Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#241 Share tomek13

tomek13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 06 luty 2008 - 17:12

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas w szkole zawsze w środę popielcową ( tzn. dzisiaj ) to się kredą mażemy ( bo taki u nas zwyczaj ^_^ ) to mundurki całe białe były B) , a potem na przerwach to nauczyciele wszystką kredę z klasy wynieśli , ale i tak my mieliśmy swoje zapasy B)
A na w-fie to my też tylko nauczycielka się odwraca to my odpoczywamy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 01:06
  •  

#242 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 08 luty 2008 - 20:16

Wasze uwagi i przekręty w szkole a dzis z kumplami wyrzuciliśmy przez okno takiego gościa ale szkoda ze tylko z parteru :D a tak to na lekcjach wymyslam jakies debilne pomysly i co lekcjie pala z zachowani B)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#243 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 08 luty 2008 - 20:47

Wasze uwagi i przekręty w szkole przez okno wyrzuciliśmy z 3 kolegów.
albo jeden na drugiego wsiada i jak 2 osoby wsiądą na 1 osobe to pada.
a wtedy jest wesoło.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#244 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 marzec 2008 - 21:20

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja to tak:
1 Wypiliśmy wino Marconi w 7. Zachowanie obniżone
2.opluliśmy dzwi w kiblu
3 Kumpel skakał na pisuar i spadł i się potłukł
4. W klasie mamy mydło w płynie to namoczylismy nim gąbke i nie szło pisać po tabicy
5. Wchodzimy do autobusu i siedzi nauczyciel z tyłu i miał rękawice ze skóry to wymyśleliśmy ze ma rękawice na motór i wtedy dało śmiechu Kumpal zaczął udawać że jeździ motorem i zaczął odpalać jawe. Odpalił wsiada a babol do niego USIĄDŹ a kumpel -przecież siedze babolu z d*py.
6 Dziś na hiście tak zaczełem czubkować. Babol gada o jakiś przekrętach a ja na całą klase. PRZEKRĘTY BABOLA. polewa
7. Kumpel w koleśke od matmy rzucił krzesłem.
8 Jak mieliśmy rele z plebanem to się zniego nabijaliśmy bo on ma T-25. i na całą klase się darliśmy RUSEK PLEBANA :P :( :P :P
Mój Wladimirec podbija świat

#245 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 19 marzec 2008 - 22:25

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ostatnio w szkole ogladalismy jakis nudny film :( wiec postanowilismy z kolegami isc do domu. Ale nauczyciele pilnowali drzwi.. więc wyszlismy przez okno :P . dyrektor to widział :P i dostalismy nagany :P
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#246 Share MichaZetor7711

MichaZetor7711

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 20:03

Wasze uwagi i przekręty w szkole My w szkole teraz mamy taką faze ze jak ktoś idzie do ubikacji w czasie lekcji, to mówimy nie spószczaj wody to zapobiegniesz szuszy. :P :P :lol:A w 2 klasie gimnazjum kolega nauczył się strzelac karkiem, a Pani od biologii nie cierpi jak ktos strzela z palców.Na jednej z lekcji cicho w klasie wszyscy piszą kartkówke, a kolega trrach w jedną trrach w drugą strone karkiem.Pani sie tak wkurzyła i wpisała mu uwage: "Uczeń xxxxxxxx na lekcji deformuje sobie kręgosłup w odcinku szyjnym, tym samym denerwuje nauczyciela".Jak nam to przeczytała wychochowawczyni na godzinie wychowaczej to sama z nami polewała. :P :(

#247 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 20 marzec 2008 - 21:09

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas na angliku się bili, na polskim strzelamy kulkami papierowymi, a na matmie...
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

#248 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 20 marzec 2008 - 21:37

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja podczas godziny wychowawczej (wystawiał koles zachowanie miałem poprawne przez 3 min.) chciałem rzucić butelke z wodą do kumpla a kumplel d*pa i niezłapał i poleciała w wychowawcę coś pier..... i mi wstawił nagane się z nim ostro pokłuciłem że aż się przepisałem do innej klasy na inny profil

#249 Share adeq15

adeq15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 23:07

Wasze uwagi i przekręty w szkole Mi wystarczy próba podpalenia klasy religijnej to było w tamtym roku miałem saletre potasowa z cukrem pudrmem rozpuszczona zrobiłe sie taki karmel jak cukierki krówki i to strasznie dumi ja to wziołem do szkoły chciałem na dwoze odpalic kumpel mówi wzuc to tu przez szczeline w dzwiach odpaliłem i wzuciłem pare sekund w klasie siwo zaraz pałasze w skole do dyra i -40 i musiałem malowac za kare 10m kwadratowyh <_<

#250 Share klusek

klusek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 22 marzec 2008 - 21:54

Wasze uwagi i przekręty w szkole my żeśmy z kumplami kilka lat do tyłu malucha nauczycielowi na biosko w bramke wynieśli. I nikt nie wiedział kto to. Il razy my z kuchni bułki kradli łooooo. Albo żeśmy kota kijem zaj......li. Kumpel sobie mundurek roztargał
"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share sylwek20prosto

sylwek20prosto

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:motocykle , rolnictwo itd... ( ';' )

