Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200?

27 odpowiedzi na ten temat

#1 Share matdam

matdam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 15:43

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? Ciągnik ma chodzić przy pługu i agregacie uprawowo-siewnym aktywnym (4m) na 360 ha.
Czy możecie wymienić wady i zalety obu?

Który byście wybrali?

Rożnica w cenie to jakieś 27 tys. euro i nie wiemy, czy warto inwestować w JD, który zdaje się być gwarancją jakości i sprawności.
McCormick to dla nas wielka niewiadoma, jeśli chodzi o awaryjność.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? Dzisiaj, 23:46
  •  

#2 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 16:49

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? Szczerze, ja bym się nie pakował w MC bo też o nich nic nie wiem, a JD wiadomo, pewność. Wkońcu ciągnik nie gazeta.. Jednak wziąlbym tego niezawodnego ;)

KS Falubaz

#3 Share dar0

dar0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 16:51

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? zdecydowanie JD ;)

#4 Share Gumis32

Gumis32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:?

Napisany 28 wrzesień 2007 - 17:05

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? Ja na twoim miejscu wybrał JD, a zastanawiałeś się nad innymi markami?? Np. Case Puma 210 albo 195??

#5 Share dar0

dar0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 17:17

Ja na twoim miejscu wybrał JD, a zastanawiałeś się nad innymi markami?? Np. Case Puma 210 albo 195??

no właśnie przecież jest tyle innych marek ;) jak masz dużo kasy to weź Fendta a jak chcesz oszczędniej to weź coś ale z tych sprawdzonych marek np. JD, Case, MF,

#6 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 17:24

a jak chcesz oszczędniej to weź coś ale z tych sprawdzonych marek np. JD

kto ci naopowiadal ze przy jd zaoszczedzi, wlasnie dzisiaj moj sasiad kupil golego 7830 i dal 110 tys. euro netto w niemczech!!!! to bardzo wysoka cena, ale napewno sie oplaca.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#7 Share dar0

dar0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 17:41

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? nikt tylko z cen można wywnioskować ze Fendt jest najdroższy ale jak zażyczysz sobie full wersje JD to cena może być wyższa od Fenda !

#8 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 18:00

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? Ja bym wziął JD ze zwglęgu na AP.

#9 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 18:03

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? za wygode niestety trzeba płacić..

KS Falubaz

#10 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 28 wrzesień 2007 - 19:46

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? moim zdaniem mosialbys jechac do dilera MC i wziasc od niego adresy uzytkownikow ciagnikow tej markio mocy okolo 200 km i wypytac sie ich o to jak pracuja te maszyny poniewaz roznica w cenie miedzy MC i JD jest bardzo duza a poza tym istnieja jeszcze inne marki niz JD znam kilku uzytkownikow tych ciagnikow i maja oni rozne zdanie na ich temat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 20:06

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? brał bym jd mc z tego co wiem są gorszej jakości niż jd
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#12 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 28 wrzesień 2007 - 20:10

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? jak byś wziął JD to wiele osób ma na AF JD i jak byś miał jakieś pytanko to na pewno by ci ktoś pomógł a MC chyba nikt niema z AF
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#13 Share zetortoja

zetortoja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się rolnictwem, koszykówką, lubie posiedzieć przy kompie.

Napisany 28 wrzesień 2007 - 20:15

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? Weź JD. "Niezawodność jest naszą siłą."

#14 Share Lukasz4255

Lukasz4255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, film ,muzyka, technika rolnicza,

Napisany 28 wrzesień 2007 - 20:19

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? timasz dobrze mówiDodany obrazek

Kolego zanim coś napiszesz to sie zastanów. przez takie posty robi sie syf. Masz minusa u mnie

#15 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 21:06

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? a czemu jak ma kase to ma brac fendta? ja stawiam na jelonka ze względu na to ze coraz wiecej ludzi go bierze w polsce jest sprawdzony nie wypuszcza bubli potezne zawansowanie techniczne AP itd...

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#16 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 28 wrzesień 2007 - 21:16

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? widze ze Lukasz4255 jest tu jedyna obiektywna osoba oczywiscie poza mna najpierw trzeba sie dowiedziec czegos o MC przeciez sami mowicie ze nic nie wiecie na temat tych ciagnikow a powiedzcie mi czy Valtra byla tak znana w naszym kraju kilka lat temu do niedawna na naszym forum tez nie bylo uzytkownikow tej marki a teraz dzieki dobremu marketingowi jest to marka znana bardzo dobrze znana wiec mysle ze warto zadac sobie troszke trudu i dotrzec do uzytkwnikow przeciez nie zawsze wybor mniej znanej marki nie musi byc zlym wyborem

#17 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 21:39

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? Co do Valtry-czy ktoś zdaje sobie sprawę,że tak właściwie ta firma nie jest jakimś potentatem (np.tylko niecałe 2% udziału na rynku niemieckim)-ale właśnie -co potrafi dobry marketing (skądinąd zarzucany najczęściej JD)

#18 Share matdam

matdam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 22:14

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? Dziękuje za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi.

Patrzeliśmy na Case PUMA 195, który jest porównywalny z JD 7830, ale to jakieś 370 tysiecy, czyli już dużo za dużo i u nas bardzo mało popularne.
Fendt z kolei też drogi, a po drugie z Korbankami nie chcemy mieć nic wspólnego.

A czy prawdą jest, że McCormicki składane są we Włoszech? Dziwnie tanie.

#19 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 22:20

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? fendt jest drogi, ale 820 jest uwazam w dosc atrakcyjnej cenie, dostac go mozna za 100 euro netto, tylko ze to tylko 190 KM
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 29 wrzesień 2007 - 07:29

Co wybrac: John Deere 7830 czy McCormick XTX 200? ja bym wzią MC choć i JD jest fajny ale chyba MC fajniejszy
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Dodaj odpowiedź