Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#341 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Zainteresowania:quady przeprawowe
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 05 styczeń 2009 - 18:52

Wasze uwagi i przekręty w szkole my dzisiaj z @chotą i kolegami na korytarzu i w kiblu sie sniegiem rzucalismy :P
I love quad !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 01:44
  •  

#342 Share radzik

radzik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 21:20

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja przed świętami dostałem ''Rzuca piłką w pracujących na rusztowaniu robotików przy tym wulgarnie ich wyzywając''

#343 Share mlody12

mlody12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 21:54

Wasze uwagi i przekręty w szkole Jak poszłem do technikum na 1 lekcji z wychowawca zosatłem wygnany z sali i po 1 dniu w szkole telefon do domu mama nie była zadowolna.
Koles od fizyki był taki luzny ze jak na lekcji dostał gałką to wzioł ta gałke i w kumpla rzucił cała klasa sie turlała ze smiechu.
W ubikacj zdejmowalismy drzwi z zawiasów i jak ktos otweirał to mu na czape leciało hahah tez był niezły ubaw :P

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#344 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 23:06

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas czesto młodzi mocza srajtasme i rzucaja na sufit i sciany i wyglada jak kupa hehe.
Na wycieczce kumple wystawiali d*py w okno jechal za nimi jakis koles eLką oni tylki w okno kolesiowi auto zgaslo a instruktor z niego ryje hehe ale mieli pozniej przerabane za to
Jak mamy jakies zastepstwo czy cos bierzemy 2zl i krecimy kto przewroci nastawia kostki i strzelamy hehe
Jesienia młodzi rozlali cos latwo palnego na korytarzu i podpalili ogien podobno byl prawie pod sufit hehe
Na maturze kumpla brat opowiadal ze bylo polecienie "Co to jest odwaga" czy cos takiego a koles na pisal "to jest odwaga" i oddał hehe
Mielismy na polskim napisac wyznanie milosci to kumpel napisal wyznanie milosci do drugiego kumpla i czytal to na cala klase nawet nauczycielka ryła
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#345 Share Lukasz4512

Lukasz4512

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 11:02

Wasze uwagi i przekręty w szkole my przed chwilą, zjezdzalismy na sankach ze schodow s szkole a kolega Karol5211 zjechał i zlamal sobie noge :P troche była polewka ale nam go szkoda:( a jeszcze kiedys w 2 klasie (bo teraz jestesmy w 3 bo zdalismy:)) lezal dziennik i dopisalismy sobie ocenki(bo mielismy slabe....:D) ale nauczycielka sie skapowala no bo u nas piątki w dzienniku..., ale był dym:)oczywiscie okazalismy skruche przed nauczycielami idąc na jabola do lasku:)) takiej klasy juz nie bedzie!!!!!:D dobra styknie wszystkiego nie bede pisał...:D

#346 Share lukasz912

lukasz912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:26

Wasze uwagi i przekręty w szkole heh to kumple z 2 miesiące temu czy jakoś tak przynieśli do klasy hahaha trobe taką " reklamówke " i rzucali sie nią xD haha no ale tam tez było tak ze dziewczyna ich wsypała no i dostali uwage xD a jak pani się pytała ich kto to przyniósł haha to powiedzieli ze jak jelczem wiezli do jakiegos gospodarza i spadło na drogę xD

#347 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:47

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja ostatnio sobie parówki na kredce podgrzewałem bo mi zimno było troche korektoru i ognisko że ho ho... :) Mój kumpel w tym czasie zdążył wypalić fajke nauczycielka weszła i pyta się co tak śmierdzi :P :D ,powiedzieliśmy że jest zimno i w domach czymś palą :D :D
Jak jest lany poniedziałek (przed kiedy idziemy do szkoły) to w szkole można serfować tyle wody :D :D a jak jest tłusty czwartek to wszyscy wysmarowani kremami :D :D Ogólnie najniegrzeczniejsi w szkole :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#348 Share fendt930

fendt930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 18:49

Wasze uwagi i przekręty w szkole sporo tego było dnia by niestarczyło

#349 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 06 styczeń 2009 - 19:58

Wasze uwagi i przekręty w szkole @fendt930 to po co piszesz? My dziś z kumplami się bombkami rzucaliśmy xD.A ty Kiślowski wpada(ksiądz) i się pyta co się dzieje a my dalej.A na choinke to powiedział co to za pałąk? Bo z kumplami wszystkie igiełki porozszącaliśmy.Ale nic nie gadał.

#350 Share Dominik1634

Dominik1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 21:19

Wasze uwagi i przekręty w szkole W gimnazjum na lekcjach paliliśmy kadzidło (kilku kumpli było ministrantami więc coć tam zawsze podebrali) śmierdziało w całej klasie a nauczycielka nic :P .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 21:41

Wasze uwagi i przekręty w szkole u nas to przez okno z parteru wyrzucamy kolegów
my też sie rzucaliśmy bombkami dobrze że plastikowe ale i tak parę szt poszło do kosza

#352 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 15:59

Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj zaczęliśmy szkolne zasiewy :D Pierwszy raz siałem rzepak w styczniu :P

#353 Share Valtran101

Valtran101

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 styczeń 2009 - 19:37

Wasze uwagi i przekręty w szkole A my bedziemy mieli sale zmieniona bo mamy wklasie drzwi na balkon i kumpla nacieralismy sniegiem i nauczycielka wpadła do klasy i jak to widziala to powiedzila ze da wniosek na rade pegogiczna o zmiane klasy. Ja kiedys wpadlem na nauczycielke w gim bo ganialismy sie z kumplami i ona sie przewrucila. Z wycieczki ucieklem prze co mialm obnirzone zachowanie. Ogólnie togrzany sa w budzie

#354 Share bazyli

bazyli

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 11:57

Wasze uwagi i przekręty w szkole my mieliśmy religię i tak wariowaliśmy śniegiem się rzucaliśmy 7 lekcja kolega z 2g dawał nam śnieg a my się rzucaliśmy katechetka aż się popłakała

#355 Share master0608

master0608

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 27 marzec 2009 - 21:07

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas jakis wiekszych przekretow nie ma... Nie chce klamac jak niektorzy ale tutaj dwa przykladu:

-nasz nauczyciel od fizyki i zarazem dyrektor jest niewidomy bo piszemy sobie spr. (raz na jeden semestr jest robiony) i chlopacy (jest nas 11 w klasie) wyrywamy kartki z zeszytu i nawet jak on sie patrzy to sie napieprzamy (czyt. rzucami kulkami z papieru)

-moj kolega z innej klasy tak jechal nauczycielce od matematyki ze sie poryczala i poszla powiedziec to dyrektorowi

#356 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 27 marzec 2009 - 21:14

Wasze uwagi i przekręty w szkole najlepszy przekrętem było to jak koleś podpalił zeszyt na Religi albo jak idziemy wymienić wodę na Religi i wracamy jakieś 10min później najlepszym przekrętem było to jak wchodzimy sobie na religie w połowie lekcji a nauczycielka się nie ska pła

#357 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 27 marzec 2009 - 21:15

Wasze uwagi i przekręty w szkole To ja może trochę odbiegne od tematu, ale wczoraj 6 chłopa weszło do Fiata Seicento i pojechało na przerwie na Orlen zatankowac maszynę i wszystko było by pieknie gdyby kierowca nie zapomniał wziąść ze sobą portfela z kasą. I tak przy dystrybutorze była zrzuta na paliwo. Uskrobaliśmy może tylko ze 3 złote (same drobne) i kumpel zalał tego niecałego litra. Pracownik stacji benzynowej trochę się zdziwił gdy dostał 3 złote w 30 monetach, troche smiechu było.

#358 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 marzec 2009 - 20:17

Wasze uwagi i przekręty w szkole W podstawowce w (naszej) siodmej klasie zostal spalony dziennik. Dziennik znalezli na trzeci dzien, sprawcow tez. :D

Potem nadrabialismy wszystkie przedmioty co dzien sprawdziany i klasowki. :blink:

W ciagu 2tygodni odrobilismy wszystkie oceny. :D

Srednia ocen zanizyla sie o 1 stopien. :(
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#359 Share kojack1014

kojack1014

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 03 kwiecień 2009 - 19:47

Wasze uwagi i przekręty w szkole to kiedyś z kumplami napisałem na drzwiach od kibla cennik:
duża kupa- 4,50 zł
mała kupa- 2,50 zł
szczanie- 1 zł
PROMOCJA! W zestawie taniej o 50 %! ;)

kiedyś księdzu na lekcji pierdziawke podłożyłem za co dostałem uwage ;)

w podstawówce zdejmowaliśmy drzwi z nawiasów i najletszego kładliśmy na nie i na korytarz jak w Asterixie :D

jak pojechaliśmy kiedyś na wycieczke z klasą rowerami nad rzeke to wszyscy chłopacy na raz klocka zrobili w wodzie i tak sobie fajnie pływały :0

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 03 kwiecień 2009 - 19:56

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie akcja w 3 gim było to ze po spr z niemca nauczyciel przegladał sobie ogłoszenia o lokalach ;)
Pytamy sie go po co mu to - a on na to wtedy ze biznes bedzie zakładał ;)
Kumpel stojacy przy drzwiach niecenzuralnymi ruchami tułowia skomentował to tak " Taa taki biznes"
Lalismy sie z tego cały dzień :D