Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koszt przeglądu

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 03 kwiecień 2012 - 20:58

Koszt przeglądu przeglądy w każdej marce są płatne kolega za zetora 85 płacił 900 zł tak mówił 500 oleje i robota 400 ,ja z pierwszego przeglądu oczywiście firmowego zrezygnowałem jak i z następnych w tej firmie , 1 przegląd 952 kosztował by 1800 zł + dojazd , zrobiłem we własnym zakresie to oleje z 650 zł kosztowały filtry 30 zł dociągnięcie śrub regulacje to kosztu nie ma ,a gdyby się coś działo to mam te 1000 zł ewentualnie ,na razie tylko zbiorniczek od świecy płomieniowej pękł ,gwarancji to 12 mies obiecują to i tak już by się skończyła a na piśmie gościu żadnej rękojmi nie dał to i przeglądów nie robił

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Koszt przeglądu Dzisiaj, 04:21
  •  

#22 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 04:50

Koszt przeglądu w kiłe machneli zalali olejem przekładniowo-hydraulicznym skrzynie i przedni napęd i zaczeły się przecieki aż miło ciągnik nowy a wygląda jak by 30lat chodził,tata w szał wpad i kazał wymianiać olej jaki powinien być na ich koszt :D a nie jaki oni chcą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 09:38

Koszt przeglądu do skrzyni olej GL-4 80 W 90 powinni zalać ,u mnie ten co puściłem po 30 mtg jak postał w pojemniku 2 miesiące na spodzie odstał się kożuch z opiłkami i takim szlamem tak z 5 litrów zostało , zlałem do baniek 10 l w sumie czysty olej po 30 mtg nie jest jeszcze przepracowany , myślę powtórnie wykorzystać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share GoodFarmer

GoodFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo, technika rolnicza.

Napisany 15 kwiecień 2012 - 20:46

Koszt przeglądu Tylko ciekawi mnie że tu w polsce tylko zalecają do skrzyni olej gl-4 80w90? W orginalnej instrukcji do białoruskich ciągników olej w skrzyni przekładniowej i tylnym moście zalecany jest ten sam co do silnika. Jedynie do przednich zwolnic i przedniego mostu 80w90. Dziwią mnie podawane przez niektórych ceny przeglądów bo łatwo oszacować koszta olejow więc skąd te ceny? Ładnie zdzierają kase dilerzy...

Dodaj odpowiedź