Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#41 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 21:25

Wasze uwagi i przekręty w szkole No cóż- nasza klasa też ma opinię najgorszej w szkole.
Nauczyciele mówią że się będą cieszyć i radować jak już skończymy edukację w tej szkole ;) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 05:55
  •  

#42 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 13:30

Wasze uwagi i przekręty w szkole Gdzieś u mnie w okolicy, kolesie w domu jarali maryche, tak sie zjarali, że żadne nie miał siły dojść do okna żeby otworzyć, to jeden wziął telewizor myślał, że wywalił przez okno "W życiu nie czułem lepszej ulgi" Budzi sie rano a telewizor w meblościance ;)

KS Falubaz

#43 Share Mateusz Macura

Mateusz Macura

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 13:43

Wasze uwagi i przekręty w szkole Mój kumpel w podstawówce zdenerwował się jak grali w nogę na w-f, bo nauczyciel stwierdził że bramka strzelona przez niego się nie liczy i dostał z bliskiej odległości piłką w głowę(od kumpla oczywiście) ;) :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share saymon

saymon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 14:17

Wasze uwagi i przekręty w szkole u mnie kiedyś kosz zaczął płonąć na lekcji ;) a nauczycielka pyta sie co tak śmierdzi a my to z dworu :) i uwierzyła. Oczywiście kolega zaraz nogą gasił

#45 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 26 wrzesień 2007 - 14:22

u mnie kiedyś kosz zaczął płonąć na lekcji :) a nauczycielka pyta sie co tak śmierdzi a my to z dworu :) i uwierzyła

o żeś mi przypomniał...

kiedyś na przerwie siedzimy na ławce, i kumpel wział zapalniczkę i podpalił spodnie drugiemu ziomowi co siedział obok niego,jak zaczeło walić a babka od polskiego idzie przez korytarz i mówi "Co tu tak śmierdzi?", a on na to że kolega się podjarał...nową koleżanką z klasy. ;)
(podjarał- z języka naszego to słowo znaczy, podniecić się, zadowolić, po prostu jarać się z czegoś..cieszyć sie.)
:) :)

Co pompa z niego była to ja nie moge.

Ale później ziomek doszedł ze to kumpel go podpalił zapalniczką i sypnął babce od polaka no i tak doszli że to on był sprawcą... :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#46 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 14:28

Ja dosta?em opier*** za to ?e wychowawczyni jad?c do domu widzia?a mnie jak jade U328 (wyprzedzi?a mnie) i jeszcze mi chcia?a obni?y? zachowanie ;) :)

hu*a ją to powinno obchodzić co ty po szkole robisz,ja bym sie z nią wadził ile by wlazło

#47 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 14:30

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja to bym za takie coś to jeszcze jej tym ciągnikiem drogę zajechał i środkowy palec pokazał...hehe a w szkole jakby burkała to bym powiedział że to mój starszy brat-bliźniak...hehe ;)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#48 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 14:47

Wasze uwagi i przekręty w szkole w podstawowce pamietam ze z kumplem szybę wybiłem(wygupiali my sie i walnołem łokciem),no a w gimnazjum,staliśmy na dworze przed szkołą,jakiś policjant szedł do szkoły i mu czesc powiedziałem wrocił sie spytał czy to do niego,ale powiedziałem ze do kolegi,potem jeszcze z kumplem nabralimy do reki chasio(popiołu-parking był tym wysypany)i walneli my tym w auta od nauczycieli,akurat pech chciał ze mąż od kucharki przyjechał po nią i czekał w aucie,przylazł do szkoły i niezła haja była,ale odrazu mnie nieszczaili ;) ,ta kucharka co mysmy jej auto objeb*** to siedziała cicho,tylko taka druga nieźle pojeb*** darła pyska choćby głupia,potem sie przeprosiło i jakos to było,ale na poczatku nieciekawie było,gdyby auto sie porysowałoto by cza było zabulić za lakier :)

#49 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 26 wrzesień 2007 - 14:50

Wasze uwagi i przekręty w szkole też raz szybe wybiliśmy przed szkołą jak jechalismy na zawody w gale to se graliśmy przed szkołą i przez przypadek tak sie napeciłem że kolega nie obronił ale za to szyba tak ale dużo z niej nei zostało
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#50 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 15:13

Wasze uwagi i przekręty w szkole hehe szyba to nic. w 1 gimnazjum kumpel glowa zrobil dziure w dzwiach(jakim cudem to nie wiem) :) za to w 2 klasie na tych samych drzwiach niesli kumpla tak jak sie niesie trumne :) ktos tam podlapal "anielski orszak" i zaczelo sie spiewanie ;)

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 15:20

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja kiedyś w szkole na zawodach rozwaliłem ścianę z płyty gipsowej graliśmy w pin ponga i miałem ciężką piłkę do odebrania.Odebrałem ale wpadłem na ścianę i zrobiłem dziurę ;)

#52 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 15:21

Wasze uwagi i przekręty w szkole Jeśli chodzi o samochody nauczycieli to raz kumple gonili się (biegali) po maskach ich aut...
A tak to jakieś dźwi się wyrwią (nie wiadomo dlaczego się "same" wyrywają), piłka wpadnie na dach od sali gimnastycznej (ja 2 lapmy w sali rozwaliłem), czy też nauczylciele dostają furii na naszych lekcjach...

PS: Czy macie już mundurki (dot. podstawówki i gimnazjum)

#53 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 15:25

Wasze uwagi i przekręty w szkole my mieliśmy przymiarki dopiero ;)

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#54 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 15:28

my mieliśmy przymiarki dopiero ;)

u nas od października mają być...nie no kaplica :)

#55 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 15:33

Wasze uwagi i przekręty w szkole My tak samo dopiero przymiarki ;)
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

#56 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 26 wrzesień 2007 - 15:38

hehe szyba to nic. w 1 gimnazjum kumpel glowa zrobil dziure w dzwiach(jakim cudem to nie wiem) :) za to w 2 klasie na tych samych drzwiach niesli kumpla tak jak sie niesie trumne ;) ktos tam podlapal "anielski orszak" i zaczelo sie spiewanie :)

:) To kiedyś w podstawówce na zawodach byliśmy jako kibice i jedna zawodniczka (halowa dziewczyn to była) nogę złamała. Przyszli goście z karetki i jak ja na noszach wynosili z hali to 3 napie*****ych w dym kolesi z technikum zaintonowało "Dobry Jezu, a nasz panie..." :)

2-3 lata temu w moim gimnazjum jeden chłopak (z mojej wsi z resztą) sie naćpał, otworzył okno i chciał wyskoczyć mówiąc, że musi iść, bo mu gnat (pistolet) na dół spadł. :) Powiem tylko, że koleś skończył 18lat, ale gimnazjum już nie. :) Mówią, ze na zakończenie roku jak "kończył" edukacje, to wszyscy nauczyciele sie nawalili jak samoloty. :) Ze szczęścia oczywiście.

Mamy takiego zioma co 2 raz powtarza IIkl. :) I raczej nie skończy gimnazjum. Np. kiedyś rzucił 5cio groszówką w matematyce co go zostawiła w IIkl. i potem sie upierał że to nie on. ta sie zaczęła na środku korytarza z nim kłócić, wszyscy sie zbiegli, a ten w końcu nie wytrzymał i na cały korytarz jej odpalił pie**ol sie ty ku***o!!! ( jej synek ze mną do klasy chodzi, mówię wam ale zrypany kujon!!!!! Inaczej niż syn dyrcia, a chodzę z nim do jednej klasy już od przedszkola (nawiasem to spoko ziom)).

Mój kolega z klasy w tamtym roku przyszedł na koniec I lekcji i równo z dzwonkiem... odpalił gaśnice proszkową 8kg. :) ale była zadyma!!!

No to by było na tyle, jak mi sie coś przypomni to napisze, ale klasę mam doborową może nie najgorszą ale...
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#57 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 15:41

Wasze uwagi i przekręty w szkole u mnie kolega złamał palec na histori ;)

#58 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 15:43

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas w klasie mieli 3 zostawić ale ich puszczą bo nie chcą się już z nimi męczyć ;) .

#59 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 15:43

Wasze uwagi i przekręty w szkole ale my mamy takie beznadziejne te mundurki jakaś szmata z logiem szkoły ;/ i jeszcze nasza wychowawczyni przymiezyła jednemu i powiedziała ze wszyscy mamy XL xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Mateusz Macura

Mateusz Macura

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 26 wrzesień 2007 - 15:59

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja też mam beznadziejne mundurki, a o logo szkoły szkoda mówić.
Dzisiaj z kumplami siedzimy sobie na 2 piętrze przed klasa polonistyczną i patrzymy a tam pijamy gość z 1 klasy idzie :) , najwięcej śmiechu było jak "schodził" ze schodów.

Przypomniało mi się też że kiedyś w podstawówce kumpel podstawił historykowi pod nogi miotłę, nauczyciel niezłego orła by wywinął gdyby nie chwycił się stołu :) , kumpel oczywiście z wszystkiego się wytłumaczył i obyło się bez konsekwencji ;)