Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#121 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 01 październik 2007 - 20:53

Wasze uwagi i przekręty w szkole w gimnazjum (2 klasa) wyrzucaliśmy plecaki przez okno z drugieg piętra...

3 klasa gim czerwiec, na polskim już mało co się uczyliśmy więc nauczycielka pozwoliła nam na opuszczenie sali (dwa polskie pod rząd) więc wzieliśmy rowery z parkingu i pojechaliśmy do pobliskiego baru na kolejkę "wściekłego psa" po czym spokojnie powróciliśmy na "lekcje" ;)
all rights reserved

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 20:08
  •  

#122 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 01 październik 2007 - 20:59

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas jeden pierwszy raz wziął na przerwie trochę zioła a pózniej na lekcji latał po klasie i mówił ze go wiewiórki gonią ;) :D Ale jak już doszedł do siebie to miał taki sajgon ze szkoda gadać ;(

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#123 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 02 październik 2007 - 13:54

Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj sie mój kolega pobił z jakimś kolem z I klasy. (cały łeb se rozwalił) Przyszedł nauczyciel co miał dyżur i mówi: "obydwaj idziecie ze mną!!!" ;) (chyba z 4 razy mówił), a oni nic. Więc mówi do Radka (tego z mojej klasy) "Głuchy jesteś czy co??? Idziecie ze mną!!!. Temu się już po karku krew leje jak z kranu i mówi uśmiechnięty:" A co, co mówił pan coś do mnie bo nie usłyszałem.", a ten do niego "Macie iść ze mną do dyrektora!!!" :angry: , a Radziu na to: "Aaaa!!! Chyba, ze tak!!! Czemu pan profesor od razu nie mówił!!!" :D :(
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 02 październik 2007 - 14:11

Wasze uwagi i przekręty w szkole wczoraj na chemi koleżanka usneła i nie mogliśmy jej do budzić takie jaja były ze nawet nauczycielka sie śmiała
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#125 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 02 październik 2007 - 15:19

Wasze uwagi i przekręty w szkole nowy przekręt w nowej szkole przez 2 tygodnie nie chodziliśmy na technologie informacyjną czyt. informatyke a jest po 2 godziny tygodniowo:D

#126 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 04 październik 2007 - 13:47

Wasze uwagi i przekręty w szkole Hahaha ale jaja były dzisiaj w szkole przez jeden dzień wyleciały 4 osoby. Jeden za to że potkną sie o stojak od mapy haha
w 2 tygodnie wyleciało 7 osób tera mam 21osob w klasie ;)
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#127 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 04 październik 2007 - 14:02

Wasze uwagi i przekręty w szkole Mojej siostry ciotecznej syn kiedyś w zerówce ukradł prawie wszystkie klocki Lego.
Jak kiedyś mieliśmy dwie godziny polskiego to facetka zostawiła nas w klasie na przerwie bo musiała coś załatwić
sala znajdowała się na parterze i wszyscy skakali przez okno i tak w kółko aż nagle jak biegłem do klasy z kolegą
to dyrektorka widziała jak skakaliśmy i nas złapała,mieliśmy z nią krótka rozmowę.

#128 Share MichaZetor7711

MichaZetor7711

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 05 październik 2007 - 07:03

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas w gimnazjum to sie chłopcy bawili w murarzy i wszystkie sedesy zamurowali w szkole :( Każdy przynosił na zmianę torebkę żwiru i cementu i tak dzień w dzień az im juz zabrakło sedesów :( Po udrożnieniu sedesów karę otrzymał nasz ukochany woźny który przebijał nam piłki siekierą ;)

#129 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 07 październik 2007 - 09:07

Wasze uwagi i przekręty w szkole a ja mam tak ze kiedy zaczne sie smiac to cala klasa sie za chwile smieje,bylo tak w podstawowce,gimnazjum i teraz ;) i juz chyba zawsze tak bedzie :( a o przekretach nie bede pisal bo.......nie napisalbym nawet jednej-setnej moich przekretow :( powiem tyle ze.....zawsze milaem najgorsza klase w szkole i zawsze tez lubialem robic sobie jajeczka na lekcjach :( pozdrawoiam :P

#130 Share mateusz8530

mateusz8530

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 17 październik 2007 - 13:19

Wasze uwagi i przekręty w szkole umnie zabardzo niebylo w szkole takich przekrętów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share łukasz

łukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:Budownictwo i rolnictwo

Napisany 17 październik 2007 - 13:22

Wasze uwagi i przekręty w szkole a to moja szkola http://pl.youtube.co...h?v=sOfj3xkeBrI oczywiście bez nauczyciela

#132 Share rolnikbezpola

rolnikbezpola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 17 październik 2007 - 16:16

