Skocz do zawartości

Zdjęcie

Potrzebna pomoc - lemken nie obraca

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nicogti

nicogti

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 19:40

Potrzebna pomoc - lemken nie obraca Witam,
Koledzy, nabyłem na zachodzie uszkodzony pług Lemken 110, 4 skiby 1995 rok ( pęknięta rama ) - na zabezpieczeniu sprężynowym.
Pęknięcie pospawaliśmy, ale nie obraca pługa prawidłowo - znaczy do połowy i potem pług wraca do punktu wyjścia.
Próbowaliśmy odpowietrzania, ale to nie to. były wersje z odkręcaniem 4 skiby i też nie pomagało, wyciągnięcie maksymalnie wysoko pługa - tez nie dało rezultatu. Potrzebuję pomocy jakiś namiarów na ludzi którzy regenerowali, naprawiają bo to prawdopodobnie ten "zawór" czy "rozdzielacz "
( obecnie dałem do gościa który już kiedyś coś podobnego przerabiał - ale żadnej gwarancji nie daje. Ewentulanie namiary gdzie można kupić taki rozdzielacz. proszę koledzy o pomoc
- problem rozwiązany -
przyczyną był - naderwany tłok oraz bardzo zabrudzony rozdzielacz, - spec od hydrauliki , poczyścił dopieścił i
teraz się obraca jak ta lala .
sory że paniki nasiałem ale może się komuś coś podobnego będzie dziać więc może też pomoże.

Edytowany przez nicogti, 19 sierpień 2011 - 15:53.

Same Explorer 3 110
U-912, C-385, C-360, C-330

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Potrzebna pomoc - lemken nie obraca Dzisiaj, 18:07
  •  

#2 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 20:43

Potrzebna pomoc - lemken nie obraca Pług nie jest zgięty, mam na myśli np oś obrotu? Ewentualnie ramę czy inne elementy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share nicogti

nicogti

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 21:47

Potrzebna pomoc - lemken nie obraca nie sądzę - ale gwarancji nie dam, sprawdzony w miarę możliwości technicznych "poziomy, kąty "
Same Explorer 3 110
U-912, C-385, C-360, C-330