Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomocy!!!

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dorek13169

dorek13169

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Rolnicze i nowymi maszynami :)

Napisany 27 sierpień 2011 - 15:25

Pomocy!!! Proszę o pomoc :( Mam sąsiada który nostop odoruje od miedzy i zrobił dół na 0.5 m nie mogę podjechac żeby odorac od miedzy bo jak bym podjechał to bym ciągnik przewalił ale to nie jest najgorsze najgorsze jest to ze on sie woruje w moje pole i nie mam jak od orac co mam zrobic proszę o pomoc :(ztalerzowałem miedze ale nie wiem czy doprze zrobiłem :( co mam robic??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pomocy!!! Dzisiaj, 15:28
  •  

#2 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 16:52

Pomocy!!! Najpierw to chyba powinieneś z nim pogadać żeby tego nie robił może sie z nim dogadasz Jeśli nie bedzie chciał z toba gadać to pozostaje ci wezwanie na pole geodety i wyznaczenie granicy twojej działki która jest nienaruszalna jeśli i tego nie będzie respektował to juz tylko sprawa w sądzie pozostaje

#3 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 17:45

Pomocy!!! Zgadza się tak trzeba zrobić innej opcji nie ma.

#4 Share Basior

Basior

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 18:25

Pomocy!!! zj** h*ja od najgorszych przyczym wyjasnij mu o co chodzi. Pozdrawiam Basior

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share KarolTD90

KarolTD90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 19:13

Pomocy!!!

Najpierw to chyba powinieneś z nim pogadać żeby tego nie robił może sie z nim dogadasz Jeśli nie bedzie chciał z toba gadać to pozostaje ci wezwanie na pole geodety i wyznaczenie granicy twojej działki która jest nienaruszalna jeśli i tego nie będzie respektował to juz tylko sprawa w sądzie pozostaje

Tak tylko wszystko jest dobrze gdy on tą wytyczoną przez geodete miedze zaakceptuje bo jeżeli nie to można się latami sądzić i w sady wpompować tyle pieniędzy że ta działka nie jest tego warta . glupie polskie prawo ;[

#6 Share dorek13169

dorek13169

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Rolnicze i nowymi maszynami :)

Napisany 28 sierpień 2011 - 12:34

Pomocy!!! no gadałem ale on odorał teraz do samej gliny aż ;[miał tam inny chłop tez i sparawa trwała 6 lat ale wygralismy a teraz inny ma dzierżawe i oo a wtedy to na 600m worał sie przy samym końcu 5 m :( dziękuje

a policja może coś zrobic?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share KarolTD90

KarolTD90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 13:46

Pomocy!!! Policja niewiele może zdziałać ;[ Np za niszczenie znaków granicznych jest mandat ale to ciężko udowodnić jak by policja przyjechala jak on miedze wyoruje to tak ale jak przyjada i sprawcy tam nie będzie to już lipa