bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

Kamyk514    2

ja kiedyś w szkole na zawodach rozwaliłem ścianę z płyty gipsowej graliśmy w pin ponga i miałem ciężką piłkę do odebrania.Odebrałem ale wpadłem na ścianę i zrobiłem dziurę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jeśli chodzi o samochody nauczycieli to raz kumple gonili się (biegali) po maskach ich aut...

A tak to jakieś dźwi się wyrwią (nie wiadomo dlaczego się "same" wyrywają), piłka wpadnie na dach od sali gimnastycznej (ja 2 lapmy w sali rozwaliłem), czy też nauczylciele dostają furii na naszych lekcjach...

 

PS: Czy macie już mundurki (dot. podstawówki i gimnazjum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

my mieliśmy przymiarki dopiero ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
my mieliśmy przymiarki dopiero ;)

u nas od października mają być...nie no kaplica :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

My tak samo dopiero przymiarki ;)


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
hehe szyba to nic. w 1 gimnazjum kumpel glowa zrobil dziure w dzwiach(jakim cudem to nie wiem) :) za to w 2 klasie na tych samych drzwiach niesli kumpla tak jak sie niesie trumne ;) ktos tam podlapal "anielski orszak" i zaczelo sie spiewanie :)

 

 

:) To kiedyś w podstawówce na zawodach byliśmy jako kibice i jedna zawodniczka (halowa dziewczyn to była) nogę złamała. Przyszli goście z karetki i jak ja na noszach wynosili z hali to 3 napie*****ych w dym kolesi z technikum zaintonowało "Dobry Jezu, a nasz panie..." :)

 

2-3 lata temu w moim gimnazjum jeden chłopak (z mojej wsi z resztą) sie naćpał, otworzył okno i chciał wyskoczyć mówiąc, że musi iść, bo mu gnat (pistolet) na dół spadł. :) Powiem tylko, że koleś skończył 18lat, ale gimnazjum już nie. :) Mówią, ze na zakończenie roku jak "kończył" edukacje, to wszyscy nauczyciele sie nawalili jak samoloty. :) Ze szczęścia oczywiście.

 

Mamy takiego zioma co 2 raz powtarza IIkl. :) I raczej nie skończy gimnazjum. Np. kiedyś rzucił 5cio groszówką w matematyce co go zostawiła w IIkl. i potem sie upierał że to nie on. ta sie zaczęła na środku korytarza z nim kłócić, wszyscy sie zbiegli, a ten w końcu nie wytrzymał i na cały korytarz jej odpalił pie**ol sie ty ku***o!!! ( jej synek ze mną do klasy chodzi, mówię wam ale zrypany kujon!!!!! Inaczej niż syn dyrcia, a chodzę z nim do jednej klasy już od przedszkola (nawiasem to spoko ziom)).

 

Mój kolega z klasy w tamtym roku przyszedł na koniec I lekcji i równo z dzwonkiem... odpalił gaśnice proszkową 8kg. :) ale była zadyma!!!

 

No to by było na tyle, jak mi sie coś przypomni to napisze, ale klasę mam doborową może nie najgorszą ale...


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u mnie kolega złamał palec na histori ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

U nas w klasie mieli 3 zostawić ale ich puszczą bo nie chcą się już z nimi męczyć ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

ale my mamy takie beznadziejne te mundurki jakaś szmata z logiem szkoły ;/ i jeszcze nasza wychowawczyni przymiezyła jednemu i powiedziała ze wszyscy mamy XL xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam beznadziejne mundurki, a o logo szkoły szkoda mówić.

Dzisiaj z kumplami siedzimy sobie na 2 piętrze przed klasa polonistyczną i patrzymy a tam pijamy gość z 1 klasy idzie :) , najwięcej śmiechu było jak "schodził" ze schodów.

