Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#441 Share Poke912

Poke912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 07 marzec 2010 - 18:56

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas kolo jak wchodził do klasy na chemi to udawał że wrzuca bieg w ruskim i rusza ale pech że mu zgasł
w dzrzwiach i ruch zatrzymał ale odpalił i do ławki dojechał
ale babka sie na niego wtedy gapiła :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 10:42
  •  

#442 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 07 marzec 2010 - 23:02

Wasze uwagi i przekręty w szkole u nas na chemi babka sie pyta takiego jednego gdzie masz zeszyt a taki co z nim w ławce siedzi mówi ze zeszyt zabrały krasnoludki z gołymi pa..mi :blink:
www.agromarchobrzany.pl.tl

#443 Share Ziomek1994

Ziomek1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Rolnictwo,Elektryka

Napisany 08 marzec 2010 - 19:54

Wasze uwagi i przekręty w szkole To dzisiaj ktoś do naszej sali wrzucił piórnik na lekcji.Nauczycielka powiedziała zęby oddal im ten piórnik to ja jak normalny uczeń podszedł do tego piórnika podniosłem następnie otworzyłem drzwi na oscierz i z całej siły rzuciłem w tłum ludzi na korytarzu.Każdy się śmiał z tego jedynie nauczycielka mówiła ze to było nie ładne.Koleżanki z przodu które siedziały to nie mogły wytrzymać z tego co zrobiłem.Oczywiście możne to potwierdzić uzytkownik@dajman15

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#444 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 08 marzec 2010 - 21:01

Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj w klasie miałem dzień kobiet. Ładnie siedzimy, jemy sobie ciasto i inne słodkości, śmiejemy się itp :blink: A że moja klasa jest klasą chemiczną to mój kolega korzystając z tego, ze jest klucz w szafce, otworzył ją i wyjął denaturat. Pewna grupka zadowolonych chłopaków wpadła na pomysł, aby wlać trochę do pepsi :huh:. Wlali z 10g na szklankę i wypili. Ja z tego nie skorzystałem. Nic im nie było, ale w klasie było czuć brędke :D
ArturKowalewo

#445 Share kubala993

kubala993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 21:58

Wasze uwagi i przekręty w szkole a ja nie wadząc nikomu zasnąłem sobie na lekcji Religii

#446 Share sroczka

sroczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 19:44

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas dzisiaj nagrywaliśmy "dziennik" zrobilismy z kartonu i jakiejś foli televizor postawilismy na lawce i zza niego gadalismy różne glupoty... jescze dodam że to było na historii facetka czytała gazete potem złapała nerwa i poszła w cholere i przez całą lekcje była ostra polewa ;)
jak wrzuce na yt to linka wam dam :)

#447 Share qamil

qamil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Napisany 14 marzec 2010 - 16:02

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie w szkole to się dużo dzieje np;
jeden gość kopał piłke do siatki (Mikase) jak go W-F ista zobaczył to zaczął go gonić, a ten gostek to przez okno z sali uciekł. Pare dni wcześniej dostał kopa za kopanie piłki do siatki. :)
na początki roku na religii to katechetka się popłakała na lekcji.
kumpel na historii usnął

#448 Share sroczka

sroczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 18:13

Wasze uwagi i przekręty w szkole tak jak ja ostatnio na angliku jak się witaliśmy zacząłem mówic zdrowas mario a cała klasa za mną :) :)

#449 Share Rumun96

Rumun96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 17:40

Wasze uwagi i przekręty w szkole u nas na sztuce graliśmy w "zadania i wyzwania" i kolega pogłaskał nauczyciela po głowie :) :)

#450 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 15 marzec 2010 - 18:00

Wasze uwagi i przekręty w szkole To i tak słabo u mnie w klasie był gostek co podeszedł pod biurko nauczyciela i sie zje... :) zaraz z miejsca wyrzucili go ze szkoły to było śmiechu normalnie do dzisiaj sie śmiejemy jak to wspominamy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 02 kwiecień 2010 - 14:00

Wasze uwagi i przekręty w szkole omoj kompel kiedys na matmie wszedl na lawke i tanczyl taniec brzucha.nauczyielka nic mu ie robila bo jego mama jest jej kolezanka z pracy :) kiedys se przeklnoem na lekcjii rzuilem gumkom w nauczycielke

#452 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 03 sierpień 2010 - 20:25

Wasze uwagi i przekręty w szkole mysmy jeszcze ostatniego dnia szkoły dostali uwage za gre w rugby na korytarzu

#453 Share macursus

macursus

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 304 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 03 sierpień 2010 - 20:33

Wasze uwagi i przekręty w szkole Miałem w klasie takiego asa jak cholera, do kazdego nauczyciela sie pluł, kiedyś na matmie nauczycielka pochyliła sie po krede która jej spadła, a on na cała klase " A bym cie wy.... Wtedy była beka jak cholera, a pare dni wcześniej ksiedzu zabrał telefon i napisał do jakieś babki, z ksiedza telefonu ze ma ochote ja se potrepać, odłozył telefon, a tu za pare minut dzwoni telefon, i jak go ta babka jechała ksiedza , to aż żal mi sie go zrobiło ze niesłusznie ale co zrobić.
Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

#454 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 18 sierpień 2010 - 10:20

