Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#321 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 03 styczeń 2009 - 22:50

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja to zawsze na angliku i godzinie wychowawczej bekam ile wlezie to wtedy cała klasa ma taki ubaw że ho ho nauczycielka nawet się śmieje :P .Zapaliliśmy znicz na biurku gdzie siedzi nauczyciel.Wysmarowaliśmy olejem tablicę :) Dwa dni nic nie pisaliśmy :) .A o bójkach przy nauczycielu to nie wspomnę :) .Raz malucha bibliotekarce wynieśliśmy na koniec podwórka szkoły.Barierkę wyrwaną wyrzucili jacyś typki w pole kukurydzy na przeciwko.Były dyrektor jaką miał minę jak zobaczył że chłop wyskakuje z barierką zza kombajnu ale chłop barierki nie oddał :) .Jedliśmy orzechy na lekcjach.Raz na zakończenie roku pojechalim z kumplem pod szkołę.To było dzień przed zakończeniem roku szkolnego.I kumple namówili nas żebyśmy quadem podjechali pod miniskansen.No to ja podpiąłem pług i zaczęłem orać.Ale brecha była.Tydzień później 9 osób dostało wezwanie do szkoły. :) Więcej grzechów nie pamiętam.Muszę jeszcze żytko zasiać jare w doniczce. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 09:12
  •  

#322 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 23:14

Wasze uwagi i przekręty w szkole To ja ostatnio miałem przygode na technice, na technice zawsze cała klasa wpie...iela śniadanie. Ja tam nigdy, raz zarzyło się tak że na obiadach coś mało było, a że technika była ostatnio i nikt nie miał chleba, tylko ja to sobie konsumowałem go spokojnie :P, po chwili z tak wielkiego hałasu jaki tam zawsze panuje zrobiła się cisza absolutna, ja nic, dalej sobie spokojnie jem chleb i gadam z kumplem w ławce, a że siedze w ostatniej ławce, dopiero jak wszyscy się na mnie patrzeli, wyjrzałem co jest tam z przodu, patrze , a tam pani dyrektor. Chleb stanoł mi w gardle, i powiedziałem dzień dobry jak przełknołem jedzenie. Najlepsze było to jak spytała się mnie s kąd się ten chleb wzioł na ławce, a na leala leżała sobie śniadaniówka na środku ławki :) a ja jej odpowiedziałm że nie wiem, i sam się zastanawiałem, powiedziałem to tak śmiesznie że niedość że śmiała się cała klasa, to pani dyrektor również, i nie wpisała mi uwagi ;) :)

#323 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 04 styczeń 2009 - 00:03

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas na praktykach odpalili "Achtunga" w szatni i jednemu kolesiowi wywaliło pod nogami a drugi ogłuchł na chwile ;)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#324 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 04 styczeń 2009 - 10:24

Wasze uwagi i przekręty w szkole Żarty żartami, ale to nie było za mądre, chyba nie wiesz co może zrobić petarda, radze poczytać instrukcje obsługi ;) i nie narażać kolegów na uszczerbek na zdrowiu, lub śmierć, bo takie głupie żarty nie są wcale śmieszne, i postaw się na miejscu tej osoby co mu tą petarde podrzucili. Ja na jego miejscu, zaraz bym podeszedł do tej osoby, i wsadził mu petarde w gacie, a jak bym nie miał przy sobie, to by dostał tak po ryju że odechciało by mu się na następny raz.

#325 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 04 styczeń 2009 - 10:36

Wasze uwagi i przekręty w szkole Kiedyś na korytarzu stał taki mały rowerek to wsadziliśmy go do klopa o dziwo następnego dnia rower zniknął sprawców nawet nie szukali a my mieliśmy kupę śmiechu.Jeszcze innym razem ktoś się ze.rał pod pisuarem albo wsadzili petardę do kibla i oje..ło kabinę.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#326 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 04 styczeń 2009 - 14:28

Żarty żartami, ale to nie było za mądre, chyba nie wiesz co może zrobić petarda, radze poczytać instrukcje obsługi ;) i nie narażać kolegów na uszczerbek na zdrowiu, lub śmierć, bo takie głupie żarty nie są wcale śmieszne, i postaw się na miejscu tej osoby co mu tą petarde podrzucili. Ja na jego miejscu, zaraz bym podeszedł do tej osoby, i wsadził mu petarde w gacie, a jak bym nie miał przy sobie, to by dostał tak po ryju że odechciało by mu się na następny raz.

Sam se poczytaj instrukcje mały chemiku :P

Człowieku do mnie masz pretensje?

Mnie nawet przy tym nie było bo akurat wracałem z hali i usłyszałem huk, wszedłem do szatni i dopiero się dowiedziałem co sie stało.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#327 Share adamkon

adamkon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty siłowe

Napisany 04 styczeń 2009 - 20:37

Wasze uwagi i przekręty w szkole Jak ja bylem w gimnazjum tez odwalalismy takie numery jak piszecie. Teraz w LO nie ma z kim sie powyglupiac ale moze i dobrze, ba jak patrze na gimnazjalistow co robia takie numery swoim kolegom albo nauczycielom to z checia bym takiemu dowalil.

#328 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, motoryzacja, hodowla bydła mięsnego

Napisany 04 styczeń 2009 - 20:50

Wasze uwagi i przekręty w szkole my nie tak dawno na religii graliśmy w rosyjską ruletke pistoletem na kulki (taką konkretną giwerą) :P . i jak to przystało na ruletke (nasza wersja ruletki) kręciliśmy pistoletem kto sobie ma w głowę strzelać. i mój kumpel wylosował siebie kilka razy z rzędu. w koncu zaczął krzyczeć na całą gebe i strzelać do wszystkich w koło. krzyk usłyszała dyrektorka i przyleciała do klasy a ja leżałem pod ławką bo ze śmiechu nie mogem wytrzymać. dyrektorka zabrała pistolet i tyle z naszej gry ;)

#329 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 04 styczeń 2009 - 21:03

Wasze uwagi i przekręty w szkole Jak czytam to co piszecie to widze że nic sie nie zmieniło w szkołach przez te pare lat. Wystarczy zgrana ekipa i nawet szkoła jakoś zleci.

#330 Share Kamil97

Kamil97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:Harcerstwo,Rolnictwo,Maszyny Budowlane,Modele Rolnicze,Modele Budowlane

Napisany 04 styczeń 2009 - 21:33

Wasze uwagi i przekręty w szkole A więc tak mundurki mam ;/

Obecnie jestemw 5 klasie i nasz k. ma najgorsze zachowanie w calej szkole;d( SZKOLA DOSC GRZECZNA)

Na lekcjiach nic sie zbytnio nie dzieje tylko strzelanie papierkmi ale na przeerwie jest fajnie ;D

Czterech moich kolegow niesli tablice z ogloszeniami td. to postawili w przejsiu to nie szlo isc;p

Na lekcji ( Nie bylo jej) ia i 5 kolegow wbiegli do szatni(ciemno jak w d*p u murzyna i biegali...)

Zgaszenie swiatelek na choinkach na przerwach ;p

Jak mamy dlugo lekcje to klasy 1-3 nie maja lekcji a klasy otwarte to wchodzimy i malujemy kredami ;p

Kiedyś na lekcji pani nam rozdala cukierki to chrupalismy a pani sie smiala;d

Przed w-f kolega starszy bawil sie w Parkour to wlecial przez okno do szatni(CHYBA WYBIL SYZBE GLOWA) ale, ze jego mama uczy w-f to mu sie upieklo...sa juz kraty

A teraz jak siostra mi opowiadala 3Gim jest...Zdaje do 1lim. teraz

Koledzy urwali pisuart najpierw zatkali nasikali do pelna otworzyli okno i rzucili nauczycielowi na glowe<lol>
-U-R-S-U-S- me love<3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share Dymek89

Dymek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 04 styczeń 2009 - 21:37

Wasze uwagi i przekręty w szkole a ja dostalem nagane z pieczatka szkoly jeszcze w gimnazjum za: "znecanie sie psychiczne i fizyczne na kolezance M.... P...." ;)

#332 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 04 styczeń 2009 - 21:38

Koledzy urwali pisuart najpierw zatkali nasikali do pelna otworzyli okno i rzucili nauczycielowi na glowe<lol>

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka... ;)

Jakby mu zrzucili pisuar na łeb to by gość już nie żył.

Chyba, że ty do jakiejś specjalnej szkoły chodzisz.:P

#333 Share sylwek20prosto

sylwek20prosto

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:motocykle , rolnictwo itd... ( ';' )

Napisany 04 styczeń 2009 - 21:56

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja to juz sie uspokoilem w tym roku jestem w 3 gimnazjum bo grozil mi dyrektor ze jeszcze jeden wybryk i koncze to szkole ale moi kumple nie jeden ostatnio zawalił zeszyt uwag no i zarombiscie bo na wywiadówce nikt odziwo w naszej klasie uwagi nie mial hehe to sie rodzice śmieli hehe albo mamy takiego goscia co je wszystkie sprawdziany chyba mu glukozy braknie swir jest jeszcze jeden gosciu co zawsze leje na srodku lazienki tez swir ma padaczke i nieda sie z niw wogole rozmawiac a tak to sie zbytnio nic nie dzieje jestem spokojny a jeszcze kamery załozyli to nie mozna juz nic odwalac pozdro dzikusy hehe żart

