Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#461 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 27 wrzesień 2010 - 18:05

Wasze uwagi i przekręty w szkole Jakie wy fajne lata wspominacie :D
Ale nie ma to jak n a studiach.
Jak ktoś zasypia na ławce po "ciężkiej nnocy " to rzuca się w niego papierowymi kulkami. Najlepsze było jak w środku zajęć kolega zasnął i dostał w głowę i na głos wrzasnął : "Ku**a kto mnie budzi w środku nocy" a wykładowca na niego popatrzył i dalej gadał. Do mnie raz wykładowca krzyknął jak sie śpi tam z tyłu i czy do końca wykładu się wyspie.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 17:33
  •  

#462 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 15:36

Wasze uwagi i przekręty w szkole My w LO ostatnio gdy na polaku była praktykanta to my graliśmy w basebala :) jeden wystawiał kulkę z papieru a drugi paletką od pingla walił w okno a kulka leciała za okno ładnie. Później koleś z papieru zrobił pałę :) i się rzucaliśmy po klasie. A pani praktykanta zajęta lekcja nie zwracała na nas uwagi :)

#463 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 24 październik 2010 - 12:22

Wasze uwagi i przekręty w szkole ostatnia uwaga : "Arek Sierpa używa określenia żul na krola Zygmunta III Wazę" xD

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#464 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 24 październik 2010 - 12:48

Wasze uwagi i przekręty w szkole Uczeń Daniel S uważa ,że nauczyciele "kłamią jak psy" -30pkt :) to jeszcze w gimnazjum ;)
Wieczny kawaler ;)

#465 Share pimper21

pimper21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo ,mechanika,zetor ,wędkarstwo

Napisany 24 październik 2010 - 12:50

Wasze uwagi i przekręty w szkole my kiedyś petardę na korytarzu wystrzelili ;) ale latali i policja i rodzice dym był jak :)
Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

#466 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 24 październik 2010 - 13:07

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas sprzątaczki gimnazjum miały swoją kanciapę, kumpel wziął gaśnicę i wąż wsadził w szparę pod drzwiami i prysnął proszkiem, cała biała latała ;)
Oczywiście skończyło się na naganie i zapłaceniu za nabicie butli :)
Wieczny kawaler ;)

#467 Share pimper21

pimper21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 24 październik 2010 - 13:15

Wasze uwagi i przekręty w szkole u nas też tak było ale nikt nie chciał zapłacić za napełnienie to rodzice byli wzywani ;)
Zetor Team

#468 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 24 październik 2010 - 13:58

Wasze uwagi i przekręty w szkole kumpel przyniósł gaz pieprzowy do sql, wywalił całą puszeczkę przez szparę pod drzwiami do klasy matematycznej.... ;]
dym w sql, pały przybyły, ogólnie pożegnał się z edukacją... ;/

#469 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6743 postów

Napisany 24 październik 2010 - 21:04

Wasze uwagi i przekręty w szkole Koledzy w tamtym roku dostali uwagi: "Artur I. i Rafał S. weszli do klasy a gdy zobaczyli że jest kartkówka to wyszli i słuch o nich zaginął" ;) Wychowawca na godz. wychowawczej czytał to przed całą klasą :)
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#470 Share pimper21

pimper21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 25 październik 2010 - 13:44

Wasze uwagi i przekręty w szkole a co to takiego u nas to normalne jak ktoś się wku... na nauczyciela to se wychodzi ;)
Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 25 październik 2010 - 15:08

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja myślałam, że w gimnazjum były jaja, ale co wyczyniamy teraz w liceum to...

Kumple nieraz na długiej sobie coś bachną w szatni, a potem kozaczą szczególnie na polskim.

Gramy sobie w siatkę głową od lalki, oglądamy filmy na religii, ale najlepsze są na polaju interpretacje jakiegoś dzieła, cała klasa cisza... nikt nic nie czai nagle zawsze ktoś wyskoczy z jakimś głupim pomysłem typu: Jaki był główny bohater wiersza? (cisza) I nagle ktoś: Zaiste zacnym był mężem... i już nam jest ok. Ogólnie to teraz chodzę do najgorszej klasy w szkole: polski dno, fizyka dno, a z matmy dno już dawno się oberwało (25 osób i 5 ocen pozytywnych ze sprawdzianu) a za rok matura . Niby z przedmiotów rozszerzonych powinno być super, ale jest tak sobie. Zawsze na 6-7 lekcji to mamy już taki odpał, że zachowujemy się jak jakieś dzieci z orzeczeniem.

No i tak z akcji szkolnych to sobie przypominam, jak kiedyś na TI, jeden drugiemu ustawił na tapecie zdjęcie o widomej tematyce, bo poprzednio się nie wylogował.

Ostatnio na WF graliśmy w kosza i po gwizdku na koniec meczu kolega kopnął w piłkę, a ta zej**ła w lampę (nową w sumie) aż się tynk z sufitu posypał no i musiał zrobić 60 pompeczek. ;)

No i dzisiaj kartkówka z "Ody do Młodości" wszyscy ściągają aż miło, no ale pięciu osobom musiała zabrać tak dla przykładu, no mi. mnie, zostało mi dosłownie kilka linijek do napisania. :)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#472 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 25 październik 2010 - 17:16

Wasze uwagi i przekręty w szkole heh z recytacji "Ody do Młodości" dostałem 6 ;) byłem na konkursie w gim i umiałem ten utwór wcześniej.... ;]

#473 Share pimper21

pimper21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 25 październik 2010 - 19:29

Wasze uwagi i przekręty w szkole hehe może uda mis ie coś nagrać na lekcji wychowania fizycznego :P
to zobaczycie jak się gra w 3a :blink: co lekcje coś musi być rozwalone jak nie lampa to plastik jakiś ;) czasami nawet i ktoś się może rozwalić ;[
Zetor Team

#474 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 październik 2010 - 19:47

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nasw zawodówce to są jaja dopiero nie wiedziałem że spotka mnie tkaie coś jeszcze wiele by tu opowiadać ale streszcze ostatni tydzień 3 dni dokładniej. Mamy zastępstwo na lekcji matmy nauczyciel tłumaczy ułamki kumpel po chwili ,, Jak pan mi to tłumacy to mi się wsystko we łbie pieldoli" Pompa była z tego jeszcze nie moze wymówić wyraźnie mówi tak jak by chciał opluć kogoś. Potem mówi wyjmijsłuchawke z uszu a on Nie moge bo stlace kontakt z bazą. ;[ Nap olaku facetka tłumaczy tłumaczy. A z tyłu jeden na drugiego kumpla sie patrzał ten po chwili. Na ch*j się ku*wa patrzysz.a ona B**** Coś typ owiedział? - No bo pani, on sie na mnie ku*wa patrzy". Na religi nadmuchali durexa i grali w siatke :blink: A na praktykach jeden fajfus tak mnie wpienił a ja leżałem pod Belarusem i hamulce robiłem, stwierdziłem że nie opłaca się wychodzić, lepiej wziąć coś z opcją dalekiego zasięgu. Hmm Tarcza hamulcowa jak znalazł. Poszła jak strzała, niestety, zrobił unik i felga od Farmera co stał obok lekko się porysowała a ze starej tarczy zostal mak. Wirciliśmy uchwyty do sprężarki do NH i mamy jeszcze jednego buca na warsztacie zamulony w ciort. wolamy. Rambo choć wiercić, wiertarke ustawiliśmy na lewe obroty i wiercił i stwierdzil po tym jak wiertło zaczęło się dymic że jest tępe :P Nie zaczaił ze lewe obroty ma. Jak coś sobie przypomne czy wydarzy się to napisze
Mój Wladimirec podbija świat

#475 Share jasio92

jasio92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 październik 2010 - 14:42

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja w zawodówce też jestem drugi rok to gnicie też jest dobre jak na lekcji mnie pani pytała czemu nie mam książek to powiedział że dopłat niema :P a na technologi to disco polo śpiewamy na fizyce samoloty latają a warsztaty jak są to zawsze coś się dziej raz h*ja pospawaliśmy to w spawarkach co po przestawiamy z nauczycieli po nabijamysie ogólnie jest wesoło

#476 Share pimper21

pimper21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 26 październik 2010 - 21:21

Wasze uwagi i przekręty w szkole a tak jeszcze dopowiem kiedyś kolega przywiózł rurkę do szkoły taką rozkładaną od siewnika "lejek" potrzaskali tym szybę w szkole to południa staliśmy w sekretariacie :) i dyra powiedziała to co wy ojcu rozkręcacie maszyny , to by było mało to jeden kolega chciał tak uderzyć tą rurką o ścianę i się rozwaliła na płu i uderzyła w kogoś starszaka jakiegoś ten mu od pizganą to musie czarno przed oczami zrobiło :D
Zetor Team

#477 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 21:48

Wasze uwagi i przekręty w szkole Hm...

Edytowany przez roltech, 04 listopad 2012 - 20:48.

#478 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 12 listopad 2010 - 08:17

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie na studiach podczas ćwiczeń z infy koleżance się przysnęło, na to wykładowca-pani Ka***o! Ale głowę proszę c najmniej 30cm od zeszytu bo oczu szkoda.
Trochę śmiechu z tego było :lol:
No i nie przekręt ale śmiesznie było na socjologii, jak był eksperyment z szumów komunikacyjnych. 6 osób wyszło z sali, pierwsza usłyszała przeczytany tekst, a dalej kolejno te osoby sobie go opowiadały i wiadomo-coraz mniej info i jakieś 'nowości', wesoło wtedy było :huh:

#479 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 18 grudzień 2010 - 10:41

Wasze uwagi i przekręty w szkole My robimy takie twarde kulki z papieru czasami z jakimiś wkrętami w środku i życamy po klasie  :lol: Albo raz kolega wchodzi do pokoju nauczycielskiego i były fajki to sobie wziął z 6 sztuk  :P
Case <3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share bigosek54

bigosek54

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i sportem

Napisany 18 grudzień 2010 - 10:53

Wasze uwagi i przekręty w szkole mój kumpel dostał nagane dyrektora za wchodzenie na dach szkoły...albo inny dostał za urwanie kranu i zalanie łazienki ;]]