Wasze uwagi i przekręty w szkole Nam ostatnio nie chciało się iść na apel, bo dyrek by znów zanudzał to skakalismy z 1 pietra z łazienki a dziewczyny otwierały nam okna ;[ Albo kiedys sie nudzilismy na angielskim i wyszliśmy przez okno w 6 i nauczycielka sie nie skapła ale mojej kolezanki z klasy mama przyjechała samochodem do szkoły i widziała jak wychodzilismy :) Albo ostatnio kupili paczke papierosów (ramke) i obstawiali na lekcji :) A pod koniec roku przywieźli nam szafki szkolne z Binu i jak nam rozdali kluczyki to kolege schowalismy w szafce a gosciu od niemca sprawdza obecność i sie pyta gdzie Przemek a my mówimy że w szafce i potem dostał uwage :) Ale na Fizyce zawsze najwięcej się dzieje nuczycielke nazywamy 'Kurczakiem' i wogólę mamy schowek z przyzadami do demonstracji to na koniec roku wpadniemy zawsze z plecakami to wychodzimy że 2 niesie jeden plecak bo poradzic nie moga :)
Case <3

#455 Share Tomi1910

Tomi1910

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się Kulturystyką oraz maszynami rolniczymi i wszystkim co się z nimi wiąże ;]

Napisany 18 sierpień 2010 - 16:56

Wasze uwagi i przekręty w szkole Mi na mundurku kumple narysowali kredą kut*sa I napisali "sex trener" ale były jaja chyba ze 3 godziny chodziłem po szkole zanim się jakiś nauczyciel zczaił to zaczął się z tego śmiać ;[

#456 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 21 wrzesień 2010 - 18:04

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie dużo było przypałów w szkolenp. nauczycielka dostała prezerwatywą z wodą w środku, zdechła wrona podrzucona do szuflady biurka, pożyczenie samochodu do nauki jazdy bez pozwolenia cały rząd słupów w chmielu wywrócony itp. Większość z nas była normalnych ale znalazło się kilka osób co zawsze i wszędie robili szkody.

#457 Share Kanuni5125

Kanuni5125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 21 wrzesień 2010 - 18:23

Wasze uwagi i przekręty w szkole To kiedyś za czasów gimnazjum miałem lekcje matematyki, i nauczyciel ,, Andrzej,, gadał cos przy tablicy a reszta strasznie hałasowała i ja na cały głos krzyknęłem zamknąć się to ten mi uwage wpisał, ja podchodze do niego i muwie że to nie do pana było, a on do mnie że nie moge sie tak odzywać do nikogo, więc ja wtedy odchodząc powiedziałem niby po ciuchu ,, a weź ty spi3rdalaj,, cała klasa w brech a ja dostałem 2 uwagi :D A jakiś tydzień temu na lekcji geografii u mnie w technikum mój kumpel przyniusł na nia gołębia w plecaku, Na początku lekcji pootfieraliśmy okna żeby nie było żadnych podejżeń i kumpel po 10 minutch go wypuścił gołąb lata, lata baba śmieje sie a my razem z nią i nagle gołąb naj3bał na dziennik i odfrunął, Cała szkoła gadała o tym przez cały tydzień bo i babka pochwaliła sie wszystkim nauczycielom że jak uczy to nigdy jej gołąb przez okno do klasy nie wleciał :D
URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

#458 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 21 wrzesień 2010 - 20:04

Wasze uwagi i przekręty w szkole wszędzie znajdą się takie asy...
za czasów gimnazjum u mnie modne było wyrzucanie dziennika przez okno, był to taki motoryczny zwyczaj że na każdy angielski dziennik leciał za okno, wszystko było w miarę przyzwoicie do póki nie poleciał przez okno i nie wjeba* się na głowę dyrektorowi, wtedy skończyło się wszystko, klasę rozbili tzn. każdego asa do innej klasy przydzielili i było po przebojach... :D
tak szczerze to strasznie chamskie zachowanie wobec pedagogów ale cóż, w owym wieku nie myślało się w ten sposób...

#459 Share Poke912

Poke912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 26 wrzesień 2010 - 19:00

Wasze uwagi i przekręty w szkole My z kolegami w 6 klasie podstawówki prawie wszyscy chłopaki z klasy czyli prawie 12 osób w rugby nam się zachciało grać... a że była to 6 lekcja i konczyliśmy ostatni to były wolne korytarze i wszystko luzz składy są piłka jest zaczynamy pierwszy rzut kwiatek się urwał no nic postawiliśmy na parapecie. Gramy dalej i mój mądry kolega chciał zrobić wyjazd nogą i za mocno kopnał i pech pechem trafił w lampę oderwała się tylko z jednej strony i wisiała i po jakichś 20 sek się urwała i spdła z chukiem na ziemie a my staliśmy bez ruchu i nagle daliśmy długą pod klase odrazu sztniarka przyleciała i z ryjem do nas my nie wiemy co robic i stoimy sie śmiejemy a najlepsze było to że miał płacić ten co robił wyjazd noga a okazało się że dyrek stwierdził że nam sie nudziło mocno i że nas rozumie że też miał takie głupie pomysły i że szkoła za to zapłaci

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share KojotZ056

KojotZ056

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:pirotechnika, pożarnictwo, rolnictwo, kolekcjonuję modele strażackie.

Napisany 27 wrzesień 2010 - 12:06

Wasze uwagi i przekręty w szkole no to u nas też sie działy akcje w 6 klasie... nudziło nam sie i zaczęliśmy rzucać plecakami w końcu jeden za mocno rzucił walnął w kwiatka i doniczka z ziemią wleciała na głowe gostkowi z 5 klasy który siedział pod oknem... ale nie było przypału bo stara tego co rzucał jest woźną...
W księżyca blasku czerwienią gra.
Jego kombajn Bizon!!

Bizon Z056 - nasza polska siła od szatana!!!