SUZI

Cebula

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cebula zimowa
thefarmer    178

no ta to już naprawdę elegancka u nas są duzo duzo gorsze, a jaki to region ? ile razy nawadniana plantacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

Ktoś ma cebule koło kukurydzy lub zabudowań? U mnie od kukurydzy i koło budynków chyba za ciepło i zero przewiewu i cebula w tych miejscach słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    178

moim zdaniem powtórzy się sytuacja z zeszłego roku siewki z pola po 70-80 groszy w styczniu po 1,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1261
Dnia 5.08.2019 o 23:15, ENDRIUROL napisał:

po ile u was cebula w lusce?

 W sprzedaży bezpośredniej po 2,50zł /kg ,woreczki 4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

cena cos wiecej ruszyla sie u was na luske i biala? w przyszlym tygodniu ruszam kopac hiszpana cudow nie bedzie ale tragedii tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly1906    3

Mam pytanie odnośnie sadzenia cebuli dymki zimowej, jaka odmianę polecacie i jak głęboko ja sadzic? Na wiosnę to sądzę tak żeby ziemia ledwo cebulki zakrykla a na zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darozioom    0

Witam Forumowicze. Wybaczcie że tutaj o tym piszę ale jestem pod ścianą. Nigdzie nie mogę dostać przystawki do zbioru cebuli do kombajnu Anna. Czy ktoś z was ma może gdzieś u siebie i chciałby odsprzedać ewentualnie może orientujecie się gdzie można dostać coś takiego u dilerów? Producent wstrzymał produkcję co najmniej na 4 tygodnie.

Jbc mój numer to 501-606-728

Płacę w złocie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hank4    0

Witam

Czy wiecie jaka jest cena cebuli - obranej i w łusce - w skupie w zakładach przetwórczych? Próbowałem znaleźć adresy do skopów cebuli, lecz  w internecie nie ma zbyt wiele informacji na ten temat. Czy możecie podać adresy badź strone/y na których znajdują sie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

gdziec cos czytalem ze nie zaleca sie ale nie pamietam gdzie. sam jestem ciekaw praktykow. w przyszlym roku bede mial taka sytuacje to bede wiedfzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek84pl    41

poteżny problem z ziemniakiem wschodzacym w cebuli, praktycznie zaden herbicyd tego nie moze wypalic.

 

Edytowano przez tomek84pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenoxw    7

Witam. Jestem zielony w uprawie cebuli a musze zasiac. Jakie nawozenie i czym od chwastow pryskacie itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez belarusek
      Czy może ktoś z was przeprowadzał takie badanie gdzie i ile kosztowało? O takie badanie poprosił jeden z moich odbiorców bo będą mieć kontrolę sanepidu.
    • Przez Cbe1508
      Witam . Koledzy pomóżcie:) gdzie moge kupić symulator wzrostu o nazie KELPAK niech ktos poda jakiegos linka albo cos . Chciałbym zastosowac go na cebuli ozimej Szukałem i nic nie moge znajść
    • Przez weasprox
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z Was stosował, stosuje Pyramin w cebuli dymce ? Jeżeli to w jakiej dawce ?
      Ps. Jeśli temat w złym dziale prosze o przeniesienie ( jest to mój pierwszy temat)
      Z góry dzięki
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?
       
      Pozniżej Załączam zdjęcie.


    • Przez Lowca131
      Witam, mam do zaoferowania nasiona cebuli więcej informacji pod nr telefonu 606971792.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj