Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siatka Rolnicza Tama Marathon- Gdzie kupić?

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 20:03

Siatka Rolnicza Tama Marathon- Gdzie kupić? Witam.Mam pytanie. Gdzie można kupić w woj.Lubelskim tą siatkę, szukałem w internecie i nie znalazłem. Może ktoś wie gdzie ją sprzedają? Dobra jest ta siatka? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siatka Rolnicza Tama Marathon- Gdzie kupić? Dzisiaj, 22:17
  •  

#2 Share RysioZMazur

RysioZMazur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 12:16

Siatka Rolnicza Tama Marathon- Gdzie kupić? Siatka jest dobra, nawet bardzo dobra, tylko należy ustawić prasę, czyli wyregulować dokładnie i belki są jak z obrazka...
Problem w tym, że u nas prasy są ustawiane na stary typ siatek, na grube i ciężkie siatki, co nie znaczy, że lepsze.
Ludzie myślą, że jak coś jest ciężkie to jest tego dużo, a jak lekkie to ich oszukują.
Ale do rzeczy. Prasę należy ustawić po każdej zmianie siatki na nową.
Mam na myśli to, że jeśli kupuję siatkę firmy X, to jak kupięsiatkę firmy Y, to muszę ustawić prasę, docisk hamulca, spróbować przez ile wałków powinna przechodzić siatka itd.
Może zmarnuje się w ten sposób trochę czasu, ale za to potem nie ma problemu.
Siatkę Tama Marathon kupuję w firmie Jolmet, ale ty mieszkasz w lubelskim, to nie wiem, kto nią tam handluje, ale poszukaj bo warto!
Moją prasę regulował mi kolega i teraz trzeci rok z rzędu prasuję na tej siatce i nie mam problemów.
Polecam.

#3 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 16:23

Siatka Rolnicza Tama Marathon- Gdzie kupić? Kolego nie wiadomo czego to jest wina w naszej prasie ( FERABOLI ENTRY 120) Że nie wiadomą jaką siatką byś nie prasował to i tak boki zostają . Gościu od którego kupiliśmy prasę mówił że tego nie da się ustawić żeby brało od boku do boku bo to jest łańcuchówka i siatka zaczepia o łańcuchy. Ale nie chce mi się w to wierzyć Bo SIPMA FARMA 2 też jest prasą Łańcuchową i od boku do boku zaciąga siatkę. A u nas gościu ma prasę KRONE to mało ważne jakiej firmy siatką beluje to tak od boku do boku zaciąga. I napinacz ustawialiśmy i wszystko co w instrukcji obsługi jest napisane i nadal to samo. A może to wina słomy?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share mobilek

mobilek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 19:56

Siatka Rolnicza Tama Marathon- Gdzie kupić? W lubelskim ciężko jest dostać tą siatkę. Dzwoniłem po wszystkich dealerach i większych firmach. Prawie wszędzie Astra i czasami NetzWork się trafi :unsure: . W Roltexie maja Tame ale zwykłą. Ale Tama przecież produkuje siatki dla Case(CASE IH Professional), NH(PREMIER INFINET) i JH(Xtranet) to wszysko jest to samo tylko w innych kolorach, ale tylko JH ma na stanie, a inne muszą zamawiać, w Gravidzie cena za 2600m to 560zl ;)

#5 Share katopo

katopo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 12 maj 2013 - 13:05

Siatka Rolnicza Tama Marathon- Gdzie kupić? Odświeżę może trochę temat nie chcąc zakładać tematu. Gdzie tę siatkę można dostać we wschodniej Wielkopolsce lub ewentualnie gdzie można zamówić z wysyłką w jakiejś atrakcyjnej cenie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share MarcinK88

MarcinK88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 12 czerwiec 2013 - 21:22

Siatka Rolnicza Tama Marathon- Gdzie kupić? Witam, siatki tama marathon 4200m ale również siatkę 2000m można dostać w firmie OSADKOWSKI SA - dział maszyn. W zeszłym roku otworzyli nowy oddział w Gałązkach koło Koźmina Wielkopolskiego.

668 409 760 - z tym gościem załatwicie siatkę

Pozdrawiam

Edytowany przez MarcinK88, 13 czerwiec 2013 - 20:16.

#7 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:IT.
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 04 sierpień 2013 - 10:18

Siatka Rolnicza Tama Marathon- Gdzie kupić? A w Świętokrzyskim gdzie można kupić ową siatkę? Ewentualnie kto prowadzi sprzedaz wysylkowa detaliczna/

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

#8 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 05 sierpień 2013 - 07:06

Siatka Rolnicza Tama Marathon- Gdzie kupić? Ja kupiłęm ostatnio Tamę 2800m za coś koło 460 zł w okolicznym sklepie, z tego co wiem to należy on do sieci Grene. Może w waszej okolicy też mają ;)

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share pawlik1m

pawlik1m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 17:58