Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 26 wrzesień 2007 - 16:01

Wasze uwagi i przekręty w szkole w klasie mojego kolegi, nauczycielka miała alergie na krede a ci nie wiedzieli i zaczeli gapke o gąpke pukać gosciówa prawie im wykitowała na lekcji
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 03:19
  •  

#62 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 16:05

w klasie mojego kolegi, nauczycielka miała alergie na krede a ci nie wiedzieli i zaczeli gapke o gąpke pukać gosciówa prawie im wykitowała na lekcji

haha dobre,nauczyciel i "boi" sie kredy :) :) ;)

Honda - The Power of Dreams :)

#63 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 16:10

haha dobre,nauczyciel i "boi" sie kredy :) :) ;)

xD nie to ze sie boi tylko miała uczulenie a oni nie wiedzieli zemglała ledwo co ją uratowali lekarze xD

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 16:13

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja to napisalem w cudzuslowiu chodzilo mi wlasnie o to ze ma uczulenie ;)

#65 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 16:14

Wasze uwagi i przekręty w szkole aha ;)

#66 Share Marcin23

Marcin23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 16:39

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja to musiałbym pisac chyba ze 3 godziny ;) ale w skrócirócie mówiąc:w 4 klasie podstawówki jak graliśmy na matmie w piłkę ręczną to przez przypadek facetowi od matmy rzuciłem piłką w głowę ale on tylko na to:uważajcie z tą piłką i dalej rozwiązywał krzyżówki a my dalej gralismy :) w 5 klasie podstawówki wyrzuciliśmy za okno z 2 piętra ławkę za okno z 2 krzesłami :) w 6 klasie kopnąłem kolege w plecy na schodach o długości ok 10m i złamał ręke :) w 6 klasie w szatni od w-fu rozpaliliśmy ognisko z 9 paczek husteczek(ogień był na 1m) oczywiście ja miałem z kumplem przypał :) w 1 gimnazjum na religii napluliśmy katachetce na krzesło i na biurko :) w 2 gimnazjum zamkneliśmy kolege na dachu :) w 2 gimn puszczalismy petardy w szkole, w 3 gimn kumpel przyszedł do szkoły kompletnie pijany,również w 3 gimn żucaliśmy w katachetkę kredą bo miała na nią uczulenie,w 3 gimn kolega na lekcji na końcu klasy kiedy nauczyciel wyszedł na chwilkę z sali wysikał się do szafy(konkretnie do jednej z szuflad)ale to były czasy :) oczywiście pisałem najlepsze numery :)
:)

#67 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 16:43

Wasze uwagi i przekręty w szkole to mi sie przypomnialo jak moj kumpel z zawodowki(ja jestem w technikum) razem z innymi ludzmi nasypal jakis grobnych opilkow do herbaty opiekunce wydzialu pilnikow.

#68 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 26 wrzesień 2007 - 16:44

Wasze uwagi i przekręty w szkole A co do mundurków to my sie śmiejemy, ze będziemy mieć w czym chodzić na ryby. Wyglądają i mają kolor właśnie jak takie kamizelki rybackie i w rezultacie to będą kamizelki. Do przymierzania przysłali takie rozmiary, że już myśleliśmy, że to jakaś skala 1:10 :) Do gimnazjum gdzie najwyżsi mają po 170-180cm. wzrostu przysłali rozmiary do... 164cm. Po prostu śmiech, wszyscy wychowawcy byli tak wkurzeni, że masakra. ;) I jeszcze wzór dla dziewczyn jest... zwężany w biuście. :) Żadna z nas się dopiąć nie umiała, no chyba, że jeszcze za bardzo nie ma czym oddychać. :)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#69 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 16:46

A co do mundurków to my sie śmiejemy, ze będziemy mieć w czym chodzić na ryby. Wyglądają i mają kolor właśnie jak takie kamizelki rybackie i w rezultacie to będą kamizelki. Do przymierzania przysłali takie rozmiary, że już myśleliśmy, że to jakaś skala 1:10 :) Do gimnazjum gdzie najwyżsi mają po 170-180cm. wzrostu przysłali rozmiary do... 164cm. Po prostu śmiech, wszyscy wychowawcy byli tak wkurzeni, że masakra. :) I jeszcze wzór dla dziewczyn jest... zwężany w biuście. :) Żadna z nas się dopiąć nie umiała, no chyba, że jeszcze za bardzo nie ma czym oddychać. ;)

ale jaja, no nie wyrobie :) :) :) (w tym miejscu to powinien byc chyba poszerzony :)

P.S dobrze ze ja juz jestem w szkole sredniej i nie musze nosic czegos takiego

#70 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 26 wrzesień 2007 - 16:48

Wasze uwagi i przekręty w szkole No jasne!!! My sie z tego grzali, a nauczycieli najjaśniejszy szlak trafiał. ;) :)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 16:51