 

Przypomniało mi się też że kiedyś w podstawówce kumpel podstawił historykowi pod nogi miotłę, nauczyciel niezłego orła by wywinął gdyby nie chwycił się stołu :) , kumpel oczywiście z wszystkiego się wytłumaczył i obyło się bez konsekwencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

w klasie mojego kolegi, nauczycielka miała alergie na krede a ci nie wiedzieli i zaczeli gapke o gąpke pukać gosciówa prawie im wykitowała na lekcji


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
w klasie mojego kolegi, nauczycielka miała alergie na krede a ci nie wiedzieli i zaczeli gapke o gąpke pukać gosciówa prawie im wykitowała na lekcji

 

 

haha dobre,nauczyciel i "boi" sie kredy :) :) ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
haha dobre,nauczyciel i "boi" sie kredy :) :) ;)

 

xD nie to ze sie boi tylko miała uczulenie a oni nie wiedzieli zemglała ledwo co ją uratowali lekarze xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

aha ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin23    0

ja to musiałbym pisac chyba ze 3 godziny ;) ale w skrócirócie mówiąc:w 4 klasie podstawówki jak graliśmy na matmie w piłkę ręczną to przez przypadek facetowi od matmy rzuciłem piłką w głowę ale on tylko na to:uważajcie z tą piłką i dalej rozwiązywał krzyżówki a my dalej gralismy :) w 5 klasie podstawówki wyrzuciliśmy za okno z 2 piętra ławkę za okno z 2 krzesłami :) w 6 klasie kopnąłem kolege w plecy na schodach o długości ok 10m i złamał ręke :) w 6 klasie w szatni od w-fu rozpaliliśmy ognisko z 9 paczek husteczek(ogień był na 1m) oczywiście ja miałem z kumplem przypał :) w 1 gimnazjum na religii napluliśmy katachetce na krzesło i na biurko :) w 2 gimnazjum zamkneliśmy kolege na dachu :) w 2 gimn puszczalismy petardy w szkole, w 3 gimn kumpel przyszedł do szkoły kompletnie pijany,również w 3 gimn żucaliśmy w katachetkę kredą bo miała na nią uczulenie,w 3 gimn kolega na lekcji na końcu klasy kiedy nauczyciel wyszedł na chwilkę z sali wysikał się do szafy(konkretnie do jednej z szuflad)ale to były czasy :) oczywiście pisałem najlepsze numery :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

to mi sie przypomnialo jak moj kumpel z zawodowki(ja jestem w technikum) razem z innymi ludzmi nasypal jakis grobnych opilkow do herbaty opiekunce wydzialu pilnikow.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

A co do mundurków to my sie śmiejemy, ze będziemy mieć w czym chodzić na ryby. Wyglądają i mają kolor właśnie jak takie kamizelki rybackie i w rezultacie to będą kamizelki. Do przymierzania przysłali takie rozmiary, że już myśleliśmy, że to jakaś skala 1:10 :) Do gimnazjum gdzie najwyżsi mają po 170-180cm. wzrostu przysłali rozmiary do... 164cm. Po prostu śmiech, wszyscy wychowawcy byli tak wkurzeni, że masakra. ;) I jeszcze wzór dla dziewczyn jest... zwężany w biuście. :) Żadna z nas się dopiąć nie umiała, no chyba, że jeszcze za bardzo nie ma czym oddychać. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
A co do mundurków to my sie śmiejemy, ze będziemy mieć w czym chodzić na ryby. Wyglądają i mają kolor właśnie jak takie kamizelki rybackie i w rezultacie to będą kamizelki. Do przymierzania przysłali takie rozmiary, że już myśleliśmy, że to jakaś skala 1:10 :) Do gimnazjum gdzie najwyżsi mają po 170-180cm. wzrostu przysłali rozmiary do... 164cm. Po prostu śmiech, wszyscy wychowawcy byli tak wkurzeni, że masakra. :) I jeszcze wzór dla dziewczyn jest... zwężany w biuście. :) Żadna z nas się dopiąć nie umiała, no chyba, że jeszcze za bardzo nie ma czym oddychać. ;)

 

ale jaja, no nie wyrobie :) :) :) (w tym miejscu to powinien byc chyba poszerzony :)

 

 

P.S dobrze ze ja juz jestem w szkole sredniej i nie musze nosic czegos takiego


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No jasne!!! My sie z tego grzali, a nauczycieli najjaśniejszy szlak trafiał. ;):)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

a niech sie troche podenerwuja na innych,a nie tylko na uczniow ;)

 

 

a przypomniala mi sie akcja z tamtego roku. Pewnego piatku siedze sobie na lekcji Przedsiebiorczosci, a tu nagle komunikat, aby wszystki klasy zebraly sie na sali gimnastycznej,wszyscy mysleli ze to zwykly apel, jadnak sie mylili. Wchodzimy na sale a tam jakis kolo stoi z dyrem co sie za chwile okazalo, gosc przyszedl z innej szkoly w odwiedziny niezle wypity i zalatwil sie pod drzwiami dyra. Byl publiczy ochrzan, pozniej petycja a to sie = wywalenie ze szkoly. :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
ja to musiałbym pisac chyba ze 3 godziny ;) ale w skrócirócie mówiąc:w 4 klasie podstawówki jak graliśmy na matmie w piłkę ręczną to przez przypadek facetowi od matmy rzuciłem piłką w głowę ale on tylko na to:uważajcie z tą piłką i dalej rozwiązywał krzyżówki a my dalej gralismy :) w 5 klasie podstawówki wyrzuciliśmy za okno z 2 piętra ławkę za okno z 2 krzesłami :) w 6 klasie kopnąłem kolege w plecy na schodach o długości ok 10m i złamał ręke :) w 6 klasie w szatni od w-fu rozpaliliśmy ognisko z 9 paczek husteczek(ogień był na 1m) oczywiście ja miałem z kumplem przypał :) w 1 gimnazjum na religii napluliśmy katachetce na krzesło i na biurko :) w 2 gimnazjum zamkneliśmy kolege na dachu :) w 2 gimn puszczalismy petardy w szkole, w 3 gimn kumpel przyszedł do szkoły kompletnie pijany,również w 3 gimn żucaliśmy w katachetkę kredą bo miała na nią uczulenie,w 3 gimn kolega na lekcji na końcu klasy kiedy nauczyciel wyszedł na chwilkę z sali wysikał się do szafy(konkretnie do jednej z szuflad)ale to były czasy :) oczywiście pisałem najlepsze numery :)

Może kiedyś i mnie to śmieszyło, ale teraz uważam to za wielka głupotę. Co to a mądrosc wyrzucic przez okno ławkę i krzesła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

To moj kumpel na lekcji wyskoczyl przez okno bo go kolezanka gonila ... :)

Moje kumpele przyniosly sobie suszarki i prostownice do wlosow i na angielskim robily sobie wlosy :)

Albo wyskoczylismy przez okna z klasy i gralismy w noge ;)


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Taki jeden gościu nie z mojej klasy, nawalił się przed lekcjami rano i tak przyszedł do szkoły,nauczycielka od angielskiego tak patrzy na niego(chwiał sie lekko ;) ),i się go pyta co się mu stało. A on tak patrzy na nią, lekko się uśmiecha, podpiera ścianę i mówi "Ładne ma pani włosy" :) , a ona (jest lekko walnięta), mu podziękowała i poszła dalej, co najlepsze kumpel mi później opowiadał jak go wzięła do tablicy na angliku i pytała o czasy, jąkął się ale powiedział na 3 -, ale najlepiej kumpel mówi jak czytał zadanie...hehe pompe taką mieli że nawet babka się śmiała...ale się nie skapnęła że on lekko wstawiony.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4
Jeśli chodzi o samochody nauczycieli to raz kumple gonili się (biegali) po maskach ich aut...

A tak to jakieś dźwi się wyrwią (nie wiadomo dlaczego się "same" wyrywają), piłka wpadnie na dach od sali gimnastycznej (ja 2 lapmy w sali rozwaliłem), czy też nauczylciele dostają furii na naszych lekcjach...

 

PS: Czy macie już mundurki (dot. podstawówki i gimnazjum)

Mundurki mielismy w szkole juz rok przed ustawa...;) Idzie sie przyzwyczaic, takie zwykle szmatki.

Po lekcjach oczywiscie wedruja do plecaka i do nastepnego ranka swiatla dziennego nie moga zaznac :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj