Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki śrutownik kupic?

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share walkowiak7340

walkowiak7340

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 13:22

Jaki śrutownik kupic? Witam was Agrofotowicze! Do teraz zboże śrutowałem u wujka, ale chciałbym się usamodzielnic. Dziennie śrutowałbym jakieś 80-100kg ziarna. Jestem zdezorientowany bo przejrzałem wiele, wiele ogłoszeń. Liczę że mi pomożecie :)
Z góry dzięki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki śrutownik kupic? Dzisiaj, 19:09
  •  

#2 Share ciastek12

ciastek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 13:57

Jaki śrutownik kupic? Ja polecam śrutownik bijakowy...jak na taka ilość ziarna silnik 7,5 kw w zupełności wystarczy.poszukaj w używkach. Cena w granicach 1500zł. http://allegro.pl/sr...1775932705.html

#3 Share walkowiak7340

walkowiak7340

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 14:01

Jaki śrutownik kupic? Dzięki za propozycje ale niestety muszę kupic nowy śrutownik bo biorę na dofinansowanie. Dzięki za szczere chęci ;)

#4 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 14:08

Jaki śrutownik kupic? a ja chciałem ci już oferować taki http://www.iagro.pl/...g,at-26390.html który posiadam od nowego tylko ten jest malowany i mamy go 20 pare lat chodzi jak brzytwa. nasypujesz zboże i idziesz spać i o nic się nie martwisz. Ja proponuje dobrze szukać i opini posłuchać bo wiele jest takich co można nimi o kant d... znajomy ma z BIN-a ale średnio chwali

#5 Share walkowiak7340

walkowiak7340

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 14:24

Jaki śrutownik kupic? A jaki mieszalnik pasz polecacie do takiej ilości śruty? Gospodarstwo nieznacznie powiększy się i będę będę hodował o około 20 tuczników rocznie więcej.

#6 Share ziomek16142 ziomek16142

ziomek16142
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 sierpień 2011 - 17:17

Jaki śrutownik kupic? jak byś chciał to ja moge zrobić swojego zdjęcia bo mam na sprzedanie z silnikiem . jak jesteś zainteresowany to na PW napisz.
Mieszkam w łódzkim ;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share walkowiak7340

walkowiak7340

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 10:07

Jaki śrutownik kupic? Ale przecież napisałem że musi byc nowy. ;)

#8 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 15:30

Jaki śrutownik kupic? Jak na dofinansowanie bierzesz to bierz zestaw ssoco tłocząćy śrutownik bijakowy + mieszalnik tonowy i na kilkadziesiąt lat masz spokój. Mi taki starczył na 20 lat przy dużo większym przerobie. Miałem z firmy zuptor ale oni się teraz cenią drogo a ty nie wiele go będziesz używał. Podobne robi firma z odolanowa poszukaj w google, zakłady mechaniczne Koźmin Wielkopolski, ja mam z firmy koło jutrosina jak potrzebujesz namiary to pisz na priwa. Cena zestawu myśle że około 10 tys netto. Zależy z jakiego rejonu Polski jesteś może gdzieś u ciebie na miejscu też podobne robią..

#9 Share gery24

gery24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 17:10

Jaki śrutownik kupic? Dokładnie Zgadzam się z @PawelWlkp Kup sobie taki zestaw i zrobisz sobie paszy na kilka dni i będziesz miał spokój, mam taki właśnie zestaw z Odolanowa i jestem bardzo zadowolony. Śrutuje raz na 8 dni, wrzucam tylko wąż w zboże i idę sobie "klapnąć" potem tylko wymieszam i mam paszę. Polecam Firmę z Odolanowa mam ten zestaw i żmijkę i wszystko bezawaryjnie :D

#10 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 01 wrzesień 2011 - 21:13

Jaki śrutownik kupic? Kup zestaw z Zuptora Gostyń,mam od nich śrutownik(11kw),mieszalnik+wagę.Może nie jest najtańszy ,ale zapewniam że wart swojej ceny.Jeśli możesz przyjedź na Bednary,będą wszystkie firmy to sobie porównasz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Masseyy

Masseyy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 09:11

Jaki śrutownik kupic? Na większą skale najlepszy jest śrutownik zasypowy. Nie robi on mąki i i nie spala białka jak robi to większość śrutowników ssąco- tłoczących. Mam taki i powiem wam że wydajność jest ogromna. Tonę srutuję w ok. 10 min max. Tylko że do tego śrutownika żmijka musi podawać i żmijka musi odbierać. Dłuższa bajka z tym ale naprawdę się opłaca.
MF 5470, Pronar 82SA, Ursus 3512, Weidemann 3006 i Bizonek Z056 xD Macie pytania w sprawie trzody?? Pisać!! Pomogę.