Wasze uwagi i przekręty w szkole http://pl.youtube.co...h?v=y6tKmCNsNtw a ja miałem chodzić do tej szkoły :) :) :) :) :) (i się ciesze). Ale chodzę do gorszej
Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P

#133 Share grzecho106

grzecho106

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 17 październik 2007 - 19:53

Wasze uwagi i przekręty w szkole MI kolega opowiadał że jakiś tydzień temu przyszedł jego kolega na lekcje najebany na full nie mógł stać na nogach to go wprowadzali do klasy we dwóch a nauczyciel się nawet nie kapną.Albo jeszcze jedno to tym razem ja nadmuchałem condona to nauczycielka mnie z klasy wyżuciła.Też było tak żę moj kolega włożył ręke w cycki nauczycielce bo chciał wziąść swój zeszyt a ona w tym momęcie się nachyliła to były jaja.To też prawda to było rok temu w mojej szkole taki typek się napił i szedł korytarzem i dyrektor zobaczył że jakoś się chwieje jak podszedł do niego dyrektor tochciał go bić wszystko skńczyło się na policji

#134 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 17 październik 2007 - 20:00

Wasze uwagi i przekręty w szkole z tym alkoholem, to w mojej szkole tez byly cyrki. ktoregos dnia kolo ze szkoly mial urodziny, to jego kumple poszli do sklepu przyniesli %, i skonsumowali to w szatni, ale ze nie byli w stanie posprzatac, to zostawili tak jak przyniesli,dyro sie kapna co sie = wydalenie ze szkoly, miesiaca im braklo do ukonczenia szkoly :)

Honda - The Power of Dreams :)

#135 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 18 październik 2007 - 09:48

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Też było tak żę moj kolega włożył ręke w cycki nauczycielce bo chciał wziąść swój zeszyt a ona w tym momęcie się nachyliła to były jaja.

Fajna chociaż była ta nauczycielka? :)

Mi sie przypomniało jeszcze z zamierzchłych czasów, gdzieś 2 klasa podstawówki, babka kazała każdemu opisać jak wygląda jego droga ze szkoły, co mija po drodze, no to wszyscy pisali: mijam sklepy, przechodze ulice, idę koło bloków itp. takie pierdoły a jednen chłopak napisal m.in. "mijam melinę" :) (co było zgodne z prawdą, takie zarośla były gdzie żuliki się gromadzili) to babka niewiedziala o co chodzi i myślała, że napisał "mijam malinę" i mówi mu, że pisze się maliny a nie malina, a on jej mówi, że nie żadne maliny tylko melina tam jest. Jak na 2 klase podstawówki to dobre to było.

#136 Share sylvio

sylvio

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 19 październik 2007 - 18:09

Wasze uwagi i przekręty w szkole w mojej byłej klasie jednemu gościowi kazali zetrzeć tablicę to wziął taką miedniczkę z 3 litrami wody i chlusnął na tablicę :) potem się ślizgaliśmy na tej kałuży.następnie było kazanie dyrci, na kolejnej lekcji kałuża była jeszcze większa.
pewien koleś przyszedł lekko wstawiony na egzamin gimnazjalny.nawet się nie kapeli.co ciekawe ten egzamin nadzwyczajnie dobrze mu poszedł :)

#137 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 19 październik 2007 - 20:35

Wasze uwagi i przekręty w szkole aja ide na wywiadówke z mamm i paru innych bo nauczycielowi wf żyć nie dajemy

#138 Share DjKrak

DjKrak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 19 październik 2007 - 21:24

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas na wycieczce profesor był tak pijany ze ledwo sie trzymal na nogach. Chodzil po pokojach i sie pytal czy nie ma ktos browara sprzedac.

#139 Share PongO

PongO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:1. Rolnictwo
    2. Muzyka (trance wszczegulnosci i pochodne)
    3.

Napisany 19 październik 2007 - 22:03

Wasze uwagi i przekręty w szkole u mnie nauczucielka sie nawalila na zielonej szkole w podstawowce,kazala mam spiewac to mu spiewalismy i tak sie nauczycielka w krecila ze asz wziola mojego kumpla w obroty i zaczela z nim tanczyc :) ale byly pompy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share r56ha

r56ha

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 19 październik 2007 - 22:46

Wasze uwagi i przekręty w szkole Jak chodziłem do liceum to miałem dyrektora alkoholika. Na lekcje przychodził pijany (prowadził WOS) nawet często przychodził na sam koniec zajęć i mówił co mamy zrobić w domu. Jeździł pijany samochodem do szkoły i urzędów. W końcu się doigrał i walnął w drzewo i do szpitala... Wywalili do ze stanowiska za oszustwa. Brał kasę z czesnego około 5 tyś miesięcznie. Jego matka też tam pracowała jako sekretarka. A żona jako nauczycielka od niemca (ona była w porządku). A nauczyciele byli jako przykrywka... Niby szkoła a złodzieje...\
2m