Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#101 Share rolnikbezpola

rolnikbezpola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 27 wrzesień 2007 - 18:31

my robiliśmy butelke nam na 10m wybiło ale na sali gimnastycznej ;)

zrobić to na sali aby sie umyła
Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 01:58
  •  

#102 Share helus89

helus89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 28 wrzesień 2007 - 18:27

Wasze uwagi i przekręty w szkole co ja moge powiedziec :) nauczycielka od polskiego jak mnie widzi to mowi Andrzej blagam nie dzisiaj :) no bo to czasem ja z ksiedzem pomyle :) albo lugopis mi wyleci i zawsze ja trafi :) :)
wyjazdu na agro show nie zapomne nigdy co sie nie pilo spirol wodke piwa wszystko :) troche wypil nam profesor ale w drodze powrotnej sie skusil dopiero ;) a co najciekawsze wszystkiego bylo duzo to malo powiedziane i nikt nie byl pijany :)

#103 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 29 wrzesień 2007 - 07:09

Wasze uwagi i przekręty w szkole Moj kolega mial uwage ''wulgarnie mowi walic sake''
ja ostatnio dostalem uwage ''bije kolege po rece bo mu kazal'' ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#104 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 29 wrzesień 2007 - 18:38

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja sie zawsze jakos wymigalem ale kumplowi katechetka wpisala "Wywoluje szatana na lekcji religii" ;)

#105 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanika :)

Napisany 30 wrzesień 2007 - 18:33

Wasze uwagi i przekręty w szkole My kiedyś na angielskim (już pod koniec roku szkolnego) poszliśmy na salę gimnastyczną pograć w tenisa stołowego. No i to było tak:
ja z kolega gram na jednym stole a obok gra mój drugi kolega z nauczycielem, no i ten nauczyciel szukał piłeczki swojej koło naszego stołu, ja odbiłem piłeczkę a mój kumpel się zamachnął bo chciał "ściąć" i..... prosto w głowę nauczyciela (paletką). Ale miałem z tego polewę, na następnej lekcji jeszcze sie śmiałem i przestać nie mogłem. Skończyło sie dobrze dla mojego kumpla bo to była wina nauczyciela (koleś miał tylko siniaka na czole).

W 5 klasie podstawówki wyszedłem na dach sali gimnastycznej (która była w surowym stanie, była zakaz wstępu) podpatrzył mnie woźny.. i przypał, telefon do domu, ale w domu sie tylko ze mnie śmiali ze kaskaderem zostanę hehe

Z tego co jeszcze pamiętam to ktoś odbezpieczył gaśnicę na korytarzu i dyrektorka kazała koledze włożyć zawleczkę z powrotem, no i on ją wkłada a tu wywaliło całą gaśnicę, cały korytarz biały

W bodajże 3 podstawówki kolega wyciągał piłkę spod żywopłotu (a wcześniej pies w tym samym miejscu robił wiecie co) no i kolega wkłada tam nogę, wyjmuję i po kolana wymazany w g***ie <lol>

W podstawówce to uwag miałem do groma, w gimnazjum trochę mniej

hmm co tam jeszcze? Jeszcze by dużo sie znalazło ale nie przypominam sobie jak coś to dopiszę
http://www.youtube.c...er/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

#106 Share soltys

soltys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 18:44

Wasze uwagi i przekręty w szkole rok temu mielismy w technikum chemie w pracowni zawodowej. Na środku klasy leżał blok od C-330. Nauczycielka sobie chodzziła do przodu i do tyłu ... i zachwile słychać huk.Idąc do tyłu potknęła się o blok i poleciała na podłoge. Normalnie wszyscy sie kładli na ławkach ze śmiechu a nauczycielka szybko wstała i powiedziała żebyśmy wyszli na przerwe a było z 15 minut do dzwonka :( ;) :( Za każdym razem kiedy sobie to przypomnę to nie moge sie powstrzymać od śmiechu.
Na W-F to nauczycielka dostała ode mnie w twarz piłką od siatki. Były jakieś tam żwiczenia z piłką i na końcu sobie kopnąlem i nieoczekiwanie podeszła nauczycielka.prosto w twarz- musiało boleć ale nawet sie nie darła :( :(
A w gimnazjum kumpel miał iść z gąbką do poszedłdo sklepu(1 km) i kupił sobie bułke pół metrową bagietke.Dostał taka uwage "Pod pretekstem namoczenia gąbki udaje sie do sklupu w celu zrobienia zakupów które póżniej spożył na lekcji" :( :(

#107 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:01

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie w LO to większy był ubaw z ochroniarzy niż z nauczycieli. Dwóch ich było, ale podejrzewam, ze jedna dziewczyna dałaby im radę ;)

#108 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:03

Wasze uwagi i przekręty w szkole hmmm moją najciekawszą uwagą była taka: "wybiegł drzwiami razem z futryną". ale w sumie to było przpadkiem bo graliśmy w noge na hali w szkole i tak sie rozpędziłem że nie zdążyłem wychamować.piłka sie odbiła a ja z drzwiami i futryna wypadłem na zewnątrz. Dodam że szyba była osłoniona takimi belkami drewnianymi grubości ręki- złamałem 7 z 9 możliwych ;). Drugą ciekawą uwagą była " niszczy mienie szkolne". Niszczenie to wyglądało tak że wieszaliśmy jakieś daremne ozdoby na święta w klasie i ja trzymałem kumplowi drabine a on przyklejał do lampy. świetlówki były osłonięte szklanym kloszem takim 120x24x10 cm. i w pewnym momęcie go zachwiało i zamiast sie chwycić drabiny to chwycił się klosza. Ten sie odpiął i z 3,5 metra spadł mi idealnie na głowe :(. W szpitalu 3 szwy na czaszce a po powrocie do szkoły dostałem uwage że rozbiłem klosz :(

#109 Share soltys

soltys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:18

Wasze uwagi i przekręty w szkole a przypomniałe sobie jeszcze ze w gimnazjum nasikałem do kibla i namoczyłem w tym gąbke oczywiście nie wycisnąłem.Facetka wzięła a tu chlusnęłajej woda(raczej siki) na twarz i po ręce sie polało
-raz zatkałem pisuar - woda az na korytarz soe zaczęła wylewać
-znajomy zrobił kloca do kosza na korytarzu a jeszcze inny na stole w pokoju nauczycielskim
-Goście przykleili nauczycielce podpaske na plecach z napisem "mam okres" - weszła tak do pokoju nauczycielskiego i jeszcze szybciej wyszła

#110 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 20:42

W 5 klasie podstawówki wyszedłem na dach sali gimnastycznej (która była w surowym stanie, była zakaz wstępu) podpatrzył mnie woźny.. i przypał, telefon do domu, ale w domu sie tylko ze mnie śmiali ze kaskaderem zostanę hehe

Mi się przypomiało jak we wakacje wpadła nam piłka na dach od sali gimnastycznej- to kupel zaczął wchodzić po piorunochronie, ale musiał się cownąć bo mu lapma przeszkadzała ;).
Później weszed po daszkach znajdujacych się z drugiej strony sali (nad dźwiami, nad szatnią itd...).

Jeszcze napiszę jedną z uwag mojego kolegi w podstawówce:
Grzegorz rzucał burakami w kolegów na wycieczce (ja tam tego nie pamiętam) :( .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 21:15

