Skocz do zawartości

Zdjęcie

DF Agrotron k 420 czy Zetor Forterra 115

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Deny

Deny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 19:16

DF Agrotron k 420 czy Zetor Forterra 115 Witam!
Mam takie pytanie a mianowicie czy wybrac Deutza Agrotrona K 420 czy Zetora Forterrę 115?
Zastanawiam się nad tym wyborem ponieważ mam wziąć jeszcze zetora proximę i moge wziąć do tego albo DF K420 albo Forterrę wraz z agregatem podorywkowym i przyczepą pronara 8t i niewiem co wziac bo jeśli wezme fortere bede maiał jeszcze przyczepe i agregat a jesli Df,a to już nic Więc wystawiłem temat czy warto tego Dfa czy jest w nim aż taki komfort pracy ? Pisac wszelkie informacje na temat mile widzianie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
DF Agrotron k 420 czy Zetor Forterra 115 Dzisiaj, 15:27
  •  

#2 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 28 sierpień 2011 - 19:30

DF Agrotron k 420 czy Zetor Forterra 115 Jeśli przy zetorze ci zostanie jeszcze trochę pieniędzy na zakup innych maszyn to weś fortkę ;) Fortki też bardzo dobre ciągniki,chwalone p[rzez użytkowników komfort pracy w nich też jest dobry B)

#3 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 28 sierpień 2011 - 19:42

DF Agrotron k 420 czy Zetor Forterra 115 Napisz coś więcej na jaki areale ma pracowac i co głłównie ma robi z jakimi maszynami ma współpracowac...

Między Agrotronem K420 a Forterrą 115 jes ok. 10KM różnicy na kożyśc Zetora ;)
jak przedstawiają się ceny w/w modeli?
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 28 sierpień 2011 - 19:46

DF Agrotron k 420 czy Zetor Forterra 115 Heh, to masz niezły problem ponieważ DF jest to zachodni ciągnik i to mówi samo za siebie ale nie będziesz miał do niego maszyn, chociaz i zetor nie jest najgorszy ale za to będziesz miał maszyny.
Może jak brac to brać :huh: maszynki kiedyś dokupisz :P

#5 Share marcinz

marcinz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:- rolnictwo,
    - nowoczesne technologie,
    - pożarnictwo,
    - motoryzacja,
    - internet

Napisany 28 sierpień 2011 - 20:17

DF Agrotron k 420 czy Zetor Forterra 115 Wiesz, są ludzie, którzy początkowo kupują tańszy ciągnik, sprzęt do niego, zarabiają nim kasę i inwestują w droższe maszyny - co ja bym radził (ale to tylko i wyłącznie moje zdanie). Dużo zależy od tego jak wyglądasz z maszynami, czy możesz sobie pozwolić na brak agregatu podorywkowego i przyczepy czy jednak lepiej mieć tańszy ciągnik i maszyny do niego. Pewnie, że szaleć to szaleć ale samym ciągnikiem świata nie zwojujesz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Deny

Deny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 07:49

DF Agrotron k 420 czy Zetor Forterra 115 Naczy to się prezentue tak że mam wszystkie maszyny jakie są do gospodarki 2x przyczepy 6 t (ale stare) i mam brac nowe sprzety i jeżeli wezme dfa będe miał tylko jednego pronara 8 t.Chociarz niewiem bo agregat drogi nie jest a przyczepe by się później wzieło.A co do prac to agregat 3.6m pługi 5 nie obracane belarka welger 230 profi i własnie do tego sprzetu potrzebny jest jakiś mocniejszy ciągnik i czytałem ze naprezykład przy jeszcze cieżych robotach gdy brak moc my zapas 5 km a uprowowo siewny tez mam zamiar brac i do niego trzeba tez masywnego ale tu i zetor i df są w sam raz.
I niewiem co robic;p to spory dylemat :)

Dodaj odpowiedź