Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case Maxxum MX 90c

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kepa416

kepa416

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 22:10

Case Maxxum MX 90c Witam dziś przyjechał do mnie ciągnik spod Krakowa Case mx90c z turem tuzem z 1999r. ma 6000mtg. Silnik Massey 90km. Na miejscu jeździłem nim wszystko dawało radę było okey. Dziś podjechał do mnie pod dom został rozładowany no i podjeżdżając pod górkę bez przyczepy całkowicie spadła moc nie szło wyciągnąć go pod górkę (asfaltowa droga) ledwo wyjechałem potem problem był z wrzuceniem wstecznego. Goście od ciągnika byli zdziwieni nie dowierzali no ale potem już nawet nie dawał rady po prostym. Odpalony bez filtra powietrza dalej to samo. Ogólnie wyszło że brakowało oleju i paliwa. Obecnie ciągnik wylądował pod Bolesławcem na naprawę, ale chciałbym się dowiedzieć co może być przyczyną takiego zachowania.

Filtr paliwa syf z baku?
Zapowietrzony układ?
Turbina ale nic nie dymi.
Pompa paliwa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case Maxxum MX 90c Dzisiaj, 22:19
  •  

#2 Share traktorzystaJakub7211

traktorzystaJakub7211

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanik

Napisany 18 sierpień 2011 - 23:24

Case Maxxum MX 90c Najprawdopodobniej pomopa, ja tak miałem w c-360 ta sama sytuacja
Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)

"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

#3 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 19 sierpień 2011 - 07:02

Case Maxxum MX 90c wymień filtr paliwa, następnie sprawdź czy dźwignia od wyjść hydraulicznych nie jest lekko przesunięta też kiedyś tak miałem i stresa złapałem ze nie idzie a na wiosnę wyjechałem w pole było ok po żniwach zaczął mulić wymieniłem filtr paliwa i jak ręką odjął :)
a silnik Perkins a nie Masej

Edytowany przez Vladoo1, 19 sierpień 2011 - 07:03.

#4 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 19 sierpień 2011 - 20:40

Case Maxxum MX 90c Ja równiez podpowiadam filtr paliwa to podstawa. Zakładam ze to ten case co był na allegro bodajze za 79tys chyba za ile go wyrwałes ? Zastanawiałem sie nad nim w zeszłym roku miałem jechac go ogladac ale trafiłem innego. Gosc pisał ze ma os ressorowana prawda to czy tylko tak sobie napisał i nie ma o tym pojecia co pisze?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kepa416

kepa416

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 08:26

Case Maxxum MX 90c Z osią to prawda bo ma taki magiczny przycisk. Udało się kilka tysięcy utargować. Ale teraz się zastanawiam nad tym czy go brać czy nie bo miał być sprawny a tu co w serwisie stoi.. W sumie pompę zrobią to okey ale jak zaraz coś innego poleci albo nie będzie ciśnienia na tłoku.

Edytowany przez kepa416, 22 sierpień 2011 - 08:29.

#6 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 22 sierpień 2011 - 20:33

Case Maxxum MX 90c Nie wiem co Ci doradzic ja go nie ogladałem ale po zdjeciach wygladał mi dosc podejzanie i ciekawło mnie to ze tak długo nie mógł sie sprzedac ja go juz widywałem na allegro w zeszłym roku kilka krotnie. I co okazłao sie ze pompa padła? kompresje zwsze mozna zmierzyc jak oddałes do warsztatu to napewno Ci to zrobia i bedziesz cos wiecej wiedział A jak z ta oska ? sprawna jak sie jezdzi ? pierwszy raz spotkałem sie zeby MX 90 maiała resorowana oske ja mam MX 100 ale oski w nim nie mam ale tur robi swoje na drodze i w sumie to jej nawet nie potrzeba

#7 Share kepa416

kepa416

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 17:26

Case Maxxum MX 90c Szczerze to jeżdżone było nim tylko po drodze więc nic nie jestem w stanie powiedzieć no obecnie jeszcze się robi. Pompa jest niby we Wrocławiu na sprawdzeniu wtryski maja być sprawdzone turbina ponoć sprawna.

Edytowany przez kepa416, 25 sierpień 2011 - 17:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share kepa416

kepa416

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 22:12

Case Maxxum MX 90c Ciągnik jednak wrócił to właściciela, ponoć wymienione dwa wtryski pompa sprawdzona ale coś ciągnie nie tak.

Łupem padł John Deere z 94' 6300 chyba w wersji premium bo ma brązowe wnętrze w stanie dobrym wizualnie a bardzo dobrym technicznie :)

Dodaj odpowiedź