Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie owija całej beli

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MIRAS699

MIRAS699

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 20:56

Nie owija całej beli witam mam prasę rolującą claas rollant46 i niechce mi ona owijać całej beli na krawędziach beli jest nie owinięte ok 20 cm czym może to być spowodowane bo przez to nie owinięte do belki na stercie wsiąka woda proszę o jakieś rady co mogą z tym zrobić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nie owija całej beli Dzisiaj, 01:18
  •  

#2 Share Kryszuk3

Kryszuk3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 21:35

Nie owija całej beli a czym owijasz sznurkiem czy siatką???
Jak sznurkiem to tam zapewne są takie ograniczniki takie mini prowadnice tego sznurka i je wystarczy poszerzyć i jest ok potem
a co do siatki to Ci za wiele nie pomogę u mnie w sipmie tak było to wystarczyło napinacz ustawić i potem było ok

#3 Share TheCinek

TheCinek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 295 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 21:53

Nie owija całej beli proste kupiłeś pewnie tańszą siatkę tak jak ja i brzegi nie będą owinięte <_<

#4 Share MIRAS699

MIRAS699

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 20:47

Nie owija całej beli owijam siatka i nieważne jakiej firmy polska czy clasa to i tak nie owija krawędzi beli

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 23:45

Nie owija całej beli Ja mam rollant 66 i mi owija idealnie nie zaleznie od siatki. Zwiększ docisk tej rurki dociskajacej siatkę i moze to pomoże, ona wtedy będzie ciężej szła, i lepiej się bedzie rozpdowadzała;)

#6 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 21:37

Nie owija całej beli mam jeszcze 46 to moge powiedziec ze jezeli zle ci rozprowadza siatke na beli to moga tego ze sa tylko 4 przyczyny po pierwsze slabej jakosci siatka po drugie siatka jest zle zalozona przez te prety lub tam gdzie lezy po trzecie dociskacz rurowy jest slabo docisniety do rolki siatki lub po czwarte masz wyrobione te prety co siatka na nich idzie i sa w nich rowki w ktorych siatka nie moze sie rozciagnac na boki. wiecej przyczyn nie widze poniewaz uzytkowalem ta prase 7 lat i znam ja na wylot

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share MIRAS699

MIRAS699

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 19:21

Nie owija całej beli Siatka jest dobrze założona bo mam schemat ale masz racje te pręty mają rowki spróbuje coś z tym zrobić