Skocz do zawartości

Zdjęcie

Głębokość pracy na panelu EHR

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share beni226

beni226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 20:17

Głębokość pracy na panelu EHR Witam tak jak w temacie a dokładnie chodzi mi tylko o pokrętło na panelu EHR w lewym dolnym rogu. Wyczytałem ze jest to głebokość pracy ale jak to się ustawia i jakie to ma zależnosci w pracy. Tzn jak trzeba ustawic do orki a jak do innego i jaki to ma wplyw przy danej pracy i czy wogole ma znaczenie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Głębokość pracy na panelu EHR Dzisiaj, 16:15
  •  

#2 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 20:55

Głębokość pracy na panelu EHR Czy ma znaczenie, to głupie pytanie, bo gdyby nie miało to by czegoś takiego nie robili. Ułatwia to pracę i to bardzo, porównanie między np Ursusem to niebo a ziemia. Ustawiasz odpowiadajacą głębokość i niżej pług nie wejdzie, gdy próbuje wyjsc jest wciskany w ziemię, wiec np przy orce nie musisz operować non stop podnośnikiem bo pług Ci wchodzi lub wychodzki, tutaj jest trzymany non stop na jednej wysokości. A to jak ustawić do orki to Ci nawet najiększy filozof nie powie bo tego nie da się streścić w słowach, bo jeden koło podporowe ma tak ustawione a drugi inaczej, po prostu musisz ustawic tak żeby każda skiba równo brała, ale to już nie jest kwestia tego ehr tylko filozofia ustawienia pługa do orki;)

#3 Share beni226

beni226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 16:49

Głębokość pracy na panelu EHR Żle sformułowałem pytanie. Pomyliłem przyciski. NIe chodzi mi o to największe pokrętło o głebokość pracy które jest po prawej stronie na dole tylko to mniejsze co jest po lewej stronie. NIby tam 2 i 3 jest do orki ale jak to się ma do tego i do czego reszta ustawień???

#4 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 16:57

Głębokość pracy na panelu EHR to było wyjaśnione w jakimś temacie to są pozycje prasy siłowa mieszana i zapomniałem tą trzecia poszukaj to było
Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 17:44

Głębokość pracy na panelu EHR http://www.agrofoto....2406-panel-ehr/ tu masz ten temat o EHR. Ale tak w skrócie to o to z tym chodzi że ustawiasz sobie czy jak np pług będzie wychodził z ziemii to czy ma być wciskany w nia spowrotem automatycznie i utrzymywany na takiej samej głebokości jak jest ustawione na pokrętle wysokości czy też nie;) Zaczniesz np orać to bedziesz widział co sie dzieje i wtedy to sobie poustawiasz;)

#6 Share rjurczyk

rjurczyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 15 wrzesień 2011 - 21:34

Głębokość pracy na panelu EHR niestety, ale wciskany nie bedzie, nie ma takiej mozliwosci bo silowniki sa jednostronnego dzialania...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share MF6180Dynashift

MF6180Dynashift

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja

Napisany 16 październik 2011 - 13:15

Głębokość pracy na panelu EHR Opuszczasz np: plug i zaczynasz orać na zime to ustawiasz pokrętłem zależy 5-6, 6-7,zazwyczaj 7-8 gózik ma być wciśnięty cały czas na opuszczanie pługa ehr bendzie go utrzymywał na danej głębokości.