MarekDFagrofarm410

Siatka Rolnicza Tama Marathon- Gdzie kupić?

Polecane posty

Witam.Mam pytanie. Gdzie można kupić w woj.Lubelskim tą siatkę, szukałem w internecie i nie znalazłem. Może ktoś wie gdzie ją sprzedają? Dobra jest ta siatka? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RysioZMazur    6

Siatka jest dobra, nawet bardzo dobra, tylko należy ustawić prasę, czyli wyregulować dokładnie i belki są jak z obrazka...

Problem w tym, że u nas prasy są ustawiane na stary typ siatek, na grube i ciężkie siatki, co nie znaczy, że lepsze.

Ludzie myślą, że jak coś jest ciężkie to jest tego dużo, a jak lekkie to ich oszukują.

Ale do rzeczy. Prasę należy ustawić po każdej zmianie siatki na nową.

Mam na myśli to, że jeśli kupuję siatkę firmy X, to jak kupięsiatkę firmy Y, to muszę ustawić prasę, docisk hamulca, spróbować przez ile wałków powinna przechodzić siatka itd.

Może zmarnuje się w ten sposób trochę czasu, ale za to potem nie ma problemu.

Siatkę Tama Marathon kupuję w firmie Jolmet, ale ty mieszkasz w lubelskim, to nie wiem, kto nią tam handluje, ale poszukaj bo warto!

Moją prasę regulował mi kolega i teraz trzeci rok z rzędu prasuję na tej siatce i nie mam problemów.

Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wiadomo czego to jest wina w naszej prasie ( FERABOLI ENTRY 120) Że nie wiadomą jaką siatką byś nie prasował to i tak boki zostają . Gościu od którego kupiliśmy prasę mówił że tego nie da się ustawić żeby brało od boku do boku bo to jest łańcuchówka i siatka zaczepia o łańcuchy. Ale nie chce mi się w to wierzyć Bo SIPMA FARMA 2 też jest prasą Łańcuchową i od boku do boku zaciąga siatkę. A u nas gościu ma prasę KRONE to mało ważne jakiej firmy siatką beluje to tak od boku do boku zaciąga. I napinacz ustawialiśmy i wszystko co w instrukcji obsługi jest napisane i nadal to samo. A może to wina słomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mobilek    1

W lubelskim ciężko jest dostać tą siatkę. Dzwoniłem po wszystkich dealerach i większych firmach. Prawie wszędzie Astra i czasami NetzWork się trafi :unsure: . W Roltexie maja Tame ale zwykłą. Ale Tama przecież produkuje siatki dla Case(CASE IH Professional), NH(PREMIER INFINET) i JH(Xtranet) to wszysko jest to samo tylko w innych kolorach, ale tylko JH ma na stanie, a inne muszą zamawiać, w Gravidzie cena za 2600m to 560zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

Odświeżę może trochę temat nie chcąc zakładać tematu. Gdzie tę siatkę można dostać we wschodniej Wielkopolsce lub ewentualnie gdzie można zamówić z wysyłką w jakiejś atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinK88    0

Witam, siatki tama marathon 4200m ale również siatkę 2000m można dostać w firmie OSADKOWSKI SA - dział maszyn. W zeszłym roku otworzyli nowy oddział w Gałązkach koło Koźmina Wielkopolskiego.

 

668 409 760 - z tym gościem załatwicie siatkę

 

Pozdrawiam

Edytowano przez MarcinK88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

A w Świętokrzyskim gdzie można kupić ową siatkę? Ewentualnie kto prowadzi sprzedaz wysylkowa detaliczna/


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Ja kupiłęm ostatnio Tamę 2800m za coś koło 460 zł w okolicznym sklepie, z tego co wiem to należy on do sieci Grene. Może w waszej okolicy też mają ;)


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj