Skocz do zawartości

Sieczkarnia z 364

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 wrzesień 2011 - 22:35

Sieczkarnia z 364 Witam. Mam wielki problem. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak ustawić stalnicę i na jaki wymiar, bo nie mogę tego ogarnąć. Mam trzy śruby. jedna jest na klucz 30mm, w niej druga na 24 a w tej jeszcze trzecia na 19. I jak tym operować, żeby stalnicę dopchnąć do noży? A, jeszcze jedno. ta krawędź stalnicy powinna być z kantem? Bo u mnie jest jakiś ten kant zaokrąglony, jak profil zamknięty. Prosiłbym o szybką odpowiedź. Dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sieczkarnia z 364 Dzisiaj, 13:55
  •  

#2 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, prawo, finanse

Napisany 01 wrzesień 2011 - 23:05

Sieczkarnia z 364 Co do ustawienia stalnicy to nie mam pojęcia. Co do jej krawędzi to powinna być z kantem, wtedy sieczkarnia ma lżej i sieczka jest krótsza. Powinieneś ją zregenerować ( napawać i zeszlifować na kant).
antyfan AF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 08:11

Sieczkarnia z 364 ustawienie jest bardzo proste. luzujesz te nakrętki na klucz 30 i delikatnie luzujesz sruby na klucz 19.nastepnie obracajac srubami na kl. 24, ustalasz szczeline miedzy nozem a stalnica. wedlog katalogu, szczelina miedzy nozami a stalnica ma wynosoc od 0,2mm do 0,6mm. jesli kant stalnicy jest zaokraglony, to wystarczy ze ja odwrocisz, i przykrecisz odwrotnie
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem