Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200?

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share SUZI

SUZI

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 29 wrzesień 2007 - 08:41

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? ja bym brał jelonka ;) moim zdaniem lepsze wykonanie i stylistyka. firma z Tradycja i doświadczeniem.

Edytowany przez Balzak, 29 wrzesień 2007 - 08:53.
Literówka i ort

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? Dzisiaj, 01:25
  •  

#22 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 29 wrzesień 2007 - 09:20

ja bym wzią MC choć i JD jest fajny ale chyba MC fajniejszy

Aha... ciekwe stwierdzenie.

KS Falubaz

#23 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 29 wrzesień 2007 - 10:00

ja bym brał jelonka ;) moim zdaniem lepsze wykonanie i stylistyka. firma z Tradycja i doświadczeniem.

MC to tez firma z tradycja i doswiadczeniem moj dziadek w latach 50 posiadal MC farmala ktory byl napedzany bezyna i byl kupiony przez mojego dziadka z PGR wiec firma MC nie pojawila sie w ostatnim czasie z nikad tylko jest firma z dlugim doswiadczeniem tak samo jak wiele firm dostepnych na rynku

#24 Share Emilio

Emilio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 01 październik 2007 - 18:42

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? witam tu masz ciagniczek ze stajni MC tylko ze on ma moc 135 koni ale zawsze mozna sie czegoś dowiedzieć o tej marce http://www.apra.pl/r.../rpt_0604_3.htm .pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 01 październik 2007 - 19:07

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? ale mc nie ma jeszcze uznania na naszym rynku w przeciwienstwie do JD ;) ja stawiam na jelonka to juz pisąłem czemu jestem za nim

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#26 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 03 październik 2007 - 13:42

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? Jeleń najlepszy ;)

#27 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 06 październik 2007 - 21:57

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? Oj koledzy forumowicze wiele stwierdzeń zero konkretów poza kilkoma kolegami którzy okazują się bardziej konkretni. Odnośnie że JD nie wypuszcza bubli to dziwnym trafem w serii 8000 nie pamiętam który model był problem z silnikiem i w większości sprzedanych je wymieniali ale niezawodność jest naszą siłą. Timasz ma rację że nie jest to marka znikąd ale z tradycjami. Dla osób które nie wiedzą początki marki w USA nastąpiło połączenie McCormicka, Dawid Brown, Case, International Harvester w International Harvester, później CASE IH (IH=international harvester) z chwilą połączenia się CASE IH z NEW Hollandem i Steyerem odbudowano markę i powrócono do produkcji pod marką McCormick w Anglii w dawnych zakładach Case. Model MTX to nic innego jak MX CASE starszego modelu uznanego za jakość i trwałość.
Więc nie są to ciągniki egzotyczne znikąd. XTX to nowy model ale bazujący na konstrukcji ramy ze staliwa tak jak MTX (zresztą rozwiązanie stosowane do dziś w najnowszych CASE Magnum) ponieważ MTX I XTX pochodzą z tej linii konstrukcyjnej. XTX ciągnik roku 2006 nagroda za skrzynię. Ciągnik ciężki ponad 8 ton, silnik 24V na common rail, ale ogólnie prosty model do ciężkich prac polowych o bardzo dobrych parametrach 8 biegów pod obciążeniem. A cena dlaczego tyle tańszy od JD. Forumowicze sami odpowiedzieli nie jest tak znany więc nie płaci się za napis i markę, nie jest tak nafaszerowany gadżetami i elektronicznymi elementami sterowania skrzynią. Moim zdaniem im mniej elektroniki tym lepiej nie ma co się psuć co nie znaczy że ciągnik jest bezawaryjny bo takiej marki nie znam. Osobiście uważam że McCormick jest dobrą marką i produkty są naprawdę fajne i dobre ale nie będę chwalił bo zaraz posądzą mnie o stronniczość. Tak jak koledzy mieli rację popytaj, pojedź do użytkowników, przejedź się. Sam Romanowski w swoim gospodarstwie ma zapewne kilka tych ciągników które lekko tam nie mają. Na rynku jest to jedyna marka która oprócz JD stosuje ramę silnika jest to inne rozwiązanie niż JD ale równie dobre i ciekawe zainteresowania. Zawsze powtarzam wybór jest Twój ale zachowaj rozsądek a nie głosów lawinowych JD najlepszy jest naj naj itd. A początki marki McCormick to prawdopodobnie 1831 rok. Na pytanie skąd ta wiedza to wiele czytam i trochę się interesuję tą marką zresztą innymi też.
Pozdrawiam i życzę udanego wyboru.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 07 październik 2007 - 16:09

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? brawo wreszcie jakas konkretna opinia masz racje na rynku sa tez inne marki niz JD

Dodaj odpowiedź