Deny

DF Agrotron k 420 czy Zetor Forterra 115

Polecane posty

Deny    0

Witam!

Mam takie pytanie a mianowicie czy wybrac Deutza Agrotrona K 420 czy Zetora Forterrę 115?

Zastanawiam się nad tym wyborem ponieważ mam wziąć jeszcze zetora proximę i moge wziąć do tego albo DF K420 albo Forterrę wraz z agregatem podorywkowym i przyczepą pronara 8t i niewiem co wziac bo jeśli wezme fortere bede maiał jeszcze przyczepe i agregat a jesli Df,a to już nic Więc wystawiłem temat czy warto tego Dfa czy jest w nim aż taki komfort pracy ? Pisac wszelkie informacje na temat mile widzianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Jeśli przy zetorze ci zostanie jeszcze trochę pieniędzy na zakup innych maszyn to weś fortkę ;) Fortki też bardzo dobre ciągniki,chwalone p[rzez użytkowników komfort pracy w nich też jest dobry B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Napisz coś więcej na jaki areale ma pracowac i co głłównie ma robi z jakimi maszynami ma współpracowac...

 

Między Agrotronem K420 a Forterrą 115 jes ok. 10KM różnicy na kożyśc Zetora ;)

jak przedstawiają się ceny w/w modeli?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

Heh, to masz niezły problem ponieważ DF jest to zachodni ciągnik i to mówi samo za siebie ale nie będziesz miał do niego maszyn, chociaz i zetor nie jest najgorszy ale za to będziesz miał maszyny.

Może jak brac to brać :huh: maszynki kiedyś dokupisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinz    2

Wiesz, są ludzie, którzy początkowo kupują tańszy ciągnik, sprzęt do niego, zarabiają nim kasę i inwestują w droższe maszyny - co ja bym radził (ale to tylko i wyłącznie moje zdanie). Dużo zależy od tego jak wyglądasz z maszynami, czy możesz sobie pozwolić na brak agregatu podorywkowego i przyczepy czy jednak lepiej mieć tańszy ciągnik i maszyny do niego. Pewnie, że szaleć to szaleć ale samym ciągnikiem świata nie zwojujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deny    0

Naczy to się prezentue tak że mam wszystkie maszyny jakie są do gospodarki 2x przyczepy 6 t (ale stare) i mam brac nowe sprzety i jeżeli wezme dfa będe miał tylko jednego pronara 8 t.Chociarz niewiem bo agregat drogi nie jest a przyczepe by się później wzieło.A co do prac to agregat 3.6m pługi 5 nie obracane belarka welger 230 profi i własnie do tego sprzetu potrzebny jest jakiś mocniejszy ciągnik i czytałem ze naprezykład przy jeszcze cieżych robotach gdy brak moc my zapas 5 km a uprowowo siewny tez mam zamiar brac i do niego trzeba tez masywnego ale tu i zetor i df są w sam raz.

I niewiem co robic;p to spory dylemat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj