Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#501 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 07 maj 2011 - 23:12

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie we wrzesniu,nauczycielka od religi obaliła sie w klasie,szła koło mojej ławki a ja kurtke rzuciłem jej pod nogi,a ona juz jak wstała pyta sie mnie co ta kurtka tu robi, to ja jej powiedziałem ze z krzesełka mi spadła, u nas to panie sprzatajace chlopakom papierosy na sztuki sprzedaja :D
Albo uwaga mojego kolegi,,Rafał R... powiedział do nauczyciela do c,uja jaki temat jest: :lol: :lol: :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 03:51
  •  

#502 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 06 listopad 2011 - 20:02

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie w ggimnazjum to nie bede opisywał bo byló tego że nie wyobrazam sobie tego aż w głowie. A w technikum to dopiero zaczynam ale wszyscy juz pamietaja która to jest klasa 1 TMR bo na praktykach cenzura równo. Ostatnio rzucaliśmy sie porą, albo palilismy fajki w kukurydzy a babka przybiega i mówi chłopaki możecie plaić tylko nie w kukurydzy a tam kumple jak dziki chodza w kukurydzy Dodany obrazek Albo na praktykach nosiliśmy worki z ziemią w których sadzi sie grzyby i ja podbiegłem do kumpla i mu zarypałem z kopa w te worki i zaczołęm uciekac a on za mna i ja skoczyłem na kupe z tami workami i on na mnie rzucił te worki i spadłęm z tej kupy na głowe z tymi workami Dodany obrazek Ogólnie jak coś cenzura to tylko sie do mnie zgłaszają i zaraz mi jakieś pomysły do głowy przychodzą Dodany obrazek

Edytowany przez krzysiek16m, 19 marzec 2012 - 00:27.
wulgaryzmy

Case <3

#503 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2011 - 21:25

Wasze uwagi i przekręty w szkole Pamiętam jak chyba to było w 5 klasie podstawówki na ruskim nauczycielka mówi tak "teraz będzie pisanie ze słuchu" bierze książkę (taka samą jaką używaliśmy my) no to ja się jej pytam "pani profesor a na której to jest stronie? niczego nie czając odpowiedziała cała klasa oprócz jednej kujonki otwarła i spisała tekst z książki. Na następnej lekcji nauczycielka oddaje prace i mówi że wszyscy otrzymują ocenę bardzo dobrą tylko kowalska(nazwisko zmienione) ocena nie dostateczna ta się pyta dlaczego? profesorka odpowiada jej tak "Bo wszyscy pisali ze słuchu a ty spisałaś z książki" żebyście widzieli jej minę bezcenne :P

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#504 Share damianzetor9540

damianzetor9540

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 541 postów
  • Zainteresowania:Południe Łódzkiego

Napisany 07 luty 2012 - 14:40

Wasze uwagi i przekręty w szkole my to też ładnie wkur***iśmy nauczycieli :)
Raz gościowi od techniki powiedzieliśmy że czarna corsa się pali(on miał takie auto) i zaraz łeb w okno i patrzy się na parking haha
Teraz na zajęciach z modelarstwa temu samemu panu taki jeden kolega do niego tak Zbyszek jaki ku*** temat jest?Albo śpiewa :Jest z nami Rysiek jest z nami Krzysiek niema z nami Zbyszka gdzie jest ku*** Zbyszek?;)
Ogólnie ne jest tak źle ;)
poozdro

#505 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 07 luty 2012 - 17:31

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja miałem uwagę nudną typu tomek i przemek bawią się na lekcji telefonem ale to były filmy typu

ADULT MOVIES na full głośnik :P

#506 Share ZETOREK135

ZETOREK135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Zainteresowania:Straż Pożarna;Rolnictwo

Napisany 07 luty 2012 - 17:36

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja dostałem jedną o treści " przeszkadza na lekcji, internet ocenia na za***isty'' :) a tak pozatym to na koniec roku i na półrocze mam wzorowe :)

#507 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 07 luty 2012 - 17:43

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie w liceum zawodowym raz gosc zostawil dziennik i wyszedl no to jeden na korytaz a reszta wstawiac oceny,szybko szybko i ten co pisal wtawil kilku osobom dogory nogami ale byly jaja.szkola srednia najlepsze czasy!
Zetor Team.

#508 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 07 luty 2012 - 18:36

Wasze uwagi i przekręty w szkole my tłukom w klasie wpisaliśmy piątki z matmy i polskiego. TO BYŁA AFERA HAHA

#509 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 07 luty 2012 - 18:50

Wasze uwagi i przekręty w szkole świete słowa, "szkoła średnia najlepsze czasy" .... :)

#510 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisany 07 luty 2012 - 19:25

Wasze uwagi i przekręty w szkole Jednego razu kumpel przyjechal na warsztaty jawą,na przerwie pol klasy sie przejechalo no i ja wsiadlem a tu instruktor wychodzi no i dym bo bez kasku,na terenie szkoly itd.Wpisal nam nagany,kazal sie przebrac i isc do kierownika warsztatow powiedziec o wszystkim,afera jak h.j.Kolega pojechal oczywiscie motorem a ja ide i patrze on wraca a kierownik z nim jedzie he he i mowi ze nic sie nie stalo i zebysmy wracali na zajecia.zobaczyc mine tego co nas wygonil bezcenne.

Edytowany przez tedizetor56, 07 luty 2012 - 19:26.

Zetor Team.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#511 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 07 luty 2012 - 19:38

Wasze uwagi i przekręty w szkole Aktualnie chodze do 3 kl gim i zrobiliśmy tak.
Kumpel wzioł torebke wystrzelił i krzyczy że granat i wszyscy uciekli panu nauczycielowi z klasy był dym jak h*j.
Następnym razem temu samemu nauczycielowi wystrzeliliśmy smrodka w klasie o matko pan od wosa nieźle się wk****ł.
A teraz planujemy coś z prezerwatywą? Doradzcie coś?
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

#512 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisany 07 luty 2012 - 20:02

Wasze uwagi i przekręty w szkole nasza szkola byla oddalona od warsztatow jakies 300metrow,pewnego dnia byla kontrol bhp i kierownik warsztatow wioz te babki ze szkoly na warsztaty a my z kolega w krzakach palimy,otworzyl szybe i cos do nas sapal wiezdzajac przy okazji do rowu.row mial tam z metr glebokosci i uno lezalo na boku a te babki 3 z tylu jedna na drugiej hi hi hi,tylko uslyszelismy ja kierownik krzyknol po ursusa! ach az sie lezka w oku kreci.
Zetor Team.

#513 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 07 luty 2012 - 20:06

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Aktualnie chodze do 3 kl gim i zrobiliśmy tak.
Kumpel wzioł torebke wystrzelił i krzyczy że granat i wszyscy uciekli panu nauczycielowi z klasy był dym jak h*j.
Następnym razem temu samemu nauczycielowi wystrzeliliśmy smrodka w klasie o matko pan od wosa nieźle się wk****ł.
A teraz planujemy coś z prezerwatywą? Doradzcie coś?

Naciąg sobie na głowę

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#514 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 07 luty 2012 - 20:19

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja to jestem zapoważny kumplowi to powiem.
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

#515 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 07 luty 2012 - 20:35

Wasze uwagi i przekręty w szkole U Nas to najśmieszniej w technikum było. Miałem w klasie grupę kumpli którzy między sobą mówili tylko gwarą. Nadeszła lekcja PO Coś tam było o wymiotowaniu jak temu zaradzić itp. Jeden bazgrał coś po kartce niezainteresowany przedmiotem i tak jakby go olśniło: "A co zrobić jak leci z dwóch dziur na roz?!" -"wtedy se do wanny siednij " :D
Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

#516 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisany 07 luty 2012 - 20:48

Wasze uwagi i przekręty w szkole w szkolnym ursusie wysiadl rozrusznik i nauczyniel wiechal do ogrzewanego warsztatu po upuszczeniu powietrza wszedl na styk.stal tam chyba cala zime dopiero go zrobila inna gropa,odpalili i napompowali powietrza bo mysleli ze pouchodzilo.wyjechali razem z metalowa rama od drzwi he he he
Zetor Team.

#517 Share bartek45

bartek45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 19 luty 2012 - 22:52

Wasze uwagi i przekręty w szkole Pamiętam uwagę kolegi: Uczeń przeszkadza w prowadzeniu lekcji i śpiewa przebój zespołu Boys pod tytułem "Jesteś szalona". :D
Ten sam na pierwszej lekcji w czwartej klasie na religii pociachał nożyczkami paprotkę z parapetu :P
Ja kiedyś o mało co bym na lekcji spowodował bombardowanie, jak gościówa chciała gumkę do ścierania.Było blisko, ale niestety nie trafiłem <_< odsunęła się skubana B)

#518 Share astrzak

astrzak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:A wszystko po trochu...

Napisany 21 luty 2012 - 17:34

Wasze uwagi i przekręty w szkole Moja uwaga z trzeciej klasy zawodówki:
Uczeń usiłował pokazać narządy rozrodcze osobom z sąsiedniego budynku.
Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

#519 Share cycek933

cycek933

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 21 luty 2012 - 18:20

Wasze uwagi i przekręty w szkole u mnie kumpel w I lo mial urodziny poszlismy na wlaszke wzial jedna do szkoly i mowi to wracamy kazdy narabany ochroniasz przy wejsciu krzywo patrzy a kumpel idzie po schodach i sie zbelcil od razu do dyrektora przeszukali mu torbe bo to klase policyjna konczymy i lezy 0,5l na stole a tam od razu sanepid wparowal bez zapowiedzi skontrolowac stasn szkoly i wnhija do dyrka a tam na samym srodku 0,5l:D inna akcja mielismy w drugiej klasie kaktusy na oknie akurat byl przedmiot policyjny to kaktusy zniknely z parapetu jednym przypaddkowo nauczyciel dostal hehe:p:p o trzeciej klasie to juz lepiej sie nie bede wypowiadal:p:p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#520 Share pawel101210

pawel101210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Sport,Muzyka

Napisany 28 luty 2012 - 14:30

Wasze uwagi i przekręty w szkole tyle tych faz jest że ja większości nie pamiętam :) w tym roku mam taką nauczycielkę od Biologii ostatnio z nią gadałem o GTA 4 i mówiła że fajna gra że poleca albo o hip-hopie z nią gadałem i ona mówi że lubi słuchać rapu

rok temu pamiętam jak byłem w pierwszej gim. to jak była moda że tabakę duzo osób wciągało to na lekcji krechy sypaliśmy i niektórzy to co chwilę kichali :P albo na dyskotekach szkolnych na górnym korytarzu znajomi jarali szlugi :) jeden to tak się narąbał na dyskotece szkolnej że psycholożka go do domu samochodem odwoziła :D dużo było tych przypałów :P
28.07.2009 - 28.07.2012r. Już trzy lata na AF :)