Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zawodowa szkoła rolnicza

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojo123

wojo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja

Napisany 04 wrzesień 2011 - 13:13

Zawodowa szkoła rolnicza Cześć wybieram się do szkoły zawodowej rolniczej i mam do was pytanie czy po tej właśnie szkole mogę korzystać z pomocy unijnych np prow oraz inne tego typu pomoce z góry dzięki ?????????????????????.
:P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zawodowa szkoła rolnicza Dzisiaj, 03:25
  •  

#2 Share FanUrsusa

FanUrsusa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 17:22

Zawodowa szkoła rolnicza A zna ktoś jakieś działające rolnicze szkoły zawodowe w małopolsce lub gdzieś niedaleko ? Prosiłbym o pisanie .

#3 Share pawel675

pawel675

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 18:22

Zawodowa szkoła rolnicza W Molopolsce to Jest Nawojowa (koło New Sącz) i ją polecam najbardziej 9(z roznych opini ,sprzetu jakim dysponuja itp) . Jest jeszcze gdziesz kolo Proszowic , no i jest Dąbrowica kolo Bochni ( do Bochni mam 18km B)) Ale tam to konie tylko maja i ogólnie lipa :/ Sam chce iśc do szkoły rolniczej :0 Ale do Nawojawej zadaleko (ponad 100km) w Proszowicach niema internatu , a do Dabrowicy to mnie jakoś nie ciagnie ...

Edytowany przez pawel675, 04 wrzesień 2011 - 18:23.

#4 Share FanUrsusa

FanUrsusa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 05 wrzesień 2011 - 19:51

Zawodowa szkoła rolnicza Ale w nawojowej zamknęli technik rolnik , można iść dopiero po liceum a mnie to się nie opyla ...

#5 Share M4t3usz

M4t3usz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Wszelako rozmaite :)

Napisany 07 wrzesień 2011 - 13:58

Zawodowa szkoła rolnicza Cześć chłopaki, ja chodzę do tech. agrobiznesu(rolniczego). I powiem tak do technikum chodza normalni ludzie ktorzy soba cos reprezentuja a przy tym maja uprawnienie do przejecia gospodarstwa, na temat zawodowki rolniczej? Powiem krótko nikogo nie obrazajac, chodza tam buraki,ostatnie wiesniaki,chamy, ludzie bez perspektyw, przy tym nie otrzymuja uprawnien do przejecia gospodarstwa. jeszcze jedna sprawa, co ty czlowieku zamierzasz? isc do zawodowki odbebnic szkole i "osiasc" na gospodarce? Bdb pomysl....(mowie to b. ironicznie, tzn. w znaczeniu odwrotnym)

Edytowany przez M4t3usz, 07 wrzesień 2011 - 13:59.

#6 Share FanUrsusa

FanUrsusa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 07 wrzesień 2011 - 14:54

Zawodowa szkoła rolnicza Ja chcę do technikum !!! Może ktoś napisze jeszcze gdzie są szkoły rolnicze w : podkarpackim , świętokrzyskim oraz śląskim ...

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2011 - 21:33

Zawodowa szkoła rolnicza Na podkarpaciu to w Różancu,oleszcycach,radymnie do tej wlasnie chodze :P, tyle znam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share rolnik9595

rolnik9595

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 111 postów

Napisany 22 wrzesień 2011 - 20:38

Zawodowa szkoła rolnicza W Śląskim jest szkoła rolnicza w Ornontowicach. Jest technik rolnik i zawodówka mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych, do tej zawodówki chodze ;)

#9 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 22 wrzesień 2011 - 21:31

Zawodowa szkoła rolnicza

Cześć chłopaki, ja chodzę do tech. agrobiznesu(rolniczego). I powiem tak do technikum chodza normalni ludzie ktorzy soba cos reprezentuja a przy tym maja uprawnienie do przejecia gospodarstwa, na temat zawodowki rolniczej? Powiem krótko nikogo nie obrazajac, chodza tam buraki,ostatnie wiesniaki,chamy, ludzie bez perspektyw, przy tym nie otrzymuja uprawnien do przejecia gospodarstwa. jeszcze jedna sprawa, co ty czlowieku zamierzasz? isc do zawodowki odbebnic szkole i "osiasc" na gospodarce? Bdb pomysl....(mowie to b. ironicznie, tzn. w znaczeniu odwrotnym)

Chłopie co ty masz do ludzi po zawodówce ja też skończyłem zawodówkę ale nie w zawodzie rolniczym i to nie znaczy wo gule że dalej się nie idzie kształcić i też coś reprezentuje.A w tym poście pokazałeś że jesteś ostatnim wieśniakiem i burakiem chamem i narobiłeś masę błędów w tym poście i taki z ciebie normalny człowiek który coś ze sobą prezentuje ;[ .Pozdrawiam

woj śląski jest jeszcze w Nakle śląskim powiat tarnowskie góry

Edytowany przez kapi123, 22 wrzesień 2011 - 21:42.

#10 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Pojazdy, mechanika, survival, podróże, dziewczyny ;)

Napisany 02 październik 2011 - 19:11

Zawodowa szkoła rolnicza

Ja chcę do technikum !!! Może ktoś napisze jeszcze gdzie są szkoły rolnicze w : podkarpackim , świętokrzyskim oraz śląskim ...

ZSCKR w Hańczowej to jest szkołą rolnicza w małopolsce - szkoła z tradycją podobno i są normalne kierunkli typu technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa itp
welcome :D

#11 Share MFforever

MFforever

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 15:29

Zawodowa szkoła rolnicza Witam nie wiecie czy jest gdzieś w małopolsce jakaś zaoczna szkoła Rolnicza. Może być np: zawodowa Rolnicza albo coś tego typu abym mógł wziaść dotacje na młodego rolnika itp. Zależy mi na czasie. Z góry dzięki za odp

#12 Share MariuszJan

MariuszJan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 31 grudzień 2014 - 20:34

Zawodowa szkoła rolnicza

Nie wiecie może gdzie jest szkoła zawodowa rolnicza na Śląsku?

#13 Share Buszido007

Buszido007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 10 styczeń 2015 - 20:11

Zawodowa szkoła rolnicza

@MariuszJan, Ornontowice, Nakło Śląskie, Racibórz...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share szybkigrzes

szybkigrzes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 10 luty 2015 - 00:29

Zawodowa szkoła rolnicza

ZSZ bez komentarza. widze takich to mnie czyści..