Skocz do zawartości

Zdjęcie

sipma clasic- sterowanie rozdzielaczem

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share paawlik227

paawlik227

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 22:05

sipma clasic- sterowanie rozdzielaczem witam i pytam czy moze ktos to przerobił tak zeby nie wysiadac z ciagnika i nie wajchowac tylko załatwic to w inny sposob by nie biegac tam i spowrotem...! pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sipma clasic- sterowanie rozdzielaczem Dzisiaj, 04:06
  •  

#2 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 22:14

sipma clasic- sterowanie rozdzielaczem W galerii jest zdjęcie jak do wajchy uczepione są 2 sznurki i jeden puszczony w lewą stronę, tam gdzieś przez jakąś dziurkę przewleczony i do kabiny i z drugim to samo tylko że w prawo i tylko pociąga się za sznurek i bez wychodzenia się przestawia. Mam nadzieję że dobrze ci wytłumaczyłem ;)
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#3 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 22:24

sipma clasic- sterowanie rozdzielaczem W czym problem żeby wysiąść przed rozpoczęciem belowania,a potem na koniec?Takie małe pólka masz,czy może
hemoroidy ;)? Jak nie jeżdze po wertepach to na przejazdy też nie podnoszę.Zresztą i tak kilka razy zawsze musisz
zejść z ciągnika sprawdzić ile sznurka itp.itd.Pozdrawiam.

#4 Share MajsterPopsuj88

MajsterPopsuj88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 00:38

sipma clasic- sterowanie rozdzielaczem Ja mam zrobioną taką przeróbkę i żałuje, że nie zrobiłem tego od momentu zakupu prasy. Jest do duże udogodnienie ponieważ przywożę codziennie świeżą lucerne do bydła i wiecznie musiałem wsiadać i wysiadać, jak prasujesz i podbieracz jest za nisko to podnosisz sobie z kabiny i nic nie gnie sie. Jak znajde jutro chwile to zrobie fotki i Ci prześle jak chcesz. Mnie ta modyfikacja kosztowała 25zł i zajęło mi to ok 0,5 godz

#5 Share inzynierobserwator

inzynierobserwator

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 08:35

sipma clasic- sterowanie rozdzielaczem Jeśli ktoś ma co najmniej 3 wyjścia hydrauliczne w ciągniku który współpracuje z prasą, można do prasy podłączyć trzeci wąż hydrauliczny podłączony do siłowników podbieracza. Wtedy zamykamy-otwieramy klapę jedną wajchą w ciągniku a podnosimy opuszczamy podbieracz drugą wajchą. Podpiąć do hydrauliki prasy możemy się na kilka sposobów. Możemy wstawić trójnik w wąż od podbieracza za zaworem klapa-podbieracz. Możemy całkiem wyrzucić zawór komora podbieracz itp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share paawlik227

paawlik227

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 16:50

sipma clasic- sterowanie rozdzielaczem Dzeki za odp. kolego majsterpopsuj88 jakbys mogłb to wyslij mi te fotki i tez sobie przerobie:)jak cos to pisz na gg. kolego darkos795 nie mam hemoroidow;p ale widze ze ci niezbyt przszkadza jak taki podbierak drze łake i sie gnie przy tym to ok bo watpie zebyc miał wszystkie łaki równe jak stół... a tym bardzej w tym roku jak jest mokro i czasem taka belarka włokiem idze za traktorem:(

#7 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 22:22

sipma clasic- sterowanie rozdzielaczem Zwracam honor,ja latam tylko w słomie u siebie i na usługach,a wtedy podbierak tylko muska rżysko.A trawę mam sianą
na polu,więc faktycznie jest równiutko.Zyczę powodzenia w przeróbkach.

#8 Share Slawuss

Slawuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 07:11

sipma clasic- sterowanie rozdzielaczem Po co się bawić w rozdzielacz gdy masz 3 wyjścia. Można podpiąć 3 przewód i już. Jest miejsce na 3 przewód zaślepione

League of Legends

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share grzesiek260885

grzesiek260885

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 12:56

sipma clasic- sterowanie rozdzielaczem panowie mam prase sipme clasic i problem jest taki ze w sianokiszonce bele są słabo zagęszczone ,wskazówka dochodzi do niebieskiego pola do końca a i tak nie jest zbita , ciagnik pracuje z nia o mocy 90 koni jest na to jakas skteczna metoda?