Wasze uwagi i przekręty w szkole u mnie w podstawówce była jedna the best:D moja nauczycielka nazywała się Lis i napisała mi tak " Grzegorz trenuje na krześle karate, a w dodatku jest nieuprzejmy i nie wykonuje poleceń Lisa" do tej pory moja była klasa to pamięta:D a do tego chyba w 3 podstawówce na świadectwie pisało mi "czynnie uczestniczy w przywracaniu porządku na terenie klasy i szkoły";) :( a w gim to takie jazdy że na angliku powiedzieliśmy do babki haj hitla a ta się popłakała, przez całe gim. byłem tylko na 2 niemcach (w pierwszej klasie 2 pierwsze lekcje:D) raz na hali w gim weszliśmy na "górę" tam można zasiadać i oglądać mecze, taki długi korytarz i krzyknęliśmy "Boniek ty ch**u" tak miał na imię mój w-fista z którym robiliśmy rozgrzewke może raz na 3 lata a tak to cały czas nam dawał piłki i mówił "zagrajcie se w coś tam" i szedł pić:( a on "który to powiedział!!!!" a my na jakiegoś łebka i łebek do dyrka. Na szkolnej dyskotece kumpel ożygał drzwi i dywanik dyrektorki, a i jeszcze jedna fajna zabawa, zbierało się z 30 chłopaków i jak szli nauczyciele padało jego imię i wszyscy krzyczeli "ty chuju":( szła baba od niemca a my wtedy "Helga (tak na nią mówiliśmy) ty chuju" a ona się normalnie granatowa zrobiła ale nic nie powiedziała i poszła dalej:Da i jeszcze 2 razy na religii wstaliśmy wzieliśmy piłke i do księdza "idziemy se pograć" i nie było nas 2 lekcje:lol: tylko 2 raz nas dyrek przyłapał:D ale spoko gość to nie było źle:D jak sobie coś więcej przypomne to napisze:D

#112 Share pawelek1993

pawelek1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 01 październik 2007 - 19:53

Wasze uwagi i przekręty w szkole uwaga kolegi- PODCZAS WYCIĄGANIA KSIĄŻEK Z PLECAKA POWIEDZIAŁ "k**wa"

#113 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 01 październik 2007 - 19:58

Wasze uwagi i przekręty w szkole moja uwaga z 3gim ,,odnosi sie do nauczyciela na TY"
-no co wymcknęlo mi sie

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#114 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 01 październik 2007 - 20:08

Wasze uwagi i przekręty w szkole Moja jedyna uwaga to taka "Marek M ,X,Y,z, i kilku innych kumpli , demoluje klase i nie wykonuje polecen nauczyciela" ;)
tylko skad to demoluje? a to z tego zlaczylismy sobie lawki i spokojnie siedzielismy, nauczycielka niemieckiego kazala nam sie rozsiacs ale nic nie wskorala, wiec sama zaczela wszystko ustawiac, a my i tak zostalismy w koleczku :D

Honda - The Power of Dreams :)

#115 Share KROPEK18

KROPEK18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 01 październik 2007 - 20:12

Wasze uwagi i przekręty w szkole w mojej klasie jest tak ze na pierwszej lekcji odrabiamy prace domowa, a i za palenie fajek kupuje sie farbe ktora jest malowana szkola podczas wakacji(ja nie pale).

#116 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 01 październik 2007 - 20:14

w mojej klasie jest tak ze na pierwszej lekcji odrabiamy prace domowa

to jest standard, w wiekszosci szkol ;)

#117 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 01 październik 2007 - 20:22

Wasze uwagi i przekręty w szkole A my to zawsze odrabiamy na lekcjach także nigdy nie mamy do domu
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#118 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 01 październik 2007 - 20:24

Wasze uwagi i przekręty w szkole a ja w tym roku mialem niezły ubaw z nauczyciela od angielskiego
-za zadne skarby nie moglismy wejsć do klasy -nauczyciel z bara drzwi nawet bral i nie pomoglo
a moj kumpel takie cos ,,sor da mi klucz'' -kolega wziął klucz normalnie otworzył i powiedzial ,,proszę wchodzcie'' :( :( Nauczyciela to zamorowało jak by mu kto w morde strzelił :D ;)
poprostu myslał ze otworzyl :(

Kontakt 661995047

#119 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 01 październik 2007 - 20:26

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie ostatnio bylo tak ze szpilek nawkladali do wszystkich zamkow w szkole, tak byla jazde ze masakra, dobrze ze mnie w tedy nie bylo na lekcjach ;) :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 01 październik 2007 - 20:50

Wasze uwagi i przekręty w szkole pierwsza lekcja religii ksiądz nam się przedstawia i pyta
,,znacie mnie z kas??" a my ,,tak -z telewizji"
a ksiądz ,,tak -a z jakiego programu??''
a my ,,yyyyy... z 997" ;) :D

Kontakt 661995047