Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 818 Vario... nie chce ruszyć

63 odpowiedzi na ten temat

#61 Share BARABUS

BARABUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 24 wrzesień 2011 - 19:26

Fendt 818 Vario... nie chce ruszyć witam, sprawa już załatwiona, rzekomo kaucja jest na tego typu podzespoły, szkoda ze mnie o tym nie poinformowali, w każdym razie na fakturze były dwa terminy płatności, kaucja była o 2 tyg. póżniej do płacenia, i między czasie zadzwonili do mnie i powiedzieli że juz nie musze jej wpłacać ponieważ skrzynia nadaje sie do naprawy :) świńskie to było ale na szczęście dobrze sie skończyło... bez zbędnych zgrzytów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 818 Vario... nie chce ruszyć Dzisiaj, 17:23
  •  

#62 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Lokalizacja:Wielkopolska-->powiat Jarociński-->moja miejscowość wieś Kadziak

Napisany 20 październik 2011 - 12:07

Fendt 818 Vario... nie chce ruszyć witam czytałem temat od początku,pozwólcie że również się wypowiem,ja pracuję w niemczech na traktorach marki fendt szef w tym roku zamienił starą 818 na nowiutkie 820,z tego względu że na swoim placu posiada tych naszym dość dużo to i serwis nas często odwiedza,pamiętam gdy przy 412 sam automatycznie włączał się przedni napęd a wyłączał się wow ten traktor miał już ponad 9tys mth serwisanci wgrywali system kasowali błędy aż na końcu wymienili wszystkie kable bo stwierdzili że są już stare i że to pewnie od tego wymienili również przednie złącza hydrauliczne twierdząc że ciekły ja zapytałem się szefa czy mogę je zabrać bo przydałyby mi się one a serwisant wtedy odpowiedział że on je zabiera ale nie powiedział dlaczego,gdy zapytałem się ile kosztuje wymiana tych wszystkich kabli powiedział śmiejąc się że 5tys euro ale pewnie żartował,co do przełączania z 1 zakresu na 2 zakres to szef nam powiedział że tylko i wyłącznie na postoju gdy z pola wyjeżdżam to mam przełączyć a gdy zapomniałem to mam się zatrzymać wcisnąć sprzęgło i dopiero wtedy ja osobiście czasami przełączałem przy małych prędkościach lecz myślę że gdybym miał taki traktor na własność to trzymałbym się tej żelaznej zasady którą mi szef przekazał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 818 Vario... nie chce ruszyć Dzisiaj, 17:23
  •  

#63 Share Kozak-1990

Kozak-1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 01 grudzień 2015 - 20:59