Polecane posty

LukaszRol    0

Witam zastanawiam sie jaki bybył najlepszy beczkowóz do gospodarstwa 15 ha chodzi mi szczegulnie o pojemność :) a pracował by w C-360


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

zależy ile masz do wywożenia :) jak dużo to i 6000 może być (w trudnych warunkach można nie lać do pełna)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Wszystko zależy jak dużo masz do wywożenia.... :) :)

 

Ale sądzę że beczka o pojemności 4000 litrów w zupełności wystarczy... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a chcesz kupić nowy czy używany??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam tak 5 tys. litrów, mój wujo ma ponad 300 tys litrów gnojówy w szambie ale wozi narazie 5,5 tys litrów Venhuisem ( była by większa ale zetorek 5211 nie da rady) ale niedługo może będzie jakaś 10 tys litrów do Forttery 11441 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

a ja bym proponował dać se siana z zakupem beczkowozu,poco komu na taki mały areał,chyba że masz hodowle np,świń na ruszcie,to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Zależy gdzie to będziesz woził bo jeśli na ściernisko to bierz od 4-5 tys a jak na orkę albo masz jakieś torfowe pola to proponował bym coś koło 3tys no max ponad 4. 6tys to chyba troszkę za dużo ja ostatnio woziłem taka 6tys Zetorkiem7211 to gdzie mokro albo piaski były to z pełną miał co robić


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Beczkowóz ma być używany a do wywożenia jest 40 tyś. litrów szamba

Ps.sory że mie niebylo wczoraj, :) była mała robota


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

3000 ts w zupełności wystarczy. ciągnik w każdych warunkach sobie z nią poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

ja kupilem 4dni temu 4tys litrow i wywiozlem od 8 do 14 szambo prawie 56tys i wozilem c 330 bo 1014 za duza i mam prawie 300swinek w sumie i nie mialem potrzeby wiekszej bo bede wozi moze 2-3dni w roku a musial bym wywalic 13-14tys na beczke 6tys litrow a tak kupilem za nie cale 11tys wiec ja na twoim miejscu kupil bym 4tys litrow i wystarczy w zupelnosci


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

wydaje mi sie ze 3000-4000 styknie <_<


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

6 tyś. to za dużo <_< Myślę ze 4 będzie ok, sześdziesiątka sobie poradzi. Obrudzisz parę razy i jest zrobione, co innego jakbyś miał jakiś ciągnik około 100 km i z 4x4 to może być 6 tyś. Sporo zależy też od terenu ;)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
czy myślicie że 6 tysięcy za polską beczke 6 tysięcy litrów to dużo??

zalezy jaką ??? nazwa


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

To ja napisze tak.Mam 20 ha,15 krówek i beczke 2 tyś. litrów starą jak świat i naprawde nie ma co nią robić,może ze trzy razy w roku używam.Więc nie ma sensu kupować na wyrost zbyt dużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrok20    0

ja mam c-360 i ciągam beczke o pojemnosci 4000l ma co robic ale najgorzej jest jak mokro albo pod gore . mielismy beczke 2500l to juz rdza zrarla i wciągnela sie .wiec teraz zrobilismy wiekszo z planami do zetora 6945 ktorego planujemy kupic powyzej 4000 to nie kupuj bo jak tankowac beczke to do pelna bo jak zatankujesz do polowy to jeszcze gorzej niz pelna bo bedzie beczke rzucac ja swojo beczke do pelna tankuje i daje sobie rade ;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Nie chodzi o nazwę tylko o stan.

no tez prawda no ale uzywany fendt nie kosztuje tyle co ursus i tak samo jest z beczkami roznych firm


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

Witam:) w niedlugim czasie planuje zakup uzywanego beczkowozu o pojemnosci od 2500-4000tysl tak do 8 tys\zl.Jest spory wybor na allegro ,ale chcialbym was sie poradzic czy lepiej wziasc uzywke Pomotu , Meprozetu(o nich slyszalem ze lubia sie wciagac zbiorniki) ,czy zachodnie ocynkowane{podobno lepsze i solidniejsze od polskich}.I gdzie sa lepsze pompy?dzieki za sugestie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7

W nowych Meprozetu są takie same pompy jak w starych zachodnich (włoskie). Polską używkę w dobrym stanie będzie raczej ciężko dostać. Nie ocynkowanej nie kupuj! Najważniejsze to żeby pompa działała i beczka była w dobrym stanie, przede wszystkim szczelna. Ja trzy lata używam już zachodniej używanej. Wyprodukowanej w 1981 roku i jak na ten wiek to wygląda super. Właściwie od nowej różni się tylko tym, że zmatowiał ocynk. Sprawuje się bardzo dobrze, nic się jeszcze nie popsuło. Dałem za nią 10tys. zł ma 4tys. l. pojemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj