Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#21 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 25 wrzesień 2007 - 13:00

Wasze uwagi i przekręty w szkole stare dobre czasy w gimnazjum.
odnośnie przekrętów to długo bym musiał pisać. podsumowująć to parę nagan, kilka wizyt u dyrektora i odwiedziny policji w szkole ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 02:17
  •  

#22 Share Pejus94

Pejus94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 13:16

Wasze uwagi i przekręty w szkole to mnie jedna gościuszka w podstawówce mnie kłuła takim wskażnikiem (wcześniej pęknął bo gadałem jak walła o ławke) to dyrka lekcje szczesniej mówiła że jak sie dotkie chociaż palcem cie bie to można podać do sądu i te słowa powturzyłem jak sie zdenerwowała (delikatnie mówiąc) to do mnie tak ty smarkaczu bedziesz mi groził sądami ale uwagi mi nie wstawiła bo zacytowałem dyrki słowa
W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

#23 Share DeutzFahr150

DeutzFahr150

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 13:37

Wasze uwagi i przekręty w szkole My z kolegam,i kiedyś nagraliśmy lekcje plastyki telefonem ko0mórkowym. natym filmiku była ukazana lekcja na której klnęli i wyzywali nauczycielke
Nastepnie filmik ten wrzucili na You Tube i na drugi dzien było wezwanie do dyrektora zwaała była ale pompa chyba większa ;)
Wbrew przypuszczeniom nie których że ja to ten sam co Massey Ferguson15 ogłaszam że są w wielkim błędzie i niech nie pisz jak nie jest to prawda bo sobie tego nie życze

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 14:58

Wasze uwagi i przekręty w szkole Przez moją klasę jedna z nauczycielek (już w podstawówce) poszła na chorobowe i najprawdopodobmniej pójdzie jeszcze jedna...

Ostatnio zostawiliśmy w biurku, w szufladzie nauczycielce prezerwatywę napełnioną wodą ;).
PS: Na szczęście (z tego co mi wiadomo) nikt o tym nie wie. :)

#25 Share FanUrsus

FanUrsus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 15:01

Wasze uwagi i przekręty w szkole Już wiemy ;)

#26 Share DjKrak

DjKrak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 15:45

Co do wyrzucania przez okno to czytałem gdzieś ze studenci sie naćpali i gościa wywalili w kartonie z któregoś tam piętra według nich "z misją pokojową na marsa" ;) ,koleś zginął na miejscu, to dopiero jest zabawa. :)

Wyslali tez drugiego :) Z misja ratunkowa :)

#27 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 25 wrzesień 2007 - 16:05

Wyslali tez drugiego :) Z misja ratunkowa :)

a no tak,teraz mi się przypomniało,wysłali drugiego z misją ratunkową bo tamten według nich za długo nie wracał ;) ,hehe a w rzeczywistości leżał matwy pod budynkiem, no i ten z misją ratunkową do niego dołączył.hehe to dopiero zabawy mają ludzie.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#28 Share Mateusz Macura

Mateusz Macura

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 17:03

U nas w szkole rolniczej to parodia była a nie szkoła, w ostaniej klasie to z jednym zeszytem chodziłem - zeszyt za pas, długopis do kieszeni i do szkoły bez plecaka, tylko jak jakieś klasowki byly to brałem ksiażkę żeby przed lekcją powtarzać. A jak plecak bralem to też w środku 1-2 zeszyty i jakaś ksiażka a najcięższy plecak to mialem ale jak piwo nosiłem parę butelek, przed lekcjami z rana z kumplem do sklepu i przeważnie po 1 piwku i potem na przerwie w szkole. Ale oczywiście pełna kultura była, tak żeby sobie spokojnie pogadać przy piwku a nie tak jak teraz co gimnazjaliści piją dla szpanu i chodzą z butelkami w ręce po ulicach.

Co do picia gimnazjalistów- dziewczyna z mojej klasy w zeszłym roku szkolnym miała 2 promile( 1 klasa gimnazjum)- piła dla szpanu i o mało nie przypłaciła tego życiem.

A co do zachowania to całkiem fajnie u nas w klasie jest-parę nagan mamy i cieszymy się opinią najgorszej klasy w szkole ;)

#29 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 17:14

Co do picia gimnazjalistów- dziewczyna z mojej klasy w zeszłym roku szkolnym miała 2 promile( 1 klasa gimnazjum)- piła dla szpanu i o mało nie przypłaciła tego życiem.

A co do zachowania to całkiem fajnie u nas w klasie jest-parę nagan mamy i cieszymy się opinią najgorszej klasy w szkole ;)

ja nie kumam jak można pić dla szpanu , ja piję po to żeby się nadyndać i żeby się w bani kręciło, to wszystko nie wiem o co biega z tym szpanem, jak można szpanować że jest się nawalonym,wytłumaczcie mi to.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#30 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 17:19

ja nie kumam jak można pić dla szpanu , ja piję po to żeby się nadyndać i żeby się w bani kręciło, to wszystko nie wiem o co biega z tym szpanem, jak można szpanować że jest się nawalonym,wytłumaczcie mi to.

nie wiem

ja mam kumpla takiego cfaniaka co wypije 2 browary a potem kazdemu gada ze wypil z 5 ;)

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 17:30

nie wiem

ja mam kumpla takiego cfaniaka co wypije 2 browary a potem kazdemu gada ze wypil z 5 :)

a ja mam znów kumpla co mówi że ma mocną głowę a jak piliśmy kiedyś z nim to po dwóch wojakach spał kumplowi na kolanach :) ;)

na tym ma polegac szpan??? bo dla mnie to zwykłe buractwo :)

#32 Share Mateusz Macura

Mateusz Macura

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 17:32

Wasze uwagi i przekręty w szkole No dla mnie też, ja też za bardzo nie wiem o co m chodzi w tym piciu, ale u mnie w szkolne niektórzy twierdzą że przez picie jest się lepszym od innych( trochę dziwne twierdzenie) no i dlatego piją, żeby pokazać kim się to nie jest.

#33 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 17:37

No dla mnie też, ja też za bardzo nie wiem o co m chodzi w tym piciu, ale u mnie w szkolne niektórzy twierdzą że przez picie jest się lepszym od innych( trochę dziwne twierdzenie) no i dlatego piją, żeby pokazać kim się to nie jest.

dokladnie. "Ja pije a ty nie i jezstem lepszy od ciebie" to bardzo czesto slysze za murami gimnazjum do ktorego chodzilem a nieraz zagladam tam pogadac z nauczycielami ;)

Honda - The Power of Dreams :)

#34 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 17:37

No dla mnie też, ja też za bardzo nie wiem o co m chodzi w tym piciu, ale u mnie w szkolne niektórzy twierdzą że przez picie jest się lepszym od innych( trochę dziwne twierdzenie) no i dlatego piją, żeby pokazać kim się to nie jest.

i takie właśnie typy na poważnych imprezach (przy piwku, czy innych napojach wysokoprocentowych), odpływają pierwsi, właśnie ci co chodzą po szkole i drą się "Ja jestem kozak,wypiłem 5 piw i pół litra",znam takiego jednego co wypił litra sam i go na OIOM wywieźli.Dawny kumpel z klasy.Litr na łebka to dużo ale teraz znajomy mojego kolegi napił się 4 browcami i musieli go na odwyk dać....hehe
I to są właśnie nasi najwięksi kozacy.

Żal poprostu...

#35 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 17:49

Wasze uwagi i przekręty w szkole Wiecie co mnie dziwi?? Każdy kto wypisuje sie w tm temacie twierdzi, ze jego klasa ''cieszy się'' opinią najgorszej klasy. Wiem, że niektórzy sciemniają, ale cojest w tym takiego fajnego?? Że chodzisz do klasy z palantami?? Wiem, że fajnie czasami jest się pośmiac na lekcji, ale bez przesady. Ktoś a wielka uciechę, bo np. dokuczył nauczycielce. Przecież to też człowiek i na pewno nie ma zamiaru użerac się ze smarkaczami, które myślą, że wszystko im wolno.

#36 Share akuraciarz

akuraciarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 18:42

Wasze uwagi i przekręty w szkole ;) 21 września tego roku zooranizowaliśmy wycieczke szkolną na Agro-show:) Było nas około trzydziestu. Taaa wielka wyprawa starym rozkraczonym autosanem około 250 km jazdy z Rusocina do Bednar. Wiadomo jak to na wycieczkach bez % sie nie obejdzie:) Efekt dwóch pijanych w trupa na początku jeszcze szalejących:) Z czego wynikły 3 nagany od dyrektora.:) Naszczęście sie na nie nie załapałem:P

#37 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 21:04

Wasze uwagi i przekręty w szkole Z dziennika 3c:
Uczeń P. ***** Zanieczyszcza powietrze w klasie
Uczeń K**** i P. ****** Bawią sie na lekcjii matematyki w "oczy" (nawet wychowawczyni jak to przeczytała to nie wiedziała o co chodzi)
Uczeń P. ***** Pompuje prezerwatywy wmawiając nauczycielce fizyki: '' To na doświadczenie"
A teraz moja uwaga: Uczeń K. ***** Wykręca kombinierkami ( http://rolnictwo.wrz...SDsd/kombinerki )śrubki z ławek na dowód tego ma w piórniku dość pokażną kolekcję ów śrubek.

#38 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 21:14

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie w szkole ktoś ciągle opsikiwał sedes w męskiej toalecie przez cały rok szkolny ale nie wiadomo do tej pory kto to ;) A raz przy drodze przy szkole jechał gosc skodo fabio a ja mu pokazałęm f*ck a on wtedy przychamował na ręcznym a my z kolegami w nogi ale nikt sie o tym nie dowiedział :)

#39 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 25 wrzesień 2007 - 21:22

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja powiem na wf jest mócka krw lecą uwaci się sypia wogule

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share trollu

trollu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 21:25

Wasze uwagi i przekręty w szkole mój znajomy raz idąc chodnikiem pomachał policjantom w radiowozie.dostał chyba mandat i powiedzieli mu że jak go następnym razem ręka będzie boleć to niech po nich zadzwoni a oni przyjadą i mu ta rękę wymasują ;) a z sikaniem to jak chodziłem do gimnazjum to ktoś codziennie rano obsikiwał drzwi wejściowe do szkoły na wysokości klamki.może nie ma sie czym chwalić ale chyba stanął na wysokości zadania a raczej klamki :)