Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oślepiona jałoszka

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share armi95

armi95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:Zetory, Ursusy, Bizony i inne maszyny, produkcja zwierzęca i roślinna, samochody, dobra nuta i ...

Napisany 23 sierpień 2011 - 17:46

Oślepiona jałoszka Półroczna jałoszka z dnia na dzień stała się niewidomą. Najprawdopodobniej jest to wina przejedzenia. Kiedy to ustąpi i czy to jest poważne?
<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Oślepiona jałoszka Dzisiaj, 04:29
  •  

#2 Share krone125

krone125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 23 sierpień 2011 - 19:33

Oślepiona jałoszka Albo może to być przyczyną bicia krowy po głowie w okolicach oczu i w tedy ktoś może uderzył bliżej oka i nieszczęście gotowe

#3 Share kryssr

kryssr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • Zainteresowania:przeróżne :)

Napisany 23 sierpień 2011 - 19:49

Oślepiona jałoszka od przejedzenia to raczej nie. jedynie jakiś chwast trujący w pokarmie albo starcie z innym zwierzęciem. jak nie przejdzie to niestety ale rzeźnia ją czeka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share armi95

armi95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:Zetory, Ursusy, Bizony i inne maszyny, produkcja zwierzęca i roślinna, samochody, dobra nuta i ...

Napisany 24 sierpień 2011 - 16:04

Oślepiona jałoszka Teraz też wydaje mi się że nie jest to wina przejedzenia. O żadnym uderzeniu nie może być mowy. Kupiłem od weterynarza jakiś środek ale na razie nic nie pomaga.
<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

#5 Share marcin2057

marcin2057

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 893 postów

Napisany 07 październik 2011 - 02:02

Oślepiona jałoszka i jak przeszło tej jałoszce bo mam też podobny problem u młodej krowy, a dlaczego mówicie, że tylko żeżnia ją czeka ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 08 luty 2012 - 17:35

Oślepiona jałoszka ja miałem kiedyś ślepą krowę ale była spoko nie wpadała nigdzie wiedziała co i jak wyganiałem ja tylko za stodołę..