Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pozwolenie na budowę obory w mieście

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sony5

sony5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 27 sierpień 2011 - 23:32

Pozwolenie na budowę obory w mieście Chciałbym wybudować oborę w przyszłości na 30 sztuk,mieszkam na obrzeżu małego miasta niestety <_<
chciał bym się dowiedzieć czy bym liczył na takie pozwolenie bo to jednak miasto to mogą nie pozwolić w sumie to mam jakieś 3 km do miasta ale należę do niego, obecnie mam starom stajnie gdzie trzeba robić wszystko ręcznie i do tego jest trochę ciasno
może ktoś z was lub z waszych znajomych albo coś nieco słyszeliście jak to jest z budowom budynków gospodarczych to proszę o odp :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pozwolenie na budowę obory w mieście Dzisiaj, 01:35
  •  

#2 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 09:30

Pozwolenie na budowę obory w mieście odpowiedź jest jedna :P : plan zagospodarowania przestrzennego, niby skąd mamy widzieć jaki jest w twoim miejscu zamieszkania.

#3 Share wajdek85

wajdek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 11:36

Pozwolenie na budowę obory w mieście Ja sam zamierzam budować oborę przy mieście. Działka teży na terenie miasta. Muszę zlożyć wniosek o ustalenie warunków zabudowy i potem ubiegać się o pozwolenie na budowę. jeżeli spełnisz wymagania co do odległości od innych budynków to pozwolą. Możesz mieć problem jeżeli blisko jest jakieś osiedle. Potrzebna jest też zgoda właścicieli sąsiednich działek

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share sony5

sony5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 28 sierpień 2011 - 15:55

Pozwolenie na budowę obory w mieście no z tom odległościom może być problem a jakie są wymagania i na przykład jak sąsiedzi się zgodzą to mogę blisko stawiać
w sumie to mam trzech sąsiadów z prawej strony z lewej i na wprost nie jest tak źle bo nie mają okien na obornik. Z prawej strony to sąsiad ma działkę a dom ma trochę wcześniej jeszcze przed stajniom
z lewej to też ma działkę i też by z okien nie wiele widział bo on jest lakiernikiem i ma duży warsztat
no i na wprost jest tylko dom noto on nieco widzi z okna obornik do tej pory nie było żadnych skarg bo starą oborę bym rozwalił i w tym miejscu postawił bym nową.
Mam haka na dwóch sąsiadów jeden jest lakiernikiem i jak coś maluję to tak capi ze głowa boli a ten drugi z prawej strony to ma postawione wzdłuż granicy murowane szopki i garaże to znaczy że ściana tych szopek i garaży jest zarówno i płotem no niestety na trzeciego nie mam nic ale myślę że byśmy mogli się dogadać
sory że tak się rozpisałem ale opisałem wszystko co i jak ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pisklaczun

pisklaczun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 18:29

Pozwolenie na budowę obory w mieście patologia!!!