zorak

Pronar czy Belarus

Polecane posty

fobos    3
ale jak w temacie to w końcu co lepsze belarus 920 w plastikach bosh monoblok synchro skrzyni aprzód krzyżaki czy pronar 82sa, bo różnica w cenie to jest z 10 -12 tyś tak naprawde, a bardziej jestem za pronarem z dwojga tego, bo ojciec się upiera troche na mtz i to na pronara i to co gorsza gołego

 

Masz na myśli belarusa 920.2 czy 920.3 bo to lekka różnica, a brać gołego hmm, chyba już bym wolał dołożyć ten któryś tysiąc i mieć przynajmniej nie najniższą wersje, w każdym razie z tych trzech polecam belarusa 920.3 jest stosunkowo oszczędny i w miarę wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pronara 82 konnego i jestem z niego zadowolony

kolega ma belarusa 952 i po pół roku silnik mu nawalił.

ale jak kto szanuje, ten tak ma

polecam pronara:)

 

a jak brać belarusa to tylko modele 952.3 i 920.3 bo te są najlepsze-tak mi dealer belarusa mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damia102    1

kolega ma mtz 82 z 98 roku i śmiga przy prasie i lekkich pracach to pali dość malutko. wolałbym mtz belarus bo prostrzy w obsłudze i więcej ludzio go ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian23199    1

koledzy jam mam belarusa 952 wersje z rewersem pochodzi on z rynku niemieckiego i zrobilem nim muz 1600 godzin kapac kapie ale nie z hydrauliki bo weze podokrecalem lec leiej mi sie z wezy paliwowych ale juz powoli problem zalatwiony a 2 problemem to uszczelki spod filtra olejowego z silnika 20 godin i znow sie leje wiec takto nie ma awari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoveR    2

Jak wybierasz między tymi dwoma to bierz Belarusa. Co za nim przemawia? To, że to ruski traktor, a jak ruskie to twarde;) Na pronara trzeba trafić aby był dobry, my mamy belarusa od 5 lat (w maju będzie dokładnie) ponad 600 motogodzin, od roku w prasie i turze. Nic się w nim nie psuje, nie jest jakoś zaawansowany technicznie i to mi się w nim podoba;p Jedyna wada jak dla mnie to hamulce (taśmowe0 ponieważ czasami lubią zaklinować koło, ale wystarczy wtedy drgnąć w przeciwnym kierunku ( przód/tył ) i wszystko jest git. Belarus jest cięższy od pronara co też jest lepszą rzeczą. Ja zachwalam belarusa a odradzam pronara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj