Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne??

45 odpowiedzi na ten temat

#21 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 27 sierpień 2006 - 14:42

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? 80km do 4 skibowego pluga? fakt niektorzy maja slabsze ziemie ale 80km bedzie za lekkie do 4 nie mowiac o obrotowym

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? Dzisiaj, 05:52
  •  

#22 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 27 sierpień 2006 - 14:55

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? Mój dziadek zawsze gadał że podorywki nic nbie zastąpi kultywator podorywkowy ale jak zobaczył jakl ja robie podorywkowym to mówi że płu tro szmelc a ma ponad 70 lat

#23 Share SZOPS

SZOPS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 31 sierpień 2006 - 19:27

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? ja radze ursusa 912 lud 914

#24 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 08 wrzesień 2006 - 18:34

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? wrzyciu nie kupuj zetroa ja mam 65 ha i zetora forterre 10641 to szajs

#25 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 08 wrzesień 2006 - 19:58

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? a moze jakis na to argument podasz?
kazdy moze napisac ze cos jest do duszy ale trzeba to jakos uzasadnic

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#26 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 08 wrzesień 2006 - 21:13

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? po pierwsze to jest zle zestopniowana skrzynia silnik do 1500obr ma caly czas czesto i puszcza czarno chmure dymu . w serwisie powiedzieli mi ze to przez intercooler hehe niechcialem i ch wysmiac w oczy bo w jd z intercoolerem jakos nie dymi a po drugie jest glosny w srodku mam 13 letniego zetora 7211 i halas jest porunywalny LUDZIE PRZECIEZ TO 12 LAT TECHNIKA POSZLA NA PRZUD po trzecie biegi wchodzo ciezko i czasami zgrzytnie a na koniec dodam ze gdy tylko go kupilem to wszystkie swiece zarowe nie dzialaly dlatego odradzam wszystkim zetory kiedys byly lepsze

#27 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 09 wrzesień 2006 - 12:33

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? ale co ty chcesz od niego??żeby nie dymił ?przecież to jest tylko zetor..ale nie gadaj bo napewno swoje zrobi i może troche spali ale to jest właśnie zetor..

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#28 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 09 wrzesień 2006 - 18:15

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? nie wiem ale dla mnie to dziwne ze nowy ciagnik puszcza czarno chmure przy ruszaniu z miejsca nowe jd mf i inne jakos tego nie robio co z tego ze zetor muj brat ma 9540 i u niego nie puszcza chmury a u mnie 3 letni sprzet a dym jak ze starej 60

#29 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów
  • Zainteresowania:Kazda porażka jest nawozem sukcesu!

Napisany 09 wrzesień 2006 - 19:38

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? O ile sie nie myle to Zetor ma najwieksze spalanie w swojej klasie wiec nic dziewnego ze puszcze chmure. a np 16 to dymi cały czas pod obciązeniem tylko ze tak delikatnie. to jest kwestia ustawienia dawki paliwa poprostu ma taka ustawina i tak musi byc. moj znajomy ma tez takiego jak ty tylko ze jego pracuje na 30 ha ma go od 2003 roku i chwali sobie. zależy ile ciagnik pracuje pod jakim obciązeniem. widziełem JD 8520 i tez jak mu traktorzysta przygazował to puszczał czarna chmure i to na drodze z zweszonym scierniskowcem. taki jest efekt ruszenia traktorem gorzej gdy ten dym idzie cały czas jak pracuje pod obciązeniem. ale jak oleju w misie nie ubywa to znaczy sie ze jest to tylko i wyłącznie kwestia dawki paliwa no i może byc tez filtr powietrza ale watpie w tej klasie ciagnika.
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)
szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

#30 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 10 wrzesień 2006 - 08:41

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? nie wiem ale wkurza mnie to bo jak sie pracuje przez miedze z jd 6210se i new hollandem tl100 nad kturymi nie ma czarnej chmury to sie czlowiek wkurw....a ale

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 10 wrzesień 2006 - 10:09

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? ale uciąg i siłę to ten zetor ma??ja mam mf 5455 32o mth 100km silnik perkins nowej generacji 1104-44 a jak przełączm rewers pod obciążeniem to też zadymi przy odpalaniu też jest chmurka.ogólnie to dymi poniżej 1100 obr póżniej jak turbo zacznie ciągnąć to juz nie zadymi..chcialbym mu zmniejszyć dawkę na pompie tylko nie wiem jak.musze ją wyciągnąc i gdzieś na stół jechać czy można bez wyciągania na silniku??

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#32 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 10 wrzesień 2006 - 10:33

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? Sile ma ale tak od 1500obr ogulnie to ciezko jest go zdusic z obrotow ale do 1500obr to jest mulowaty

#33 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów
  • Zainteresowania:Kazda porażka jest nawozem sukcesu!

Napisany 10 wrzesień 2006 - 12:43

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? ma podobna chaerakterystyka silnika co 16 tez do 1600 to mągoł straszny
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)
szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

#34 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 10 wrzesień 2006 - 12:52

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? turbodziura robi swoje miałem to samo w 1014 ale teraz w MF mam 6 bez turbo i on na wolnych jest mocny max moment obr ma przy 1200 obr /min

#35 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 03 listopad 2006 - 20:18

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? JD 5720 z ładowaczem czołowym i skrzynią PowrQuad Plus, to jest to co wybrałbym ja. 83 KM wystarczą do pługa 3 skibowego obracalnego.
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#36 Share tores

tores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 12 listopad 2006 - 13:56

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? 20-26ha to kiedyś ludzie  c-330 lub 360 obrabiali ,to tylko dzięki temu że mamy SPO tak walą sie wszyscy na wielki maszyny .Maszyna może byc dobra ale 80km to już przesada najlepiej to coś ok. 60km  no może jeżeli palanuje się powiększenie gospodarstwa ale taki ciągniczek to spokojnie przyda się i w większym gospodarstwie - jeżeli masz kase to zastanów się nad same a następnie dopiero nad zetorem czy ursusem ale z nim to dopiero po nowym roku

#37 Share dcnt

dcnt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 13 listopad 2006 - 21:11

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? jak kupisz 80KM to krocej bedziesz siedzial w polu, a dluzej w domu (np z zoneczka ;) )
Bo te 26 ha, na upartego i c-330 obrobisz tylko ile to czasu zajmie to lepiej nie mowic  ::)

#38 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 12:31

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? a ja bym powiedział cos z rodziny SDF  same exploler 95  albo silver  albo lambo 95 do 105 koni na taki areał bardzo ekonomiczne ciągniki palą malutko i serwis tani i szybki

#39 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 15:41

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? Ja na taki areał polecałbym Proxime moim zdaniem git maszynka  ;D
Ciesz się każdą chwilą życia...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 12 grudzień 2006 - 21:19

Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne?? O stary za 180 tys. to bedziesz mial takiego Ursusa z takimi bajerami ze bajka i to nowke. Biez URSUSA!!!
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!