atomik

wszystko o ursusie 4512/4514

Polecane posty

szymi4512    1

Witam
Czy ktoś mógłby mi podać numer katalogowy tych plastików w kabinie co są na dole za siedzeniem co osłaniają ramiona od podnośnika? Bo mam katalog ale takie G ten katalog, że nic tam nie ma podanego. Albo jak ktoś ma katalog części w PDF to było by super :)

Z góry dzięki i pozdrawiam


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Te plastyki nie są już dostępne w sprzedaży nic ci z katalogu


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

niedawno byłem w takiej hurtowni to leżały tylko mam kawałek do niej i jak dzwoniłem sie zapytać czy są to proszą o numer katalogowy dlatego wolał bym sie zapytać niż jechac 200km na próżno


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam kupic Ursusa 4514 i prosze o wasze porady na jakie rzeczy zwrócic uwagę przed zakupem i jak najlepiej go sprawdzic.

Edytowano przez El_Chapo2812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Raczej takich nie było.

Chciałem Ci polecić zetorowski, że może pasować ale cenę zobaczyłem jak linka szukałem... To już pewnie oryginał MF-a droższy nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

podaj linka to zobaczę. Ewentualnie zastanawiam się czy nie obciąć i przyspawać do starego mechanizmu , bo on jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Taki wieszak nowy mogę sprzedać za 700 zł taniej nie znajdziecie


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

dzięki za propozycje ale narazie musze sie zastanowić bo 700 zł troche duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik92    0

Witam posiadam Ursusa 4514 i mam problem ze sprzegłem . Pęka mi co jakiś czas tarcza drugiego stopnia ostatnio było robione z 1,5 miesiąca temu i wczoraj ponownie pękła , czy ktoś może spotkał się z takim problemem i mógłby podpowiedzieć co się z tym dzieje ? Bo już powoli tracę cierpliwość na ten traktor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amkerb61    3

Witam.Naprawiał ktoś lub czyścił styki w bendiksie  4514 bo wymontowałem go i wygląda jakby był nierozbieralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Chodzi Ci o elektrowłącznik? Bendiks to ten element co sprzęga wieniec z rozrusznikiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amkerb61    3

Tak elektrozłącznik chyba styki zaśniedziały bo załapuje po kilku próbach odpalenia .Jest to orginalny fabryczny rozrusznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj