Skocz do zawartości

Reklama

Agregat uprawowo-siewny Agro-Masz

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
8 odpowiedzi na ten temat

#1 Tadeusz01

Tadeusz01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 09:30

Czy taki agregacik jest dobry? Proszę o opinie na temat wytrzymałości agragatu z tej firmy.

http://www.agro-masz.eu/oferta/agregat-uprawowo-siewny/3.0m

#2 piotrb14

piotrb14

Yamaha Tyros

• Members
  • PipPipPip
  • 2018 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 09:38

jak będziesz robił nie po idealnie suchej roli to będziesz skrobał co raz ten wał... u mnie sąsiad ma podobny agregat to co przyjedzie do domu to go skrobie... ja podobnie mam z packerem też go musze skrobać choć są skrobaczki..., tylko że ja mam bronę wirnikową z packerem i już szczerze mówiąc wolał bym wziąść z wałem strunowym
>> kliknij strzałkę <<
serdecznie zapraszam na mój profil (galeria,blog)

#3 ElvisPL

ElvisPL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo ;-)
    Leśnictwo

Napisany 25 sierpień 2011 - 11:20

Zobacz postpiotrb14, o 25 sierpień 2011 - 09:38, powiedział:

jak będziesz robił nie po idealnie suchej roli to będziesz skrobał co raz ten wał... u mnie sąsiad ma podobny agregat to co przyjedzie do domu to go skrobie... ja podobnie mam z packerem też go musze skrobać choć są skrobaczki..., tylko że ja mam bronę wirnikową z packerem i już szczerze mówiąc wolał bym wziąść z wałem strunowym

szybka i fachowa odpowiedź i w 1000% na zadane pytanie

Edytowany przez ElvisPL, 25 sierpień 2011 - 11:22.

#4 casejx80

casejx80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 12:56

a nie myslałeś nad agro factory super wykonanie i uprawa ?

#5 Tadeusz01

Tadeusz01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 22:20

Zobacz postcasejx80, o 25 sierpień 2011 - 12:56, powiedział:

a nie myslałeś nad agro factory super wykonanie i uprawa ?

Właśnie widziałem agregat od Agrofactory i z wyglądu po prostu wygląda mniej solidnie niż agrofarm :) Ale jak wiadomo, wygląd to nie znaczy jakość.

#6 Mati171892

Mati171892

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 06:52

ja mam agregat 3m firmy agromasz i powiem ci że jestem bardzo zadowolony:) pole wygląda jak stół. tylko czasem na mokrych terenach lubi zalepić wał packera.

#7 Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 26 sierpień 2011 - 08:50

Mam z Agromaszu Agregat ścierniskowy od 3 lat i uprawowo-siewny od roku. Za te pieniądze uważam, że jakość bardzo dobra. Solidne konstrukcje i dobra jakośc lakieru jak na polskie maszyny. żadnych awarii nie miałem jak dotąd. Jeśli chodzi o agregat siewny to brałem na podwójnych wałkach strunowych. Na moje gleby to w zupełności wystarcza. Pole równe i bryły rozbite. Co do zaklejania się wałów z Twojej oferty obawiam się że koledzy mogą mieć rację, zwłaszcza na mokrej glebie. Nawet strunowy zdarzyło mi sie że się "wypełnił" glebą i zakleił, ale to było kilka minut po deszczu:)
Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#8 JohnDeere6320Premium

JohnDeere6320Premium

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 11:42

też mam hydropak z agro maszu na packerze i jestem bardzo zadowolony jak na tą cene to jest ok i przede wszystkim na dwóch siłownikach. A jeżeli chodzi oskrobanie wału to nie słuchaj kolegi musisz ustwic skrobaki tak aby prawie tarły o wał i jest ok

w tej cenie najlepszy hydropak ja kupiłem za 8500 kupilem go za cene netto u producenta bo to jest prywatna firma . a unia kosztuje 15 brutto i jusz jej netto nie kupisz . a co do agrofactory to
nie polecam .ewentualnie mandam bo to jest pożądnie zrobiona maszyna ale cena zblizona do unii i jest cięzki.

Edytowany przez JohnDeere6320Premium, 26 sierpień 2011 - 11:44.

AgroFoto

• Reklama AgroFoto
  •  

#9 Tadeusz01

Tadeusz01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 19:23

Kupiłem, użyłem i powiem, że zastrzeżeń żadnych nie mam. A wał czysty jak nowy a robiłem nim 30 godzin po średnim deszczu na glebie 3. Po prostu są skrobaki i na bieżąco odrywają glebę. Jeśli ktoś tego nie ma, no to niestety musi robić to sam.

Zobacz także