Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#301 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 19:12

Wasze uwagi i przekręty w szkole wczoraj kolega z klasy rozebrał klawiaturę na lekcji GW siedząc przy biurku profesora B) A psor siedział na środku klasy na krześle :)
Na początku kluczem od drzwi powyjmował klawisze(wcześniej już kilkunastu klawiszy nie było i tylko widniał na środku napis: "hu^"), następnie rozłupał ją na pół wzdłóż. Wyjął gumkę i zaczął sprawdzać jej sprężystość. W trakcie testów wynikły komplikacje i w każdej z rąk został mu kawałek :) Następnie wyjął płytkę i próbował wyżej wymienionym kluczem wyłamać układ zcalony (taki kwadracik wkoło z takimi drutami) i udało mu się :) Miał go w ręku a siedział przy biurku to wpiął go w listę klasową spisaną na wycieczkę. :) I powstała myśląca lista :) Psorek miał problem potem wyciągnąć ten układ, bo tak sie trzymał :)
I tak cała klawiatura w częściach wylądowała w koszu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 01:40
  •  

#302 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 19:16

Jak była zima to kumpel przyjechał MFem 255 pod szkołe i zparkował obok samochodów nauczycieli

Tylko nie mów że kumpel do podstawówki chodzi B)
To było w gim czy wyżej?

#303 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 20:21

Wasze uwagi i przekręty w szkole Jak byłem w 1 gim ale on 2 lata zimował
Mój Wladimirec podbija świat

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#304 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 20:26

chłop zadzwonił do szkoły i powiedział że w szkole jest bomba chłopa złapali i kare płacił haha

To nie jest śmieszne, lecz żałosne :/ u mnie w zg jakieś dwie typiarki zadzwoniły na straż, że w szpitalu jest bomba. Namierzyli je, i jak dobrze pamiętam to kare dostały 20k zł.

KS Falubaz

#305 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 20:45

Wasze uwagi i przekręty w szkole Panowie to to jest nic, my jak pracowaliśmy na kompach w szkole to ktorys z kumpli wlaczył to:
http://www.agrofoto....image29114.html no i tak wyszło ze Pani zauważyła B) :) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#306 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 20:47

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja tez to kumplom pokazywalem i nauczycielka tylko sie zasmiala jak to zobaczyla B)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#307 Share dfagroplus60dt

dfagroplus60dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 20:48

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja dziś dostałem uwagę, bo na fizyce kolega wyrzucił kwiatek przez okno i powiedział, że to ja. jego kumple potwierdzili i mam przeryte u dyrektora i u rodziców też.

#308 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 29 kwiecień 2008 - 20:50

Wasze uwagi i przekręty w szkole pamietaj takich ludzi nie mozna nazwac kumplami bo to sa tylko zwczyczajni debile i tchorze
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#309 Share c330ursus

c330ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem i mechanika ;)

Napisany 30 kwiecień 2008 - 08:03

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja nawet kiedyś z kumplem C-360 do szkoły jechałem (chodzimy do 3 gimn) B) Zaparkowaliśmy na miejscu parkingowym dla nauczyciela i do szkoły :) A po szkole to sie dopiero działo :) Przesuwaliśmy śmietniki, wjechaliśmy na boisko do nożnej (to był mój pomysł i ja jechałem kumpel na błotniku siedział) na boisku był WF i nauczyciel sie ino śmiał :) , okrążyliśmy ze 2 razy szkołą i do domu przez pola :) To było całkiem nie dawno jakieś 2 tygodnie temu :)
:D

#310 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 30 kwiecień 2008 - 20:23

Wasze uwagi i przekręty w szkole Hehe..może to nie jest akcja rodem ze szkolnego korytarza ale mimo wszystko ze szkołą związana...i to można powiedzieć, że nawet bardzo.. otóż tak...
Pewnego sobie dzionka w szkole moi kumple planowali po lekcjach kupić sobie browar na następny dzień na impreze...no i lekcje dobiegły końca.. wracamy. Szedłem z nimi bo w sklepie gdzie mieli kupować piwo zamierzałem zakupić sobie gazetę.Wchodzimy do sklepu.. przed nami trzy osoby w kolejce.. babka, facet i jakiś amator taniego wina marki "Wino"..Za nami wszedł gościu i drzwi się zamknęły.. wszyscy już kupili co mieli kupić.. nasza kolej.. no i mój kumpel jeden mówi, że chce 10 piw "Karpackich Super Mocnych 9%"..babka zaczyna wykładać na lade piwo i pakować w reklamówki..ja stoje za nimi z gazetą i czekam, popakowali piwo w reklamówki, zapłacili no i mają już wychodzić a tu nagle ktoś wchodzi do sklepu...i nie był to nikt inny jak nasz kochany dyrektor, który w tymże sklepie zaopatruje się w fajki..ja kupiłem gazete i wyszedłem a on do kolegów.. taki tekst : "Poczekajcie na mnie na zewnątrz" B) , dwóch z nich uciekło, dwóch zostało no i ja...dyro wyszedł ze sklepu, zaczął swoją gadke itd.. do mnie burka a ja mówie mu że po gazete tylko.. no i powiedział że z nimi pogada w szkole i wezwie rodziców a piwo on weźmie i pójdzie do matki tego co kupował.Mieli ostro przewalone, ja wyszedłem cało hehe ale w końcu nie kupowałem...

