Skocz do zawartości

Zdjęcie

belarus 820 turbina

52 odpowiedzi na ten temat

#41 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 16:24

belarus 820 turbina

marka pługa ma tyle do znaczenia co nic... najważniejsze jest to jak i pod jakim kątem ustawione są lemiesze

No a pod jakim kątem są ustawione lemiesze zalezy od marki. Bo żadna starsza unia nie ma lemieszy tak ustaionych jak np mój kverneland prawie że lezą to już mniejszy opór stawia a jak unia ma lemiesz pod kątem 50 stopni to będzie cięzko szła :P druga sprawa odkładnice
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
belarus 820 turbina Dzisiaj, 23:43
  •  

#42 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 17:10

belarus 820 turbina ja mam pługi od prywaciarza na ustawieniach kverland ( facet robi pługi na wzór) kont lemieszy ten sam.... pługi chodzą leciutko bo leżą lemiesze prawie a nie stoją jak szpadel

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#43 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 31 sierpień 2011 - 18:04

belarus 820 turbina panowie wrocmy do tematu turbo a nie o plugach i orce bedziemy pisac kazdy ma inne gleby i kazdy inaczej orze
a co do turbo to niech sie ktos przejedzie belarusem albo innym mtz z turbo i bez i sobie porowna
wg mnie ciagnik z turbo ma dopiero uzyteczne obroty od 1500 (ponizej jest zamulowaty jak auto z TD )
dopiero powyzej ma moc

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#44 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 31 sierpień 2011 - 18:16

belarus 820 turbina od 1400 w górę zaczyna się zabawa ja na 1800 kończę, nie wiem jak w waszych 952 ale u mojego na prawdę turbinke słychać dopiero w cięższych pracach ;)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#45 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 18:32

belarus 820 turbina nom nawet z agregatem aktywnym jak ruszam to muszę dać 1500 obr/min bo poniżej się przydusza, lepiej słychać turbo jak się ma tzw rurę z nierdzewki ( prosty kawałek rury cynkowanej)

#46 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 31 sierpień 2011 - 18:56

belarus 820 turbina no wlasnie wiec trzeba zadac sobie pytanie w czym ciagnik bedzie uzytkowany i czy zeczywiscie turbo spelni wymagania

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#47 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 18:57

belarus 820 turbina no ale jak wkręci się MTZ na obroty to jest nie do zaduszenia... prędzej się koła zaczną kręcić niż silnik zdechnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7583 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 20:02

belarus 820 turbina Bez obrazy ale to głupie gadanie. To co wy ciągnikiem tylko ruszacie? Ważne że w czasie pracy na oborotach a tego jest najwięcej ma moc i moment a nie że w czasie ruszania trzeba mu 300 obrotów dołozyć. Do tego jeszcze praca w polu gdzie czesto w ziemie wchodzi się z biegu więc nie ruszasz tylko zakręt, wajcha w dół, maszyna w ziemia i ogień.
KPK Kumurun Team

#49 Share hemi

hemi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Elektromechanika

Napisany 31 sierpień 2011 - 22:49

belarus 820 turbina Do swojego starego MTZ dołożyłem turbinę (od 1025) i do pompy wtryskowej regulator nadciśnieniowy. Fakt na początku były problemy z ruszaniem ale dzięki regulacji pompy udało mi się to zminimalizować. Moc mocą ale przyrost momentu jest ogromny, to tak jakby się przesiąść z golfa SDI do TDI, Silnik pięknie trzyma obroty i nie ma mowy o jakimś przymulaniu po górę.

#50 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 wrzesień 2011 - 17:19

belarus 820 turbina

to albo to, przecież intercooler chłodzi turbine. Dodany obrazek a chłodnica oleju silniku to już inna baja, nie tak potrzebna jak ICR

W jaki sposób intercooler chłodzi turbinę?

#51 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 03 wrzesień 2011 - 17:56

belarus 820 turbina intercoller chłodzi powietrze doładowujące... a nie turbinę ;d

#52 Share daniel125d

daniel125d

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 22:43

belarus 820 turbina

mam mtz 952 on ma dokładnie 1900 obrotów na max i niby 90 km co by było jak bym zwiększył obroty na 2200 jak mają wszytkie modele mtz? miało by to jakiś wpływ na silnik?

zwiększenie obrotów zwiększy prędkość nic więcej zmień końcówki wtrysku od 1024 i zwiększ dawkę paliwa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#53 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7583 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 06:23

belarus 820 turbina Z jednej strony tak, a z drugiej moc silnika jest ściśle uzależniona od momentu i obrotów silnika. Jakiś związek jest.
KPK Kumurun Team

Dodaj odpowiedź