październik 2011 - 21:42

30 września kurs Euro O kurde ale się temat rozwinął :P według mnie jeszcze jeden taki rok i ludzie całkiem rzuca rolnictwo albo wróca na konie z ciagników bo przy tych cenach paliwa nawozu to cena za zboże rzepak trzode i mleko to jest jakaś smieszna bajka <_<
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 21 październik 2011 - 22:56

30 września kurs Euro a kto powiedział ze będzie lekko ???

naród wybrał droge kapitalizmu - więc moze mieć pretensje tylko do siebie - tymczasem miało być zupełnie inaczej

#152 Share andrzej612b

andrzej612b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 22 październik 2011 - 19:30

30 września kurs Euro Kurs euro już wszyscy znamy , co do czerwonego koloru to zawsze będzie on mi się kojarzył z komunizmem a historie znam wystarczająco dobrze .

#153 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 23 październik 2011 - 00:39

30 września kurs Euro No masz rację, kurs Euro już znamy. Zgodnie z "sondażami" wyniósł 4.xyz. ;) Dziwne, że czerwony kojarzy się z "Ala Armia Czerwona".

Jak to ładnie podkreślił Mechanizator komunizm to nie socjalizm. Ale nie znaczy, że w związku z socjalizmem mamy "RAJ".

#154 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 24 październik 2011 - 20:06

30 września kurs Euro Polak to ma zawsze 2 razy bardziej po góre niż reszta świata <_< Napewno rolnicy z zachodu nie dali by sobie tak w kasze robić ale w polsce jest inne podejście do sprawy jeden patrzy sie na 2 i nic nie jest robione aby lepiej był . Jeszcze dopuki był Leper to ktoś robił szum w koło rolnictwa a teraz to bedzie już cisza, on chciał pomóc rolnictwu polskiemu ale nie dał rady bo reszta przeciwników go sprzatneła , tak to w polsce jest.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#155 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6741 postów

Napisany 01 listopad 2011 - 14:21

30 września kurs Euro Współczuję tym, którzy oczekują na spadek kursu. :unsure:
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#156 Share benio1967

benio1967

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 817 postów

Napisany 01 listopad 2011 - 14:58

30 września kurs Euro Temat do zamknięcia - września minął.

#157 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6741 postów

Napisany 01 listopad 2011 - 15:22

30 września kurs Euro Wrzesień minął ale temat o kursie € zawsze będzie aktualny więc ja tylko edytowałbym tytuł tematu bo chyba nie ma innego tematu o kursie €
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#158 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1344 postów

Napisany 09 listopad 2011 - 12:05

30 września kurs Euro Odgrzewam odnośnie wzrostu stawki akcyzy i stawki jej zwrotu dla nas:
propozycja mówi u tym by zwiększyć stawkę zwrotu z 0,85 zł do 0,95 zł na 1 litr oleju, stawka zwrotu w porównaniu z obecną wzrośnie o 11 proc. Jednak równocześnie od 1 stycznia 2012 r. w związku z wymogami wspólnotowymi będzie musiała wzrosnąć stawka akcyzy na olej napędowy z 1,048 zł/l do 1,196 zł/l, czyli o 0,048 zł tj. około 14 proc.
A tu ważna dla nas informacja http://www.ppr.pl/artykul-inny-termin-wnioskow-o-zwrot-akcyzy-w-paliwie-165188-dzial-1.php

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#159 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 09 listopad 2011 - 19:56

30 września kurs Euro

propozycja mówi u tym by zwiększyć stawkę zwrotu z 0,85 zł do 0,95 zł na 1 litr oleju,

@agomatik to już nie chyba propozycja tylko fakt dokonany... Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1344 postów

Napisany 09 listopad 2011 - 21:01

30 września kurs Euro Jak podasz link do rozporządzenia RM to chylę czoła, napisałem, że to propozycja, bo nie znalazłem potwierdzenia. Jednakże ta część, to tylko odgrzany kotlet, klo jest w linku.