Oj te ludzie to mają wyobraźnie...rozum.. żeby alkohol kupować w centrum osiedla, w sklepie monopolowym gdzie co 3 godziny patrol policji zagląda, a w ciągu godziny tłumy ludzi sie przez niego przewijają...ehhh :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 maj 2008 - 18:51

Wasze uwagi i przekręty w szkole Z dziennika 2 gimnazjum na lekcji matematyki. :,,Uczniowie przebywają w nieznanym miejscu" ;) :) :)
Moja uwaga: Uczeń S........... uzył wylagarnych słów ostrzegając kolege żeby nie spadł z drabiny ,,Uważaj żebyś sie kur..... nie spier.... do ch..a
ale co było na drzwiach otwartych ja sobie z kumplami i kumpelami też pojechałem ale jak się 3 gim nawaliła, chcieli wracać do szkoły i kierowca ni chciał ich zabrać to go zaczeli wyzywać, przedzwonił do szkoły i nasza klasa miała wtedy technike z ich wychowawcą i on odebrał wszystko sie dowiedział i taki tekst: Oni się kur... tak jak wy naje....li. przyjechali na miejsce on zaczoł do nich sapać a oni mu zaczeli wmawiać ze to no jest pijany a nie oni, i potem na technice opowiadał że musiał zbierać zwłoki po mieście wypili 15 win w 8 ludzi
Mój Wladimirec podbija świat

#312 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 02 styczeń 2009 - 22:05

Wasze uwagi i przekręty w szkole jak tak tego słocham to myśle że zaraz padne ze śmiechu

ja raz z kumplem zostaliśmy robić gazetke na punkty.kumpel znalazł jakąś świeczke i podpalił. ja w tym czasie robiłem
gazetke.na tej gazetce była wata. kumpel bawił się opalając ramę od gazetki, aż tu nagle ta wata sie zajarała. w jednej chwili cała gazetka w płomieniach.zdjęlismy mundurki zaczęlismy gasić. na szczęście się udało i nie wiele brakowało
a firany by się zajarały i cała klasa w płomieniach.niby fajny widok bo "klasa w płomieniach" ale było by przesrane. ;)

drugi raz to jak kumplowi z paczki wypadły fajki na lekcji, i niewiele by brakowało a facetka by zobaczyła a kazdy ino
fajki jumał do kieszeni :P

#313 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 styczeń 2009 - 22:57

Wasze uwagi i przekręty w szkole pare lat temu pierwszakom sie nudziło na warsztatach w szkole i zaczeli zabawiać się gaśnicą..... jak ją uruchomili zaciął się zawór i całe 5kg proszku wypuścili na korytarz. Cała klasa tydzień to sprzątała a reszta szkoły miała wolne......... ;)

a i kiedyś zażartowałem z polonistki że powinna dostać pałe z ortografii........... oj ale miałem dym.....

#314 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 23:51

Wasze uwagi i przekręty w szkole pierwszy raz widze ten temat... i musze powiedziec ze omało co z krzesła nie spadłem... ;) ale niektore to lekkie przegiecie...
DEZERTER

#315 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 00:26

Wasze uwagi i przekręty w szkole Hehe , to my mamy takiego mówiąc skromnie głupiego księdza, a na nazwisko ma Pałka, to podczas śpiewów ,, Chwała na wysokości " my śpiewamy na cały głos, aby nas usłyszał ,, Pała na wysokości ", bo lubi sobie porządzić, kiedyś chciał mi wpisać uwage, że sam nie wiedział za co ;) a ja na śpiewie wszystkich przekrzykiwałem i zostawałem specjalnie troche z tyłu ze słowami, i nie mógł śpiewać, bo mu zawsze słowa mieszałem :P

#316 Share jerzy

jerzy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 12:20

Wasze uwagi i przekręty w szkole ;) :P :) nie powinienem czytać tego tematu

#317 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 13:29

Wasze uwagi i przekręty w szkole a słuchajcie, macie może w pamięci jakieś "ciekawe" wypracowania? W ogole w nowoczesnej szkole pisuje się takowe? podzielcie się tak zwanyi kwiatkami z zeszytów?
DEZERTER

#318 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 03 styczeń 2009 - 13:50

Wasze uwagi i przekręty w szkole No u nas jak pisaliśmy test w 3 kl gimnazjum to koleś miał skrócić,,Syzyfowe prace" i napisał, że są one o Syzyfie, który wtaczał kamień pod górkę...A na matmie to był kompletny cyrk:
2+2=5, wzór na pole trójkąta np P= a*h itp... Ktoś kiedyś narysował Kubusia Puchatka z garnkiem miodu, a na samym środku napis MJUT. Polski szukali w Afryce. A co do tych wypracowań to było tyle tego, że nie pamiętam ;)
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

#319 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 13:56

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie w bylej szkole kolega z innej klasy napisał ze jest sfsi chodzilo mu ze jest ze wsi hehe..
No ale bylo duzo akcji...w klasie jak jeszcze do gimnazjum chodzilem to byla taka nasza dwojka najgorszych:d ja i kumpel..wlasciwie nie ma sie co chwalic bo zarty czesto byly glupie i bardzo nie na miejsu...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 03 styczeń 2009 - 16:18

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas w-fu uczy taki koleś ze 26lat dopiero co po szkole. On chciał się popisać na dworzu mróz rozebrał się i kazał nam biec :P w spodenkach na boisko oddalone ze 3km.
My wkużeni jak niewiem co. Poszedł się odlać a my krzyczymy "ale mały" "z czym do ludzi" "dzieci z podstawówki mają większego" :) :) jego mina ja przyszedł bezcenna. Teraz jak nam każe robć coś czego nie chcemy to krzyczymy że ma małego i się przymyka.
Też na wf-ie na rozgrzewce 'jak kto chce' tńczyliśmy poloneza ;) :) ale zawsze obchodzi się bez uwag :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72