Skocz do zawartości

Zdjęcie

posiada ktoś zrywarkę do kolb kukurydzy

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KamilTM

KamilTM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 21:26

posiada ktoś zrywarkę do kolb kukurydzy Witam wszystkich od pewnego czasu poszukuję zrywarki do kolb kukurydzy na CCM. JAk takie coś się sprawuje i czy posiada może ktoś takie urządzenie na sprzedaż ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
posiada ktoś zrywarkę do kolb kukurydzy Dzisiaj, 15:17
  •  

#2 Share SZYMANOX

SZYMANOX

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 675 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa i Agrofoto.

Napisany 28 sierpień 2011 - 22:32

posiada ktoś zrywarkę do kolb kukurydzy O ja właśnie coś takiego znalazłem na allegr,może ci się przyda :) Pozdr B) http://allegro.pl/ko...1772585808.html
Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///
Wiceprezes KPK Kumurun Team

Księga życzeń i zażaleń na PW/GG.

#3 Share zetorproxima85

zetorproxima85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 06:39

posiada ktoś zrywarkę do kolb kukurydzy Ja posiadam, lecz jakiejś firmy słowackiej albo ze wschodu ona jest ;] pracuje ona co roku na około 4-6 HA i idzie dobrze ;]

#4 Share KamilTM

KamilTM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 07:04

posiada ktoś zrywarkę do kolb kukurydzy to z allegro odpada, ponieważ mam tylko dwa ursusy c 360, więc nie pociągną jej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Tduda

Tduda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 19 luty 2013 - 18:26

posiada ktoś zrywarkę do kolb kukurydzy czessc wam macie moze namiary na taka obrywarke do kukurydzy jakis kontakt na chandlarzy którzy maja takie obrywarki prosze o odpowiedz z jakimi namiarami z góry dziekuje

#6 Share zbimar

zbimar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 maj 2013 - 17:48

posiada ktoś zrywarkę do kolb kukurydzy

witam ja posiadam zrywarke do kolb kukurydzy . chetnie sprzedam posiadam ja juz jakies 20 lat ale uzywana tylko przez 4 lata od tej pory stoi w garazu i sie nudzi jest to 2 rzedowka u nas chodzila z mf 255 moj tel 605842616

czessc wam macie moze namiary na taka obrywarke do kukurydzy jakis kontakt na chandlarzy którzy maja takie obrywarki prosze o odpowiedz z jakimi namiarami z góry dziekuje

witam ja posiadam zrywarke do kolb kukurydzy . chetnie sprzedam posiadam ja juz jakies 20 lat ale uzywana tylko przez 4 lata od tej pory stoi w garazu i sie nudzi jest to 2 rzedowka u nas chodzila z mf 255 moj tel 605842616 SPRZEDANA!!!!!!

Edytowany przez zbimar, 01 październik 2013 - 09:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Tduda

Tduda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 12:07

posiada ktoś zrywarkę do kolb kukurydzy jusz nie jestem zainteresowany kupnem zrywarki teraz przezuciłem sie na bydło opasowe i kupiłem jednorzędówke mengele mb 290 takze pozdrawiam :)

Dodaj odpowiedź