Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wysiadło wspomaganie w MF 525

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Sebastian24A2

Sebastian24A2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 07:36

Wysiadło wspomaganie w MF 525 Przy wjeździe na pole usłyszałem pyknięcie i wspomaganie wysiadło, przy tak małej kierownicy to mordęga kręcić bez wspomagania nie widać wycieku oleju. Tak myślałem, że może by sprawdzić czy w przewodach jest ciśnienie i czy są szczelne nie wiem jak to zrobić , a nie chcę go rozbierać całego, a może to siłownik albo orbitrol ale wyglądają na zdrowe. Potrzebna jest mi też instrukcja napraw i obsługi do tegoż kombajnu. Wszystko inne co związane z hydrauliką działa tzn. przyspieszać i podnoszenie hedra. Tak się zastanawiam i może tu jest coś takiego na kształt zaworka jak w bizonie żeby ciśnienia za dużego nie podawało ale nie mam pojęcia a tu jest wszystko pozasłaniane.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wysiadło wspomaganie w MF 525 Dzisiaj, 21:12
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2011 - 08:18

Wysiadło wspomaganie w MF 525 Kolego jak chcesz spr czy jest ciśnienie to lekko odkręć przewody na siłowniku, odpal maszynę i delikatnie kręć kierownicą. Skoro wszystko działa to pewnie coś orbitrolem nie tak... jeśli chodzi o katalog z instrukcją to mam coś takiego AGCO CD-ROM

#3 Share Sebastian24A2

Sebastian24A2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 11:48

Wysiadło wspomaganie w MF 525 Szukałem tego programu jednak na próżno, są linki tylko na rapidzie przynajmniej tylko tyle udało mi się znaleźć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share agromf

agromf

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 22:39

Wysiadło wspomaganie w MF 525 W którym miejscu usłyszałeś to pyknięcie. Poluzuj przewód od zasilania orbitrola i zobacz czy idzie ci ciśnienie z pompy. Zobacz czy obracasz wałkiem od kierownicy. Być może wałek ci wyskakuje.

#5 Share Sebastian24A2

Sebastian24A2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 08:06

Wysiadło wspomaganie w MF 525 A czy problem może stanowić główny zawór na rozdzielaczu, jeśli tak to gdzie się takowy znajduje ? Czytałem ten temat na de mną tyle że tam jest całkiem odwrotna sytuacja tam nie podnosi hedra a wspomaganie działa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share agromf

agromf

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 19:41

Wysiadło wspomaganie w MF 525 Tak u mnie jest sytuacja, że nie podnosi hederu jak się olej nagrzeje. Jaką masz wersje kombajny fr czy angielską? W mojej wersji jest owalna pompa i ma dwa wyjścia pierwsze na rozdzielacz drugie wyjście bezpośrednio na orbirol.