SZACUN

#334 Share Rafal7

Rafal7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 04 styczeń 2009 - 22:16

Wasze uwagi i przekręty w szkole @endrju00711 nasz ksiądz też się nazywa Pałka :P Wchodzi kiedyś do szkoły a ja na cały głos o Pałka przyszla ;) Powiedział że mi wstawi uwagę i tak nie wstawil :) A teraz jest taki młody szfarz się nazywa jest od niemca i jak chce sie go wkur*** to mówimy szafa gra i trąbi i on az jakawki dostaje :)

#335 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 04 styczeń 2009 - 22:27

Wasze uwagi i przekręty w szkole My w gimnazjum mieliśmy księdza co nazywał się Gwóźdź;)

#336 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 05 styczeń 2009 - 15:42

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas dzisiaj odpalili petardę, koleżanka co siedziała obok dostała w łeb resztką... ja się odsunęłam, ale dalej nie słyszę tak jak przedtem. Odpalanie petard to debilstwo do kwadratu. ;)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#337 Share lukasz912

lukasz912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 17:31

Wasze uwagi i przekręty w szkole Haha to ja w 3 gimnazjum haha dostałem uwage za jeżdżenie skuterem po hali gimnastycznej xD beka była jak nic haha xD było to podczas nocnego rajdu... nocowaliśmy wlasnie na tej sali nom i o godzinie 4,00 gdy wszyscy prawie spali a wychowawczyni poszła zagasić ognisko wnieśliśmy z kumplem skuter na halę (mam jeszcze dwa glośniki zamontowane w nim ) kumpel puści z glośników "szaloną" światła xD i tak wszystkich obudziliśmy xD hahaha beka była jak nic ale oczywiście jak w każdej klasie (prawie) znajdzie sie taka dziewczyna, która nakabluje... dostałiśmy po uwadze ale za to bedzie co dziecią opowiadac haha xD

#338 Share Kamil97

Kamil97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:Harcerstwo,Rolnictwo,Maszyny Budowlane,Modele Rolnicze,Modele Budowlane

Napisany 05 styczeń 2009 - 17:55

Wasze uwagi i przekręty w szkole Czyytaj dokladnie siostra mi tak opowiadala ;|

Albo tylko zawartoosc spadla na glowe...nie pamietam;p....ale na pewno nie zmyslam ;]
-U-R-S-U-S- me love<3

#339 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 18:03

Wasze uwagi i przekręty w szkole Hehe, skuterem po sali :P ;) W klasie C mieli angileski z panią, która ma Tico ( takie małe badziewie, które ma dlachy z papieru, lekko się oprzesz i już w drugą strone się wywinie, albo wgniecenie zostanie ) Coś zaczeła im szopke na lekcji odstawiać, straszyć itp. to Jeden powiedział ,, .... rozjeb..my quadem tico " i dostali uwage za grożenie nauczycielowi i byli dyrki za tą uwage : , ale -50 mają :) A dziś na przerwie patrze idzie ksiądz, ( pałka ) i się go pytamczy ma teraz dyżur na dużej przerwie. A dziś sypneło z 20 cm. No i miał ten dyżur, zgarnoł ode mnie w łeb z śnieżki, i przeszedł, wszyscy się śmiali, a on mówi że się zaraz wpieni. a ja mówie ,, Słyszałeś krzysiu, zaraz dostaniesz pałe z zachowania "i to tak głośno powiedziałem, że cała szkoła się śmiała :) Kumple niemogli ze śmiechu, a on zgasł poszedł za filar się schować :). Za dużo żucać się nie mógł, bo jestem od niego wyższy, i nie miał za co mi wstawić uwagi, ale na pieńku z nim mam że hej :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share markpp

markpp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Zainteresowania:Lubię grzebać w garażu i coś naprawiać(psuć), lecz moim powołaniem jest elektronika i te dziedziny.

Napisany 05 styczeń 2009 - 18:40

Wasze uwagi i przekręty w szkole my przed świętami wyciągnęliśmy gwóźdź z klamki w sraczu i jeden koleś wszedł do niego a od środka była część bez sworznia i jak wchodził to trzasnął tak drzwiami że klamki wypadły i siedział tam prze całą przerwę a my z łachu nie moglismy
kilka razy tak zrobiliśmy z kumplami aż w końcu pedagog na apelu mówiła o tym

to raz na w-f koleżanki zrobiły jaja jednej, wzięły je ciuchy i powpychały w kieszenie srajtaśmę tak że zwisała, ona przyszła zaczęła jęczeć i poszła po wychowawczyni, nasza pani jak to zobaczyła to zaczęła się łachać i poszła

ja kiedyś z kumplem wyrwałem drzwi od sracza i dyrek to widział zaczął jęczeć a skończyło się gadce co słychać u mojego wujka :P :D :D :D ;D ;D
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...