Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gęsi

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share HQW56

HQW56

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 sierpień 2011 - 21:49

Gęsi Niewiem czy w dobrym dziale ale napisze tutaj
Mam problem z sasiadem ktory hoduje gesi.
Bardzo smierdzi gnojowka od tych gesi wyplywa na nasze pole
maja zrobione takie badziewne zagrody ze przewracaja i wchodza na nasze ziemie i wydeptuja wszystko
Kiedys slyszalem od kogos ze wlasciciel tej fermy powinien spytac sie nas o zgode lub my cos powinnismy podpisac a nic do takiego nie doszlo
I moje pytanie brzmi gdzie powinienem sie udac lub napisac pismo w sprawie tej fermy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gęsi Dzisiaj, 21:11
  •  

#2 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 451 postów

Napisany 16 sierpień 2011 - 02:39

Gęsi Kolego od gęsi nie ma "gnojówki". Jedynie może ci chodzić o deszczówkę, ale jeśli dodatkowo ona użyźnia ci za darmo pole to powinieneś się cieszyć. W ogóle co to za zazdrość?? Niech sobie ma te gęsi, miodów żadnych z nich nie ma, a roboty od cholery. Także wyluzuj.

#3 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 16 sierpień 2011 - 08:31

Gęsi sprzedaj wszystko i wyprowadź się z kraju... śmierdzieć ci nie będzie a i w Polsce takich "gnoi" jak ty nie będzie, co na sąsiada donosi!! Żenada!!!
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share HQW56

HQW56

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 sierpień 2011 - 10:26

Gęsi powiem wam tyle ze nie macie takiego sasiada ktory ma 6 tysiecy gesi na dworzu i 3 tysiace w 300m2pomieszczeniu mlodych
ta deszczowka wylewa sie na laki rosnie zielsko i nieiwem czy bys byl zadowolony jak by jakies gesi ci weszly na poplon i wszystko wydeptaly
Zazdrosc mnie niebierze bo i tak o nie niedba i guzik z tego ma.
A od moich budynkow jest raptem 100m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kool

kool

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 16 sierpień 2011 - 12:10

Gęsi hej wiem napewno że jak koleś ma hodowle gęsi to musi ją tak zabezpieczyć żeby na twojej działce nie robiła szkód a ogrodzenie ma być nawet takie że na twojej działce nie może pierze latać i co mu się dziwicie jak gęsi niszczą mu uprawy nie wiem gdzie to się zgłasza ale jeśli o zagrody to muszą być szczelne

#6 Share HQW56

HQW56

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 sierpień 2011 - 16:48

Gęsi to sa zagrody zbite z desek nawet jedna gaska je przewroci a nawet jak niewylatuja na pola to pierze lataja na polu az bialo jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Zbigk

Zbigk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 08:44

Gęsi Współczuje Ci kolego że pióro po polu lata i w trawie zielsko Ci rośnie . Widać jakim jesteś rolnikiem skoro w trawie masz ziele. Ale wracając do tematu ,tez mnie wkurza jak sąsiada kot chodzi po moim podwórko ,pies za głośno szczeka,jak krowa narobi na drodze przed moim domem lub zrobią jakieś szkody. Są to uroki POLSKIEJ WSI ,ten smród - to jest zapach chleba:) Dobrze Ci poradzono wyprowadź się do miasta tam nie będzie ci śmierdziało od gęsi czy innej hodowli. Czytając Twoje żale przypominają mi się czasy socjalizmu gdzie zawiść i donosicielstwo było na porządku dziennym. Pogadaj z sąsiadem możne da się to sprawę załatwić ,a za zniszczone płody zarządzaj odszkodowania. A jak nie pomoże to do Sądu sprawa prywatna :) i jesteś już ugotowany :))))