Wasze uwagi i przekręty w szkole a niech sie troche podenerwuja na innych,a nie tylko na uczniow ;)

a przypomniala mi sie akcja z tamtego roku. Pewnego piatku siedze sobie na lekcji Przedsiebiorczosci, a tu nagle komunikat, aby wszystki klasy zebraly sie na sali gimnastycznej,wszyscy mysleli ze to zwykly apel, jadnak sie mylili. Wchodzimy na sale a tam jakis kolo stoi z dyrem co sie za chwile okazalo, gosc przyszedl z innej szkoly w odwiedziny niezle wypity i zalatwil sie pod drzwiami dyra. Byl publiczy ochrzan, pozniej petycja a to sie = wywalenie ze szkoly. :)

#72 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 16:56

ja to musiałbym pisac chyba ze 3 godziny ;) ale w skrócirócie mówiąc:w 4 klasie podstawówki jak graliśmy na matmie w piłkę ręczną to przez przypadek facetowi od matmy rzuciłem piłką w głowę ale on tylko na to:uważajcie z tą piłką i dalej rozwiązywał krzyżówki a my dalej gralismy :) w 5 klasie podstawówki wyrzuciliśmy za okno z 2 piętra ławkę za okno z 2 krzesłami :) w 6 klasie kopnąłem kolege w plecy na schodach o długości ok 10m i złamał ręke :) w 6 klasie w szatni od w-fu rozpaliliśmy ognisko z 9 paczek husteczek(ogień był na 1m) oczywiście ja miałem z kumplem przypał :) w 1 gimnazjum na religii napluliśmy katachetce na krzesło i na biurko :) w 2 gimnazjum zamkneliśmy kolege na dachu :) w 2 gimn puszczalismy petardy w szkole, w 3 gimn kumpel przyszedł do szkoły kompletnie pijany,również w 3 gimn żucaliśmy w katachetkę kredą bo miała na nią uczulenie,w 3 gimn kolega na lekcji na końcu klasy kiedy nauczyciel wyszedł na chwilkę z sali wysikał się do szafy(konkretnie do jednej z szuflad)ale to były czasy :) oczywiście pisałem najlepsze numery :)

Może kiedyś i mnie to śmieszyło, ale teraz uważam to za wielka głupotę. Co to a mądrosc wyrzucic przez okno ławkę i krzesła.

#73 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 17:43

Wasze uwagi i przekręty w szkole To moj kumpel na lekcji wyskoczyl przez okno bo go kolezanka gonila ... :)
Moje kumpele przyniosly sobie suszarki i prostownice do wlosow i na angielskim robily sobie wlosy :)
Albo wyskoczylismy przez okna z klasy i gralismy w noge ;)
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

#74 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 26 wrzesień 2007 - 18:09

Wasze uwagi i przekręty w szkole Taki jeden gościu nie z mojej klasy, nawalił się przed lekcjami rano i tak przyszedł do szkoły,nauczycielka od angielskiego tak patrzy na niego(chwiał sie lekko ;) ),i się go pyta co się mu stało. A on tak patrzy na nią, lekko się uśmiecha, podpiera ścianę i mówi "Ładne ma pani włosy" :) , a ona (jest lekko walnięta), mu podziękowała i poszła dalej, co najlepsze kumpel mi później opowiadał jak go wzięła do tablicy na angliku i pytała o czasy, jąkął się ale powiedział na 3 -, ale najlepiej kumpel mówi jak czytał zadanie...hehe pompe taką mieli że nawet babka się śmiała...ale się nie skapnęła że on lekko wstawiony.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#75 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 18:37

Jeśli chodzi o samochody nauczycieli to raz kumple gonili się (biegali) po maskach ich aut...
A tak to jakieś dźwi się wyrwią (nie wiadomo dlaczego się "same" wyrywają), piłka wpadnie na dach od sali gimnastycznej (ja 2 lapmy w sali rozwaliłem), czy też nauczylciele dostają furii na naszych lekcjach...

PS: Czy macie już mundurki (dot. podstawówki i gimnazjum)

Mundurki mielismy w szkole juz rok przed ustawa...;) Idzie sie przyzwyczaic, takie zwykle szmatki.
Po lekcjach oczywiscie wedruja do plecaka i do nastepnego ranka swiatla dziennego nie moga zaznac :)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#76 Share rolnikbezpola

rolnikbezpola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 18:44

Wasze uwagi i przekręty w szkole a robiliście cię kiedyś cola+mentosy w szkole bo my tak i cały korytarz był brudny

dodam to ze nasza szkoła śmierdzi (budynki z prl)
Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P

#77 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 18:47

a robiliście cię kiedyś cola+mentosy w szkole bo my tak i cały korytarz był brudny

rozwolnienie?? ;)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#78 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 18:50

Wasze uwagi i przekręty w szkole kurde jak ja bym miał w mundurku chodzić ;) tak przy okazji napisza:jeden koles miał jazdy(prawko)w nastepny dzien po osiemnastce,nawalony jak hu*,nie umiał odpalic auta ale po jakims czasi mu sie udało,instruktor tylko okna otwierał bo w aucie dupiło nieziemsko,skonczył predzej jazdy bo sie mu żygać jak cholera chciało :)

#79 Share rolnikbezpola

rolnikbezpola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 18:52

rozwolnienie?? ;)

do butelki coli mentosy
Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 18:55

do butelki coli mentosy

i łyka...