Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem sieczkarnią John Deere

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotrek161

piotrek161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 16:29

Problem sieczkarnią John Deere Sieczkarnia zapycha się zaraz za gniotownikiem. Kukurydza jest mielona w miazgę, ma to miejsce przy mokrej jak i suchej kukurydzy ;[ . Nieraz nie nakoszę 1 rozrzutnika bo się zapycha natomiast innym razem kosze cały dzień i jest ok. Nie wiem co to jest, wie ktoś jaka może być przyczyna ? Czy to łopatki za gniotownikiem źle są ustawione czy walce są już zużyte ? Czy to jeszcze inna przyczyna ? Jeśli ktos wie jaka jest przyczyna niech pisze ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem sieczkarnią John Deere Dzisiaj, 23:05
  •  

#2 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 26 sierpień 2011 - 17:04

Problem sieczkarnią John Deere Może wysyp masz gdzieś zalepiony, co ogranicza przedmuch wiatru i automatycznie wyrzut zmielonej kukurydzy, może obroty są za niskie i maszyna nie da rady wydmuchać ściętego materiału
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#3 Share Duzy1

Duzy1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, nowe technologie

Napisany 26 sierpień 2011 - 18:07

Problem sieczkarnią John Deere Zobacz czy ten ślimak co wciąga dalej do wentylatora nie jest zużyty albo pasek co go napędza może się ślizga

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 26 sierpień 2011 - 20:06

Problem sieczkarnią John Deere He he
Taki sam początek jak u mnie w temacie :lol: :lol:
Sprawdź ten ślimak co odbiera masę z gniotownika. U mnie był ten sam problem, byłem w Rogienicach i ten ślimak powinien mieć równe zwoje u mnie pierwszy był strasznie starty i na dodatek było rozwalone łożysko na którym chodzi ten ślimak. Teraz ten ślimak naspał mi znajomy spawacz i powinno być ok.

Edytowany przez farmersNHtd95d, 26 sierpień 2011 - 20:11.

#5 Share piotrek161

piotrek161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 10:14

Problem sieczkarnią John Deere Tylko u mnie nie ma żadnego ślimaka tylko walce gniotownika a za tym ten wentylator co wydmuchuje sieczkę

Edytowany przez piotrek161, 27 sierpień 2011 - 10:19.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 27 sierpień 2011 - 10:24

Problem sieczkarnią John Deere A jaki model sieczkarni ?
Pewnie łapki na wirniku są już przytarte i nie ma siły wydmuchu

Edytowany przez farmersNHtd95d, 27 sierpień 2011 - 11:33.

#7 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 27 sierpień 2011 - 12:51

Problem sieczkarnią John Deere Wysyp przejrzyj dokładnie i faktycznie sprawdź łapy
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#8 Share piotrek161

piotrek161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 12:13

Problem sieczkarnią John Deere To jest John Deere 6810 i te łopatki są nowe zalozone

#9 Share maly1

maly1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 18:02

Problem sieczkarnią John Deere Witam mam zapytanie o sieczkarnię JD 7250 mam problem sieczkarnia się zapycha sie przed gniotownikiem na dolnym walcu sie zakleja, przy czym gniotownik jest nowy walce i łożyska ma skoszone 140 ha paski też mają tyle. Sprzęgło głowne napędowe też nowe zrobiło też okolo 120 ha i sieczkarnia się zapycha. Dzięki z góry. Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share maly1

maly1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 18:08