Napisany 22 marzec 2008 - 22:08

Wasze uwagi i przekręty w szkole no ja chodze do 2 gimnazjum i juz w pazdzierniku mialem 11 uwag i 23 nagany no mialem 2 miejsce w szkole nawet apel mi zrobili hehe w dzienniku do półrocza nie mieli nauczyciele juz gdzie pisac i zalozyli zeszyt alee pewnie do konca roku to te 32 kartkowy to zabraknie no ale co tu sie dziwic to wina nauczycieli ze nie potrafia sie uczniami zajac ,NO jeszcze zesmy wino w szkole caly tydzien pili ale sie wydalo bo dali jednemu zjebo... co nie ma glowy do p[icia i wypil z 2 szklanki wina i sie najebal i na lekci wymiotowal i lawke farbo malowal i sie facetka od sztuki poznala na nim ze narombany , bylo jeszcze butle gasniczo opróżniłem ale dalej wisi tylko ze nie ma cisnienia ,bylo jeszcze kilka akcji gostek z 1 klasy pilki ze szkoly wynosil ale kilka od kosza wyniósł i się facet od w-f kapnol pozdro

#252 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 22 marzec 2008 - 23:24

Wasze uwagi i przekręty w szkole u nasz w szkole sie wiele nie dzieje ale są i jaja np.
w środe no to paru kolegów jak wychodzili ze szkoły do autobusu
to trochę z nich kapało
po prostu leli sie wodą z butelek

#253 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze---->NH

Napisany 23 marzec 2008 - 15:29

Wasze uwagi i przekręty w szkole u nas tak się lali że na parterze błoto, a swoją drogą z Sylwka20prosto to niezły aparat :lol: <_< <_< :lol:
PS. też chodze do 2 gimnazjum

#254 Share kon23

kon23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 23 marzec 2008 - 18:02

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja też chodzę też do 2 gimnazjum i w środę na biologi się nudzimy no to by trzeba coś zrobić no to zacząłem z kumplem udawać świnie
i kumpel dostał uwagę "Marcin udaje świnie na lekcji biologi" a ja uwagi nie dostałem <_<

#255 Share Damian2302

Damian2302

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 23 marzec 2008 - 20:01

Wasze uwagi i przekręty w szkole UUU gimnazjum to są czasy pamiętam legendarną akcje z gaśnicą był brecht facetka weszła na lekcje a my odpalilismy gasnice proszkową , moja kumpela miała ostrą faze po proszku z gaśnicy heh ale nie byli wzywani rodzice ponieważ złożylismy sie na nową gaśnice i nic ,,,,,,,,,,, pamiętam tez jak kumpel podpalił papiery w koszu na śmieci tez brecht był .................. żeby wymienić wszystkie nasze akcje to bym musiał z 5 kartek a4 zapisać nawet więcej pozdro dla wszystkich szkolnych rozrabiaków <_< :lol: :lol: :lol: B) <_<
Case jest the best

#256 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 23 marzec 2008 - 20:29

Wasze uwagi i przekręty w szkole u nas to najlepsze jaja są na godzinie wychowawczej kiedy ,,usprawiedliwiamy się'', dlaczego nas zabrakło w połowie lekcji a nasz wychowawca biedak <_< , słucha naszych opowieści i usprawiedliwia :lol: ; najlepsze to były takie usprawiedliwienia , proszę zwolnić syna z dnia... z powodu siania situ z wujkiem albo ładowania świń na spęd , lub cielenia się krów, ( po części prawda ale ile razy do roku może sie cielić ta sama krowa :lol: czasami to nawet po 6x jak dobrze u niektórych idzie :lol: )albo kumpel sam nie wiedział co już wymyślić to sami jemu wymyślelśmy że woził gnój , wychowawca łapie się za głowę i usprawiedliwia B) , taka jego robota <_<
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#257 Share Spojler

Spojler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 16:09

Wasze uwagi i przekręty w szkole jade sobie traktorem po słome oczywiście drogą publiczną....patrze a przede mną wychowawczyni zatrzymała mnie i mówi:
"czy ja mam zadzwonić po policje?!?! co ty se myslisz??!?! masz obiżone zachowanie!!!!blablabalablabla..."
za 2 tygodnie znowu jade po słome, staje przed skrzyżowaniem chce skręcać w lewo na pole i widze ze to ta sama nauczycielka jedzie z prawej strony.Normalnie bym ją puścił ale mi sie przypomniało o obniżeniu sprawowania... i trach tuż przed nią.Na jej nieszczęście na pole miałem 4km a droga do jej domu prowadziła tą samą jak moja na pole.Przez calutkie 4km jechałem całą szerokością drogi 5km/h hahahhahahaa.Ale miała nerwa....i nie zjażyła że to ja <_<
Dostawcą mocy jest...Case

#258 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 25 marzec 2008 - 12:05

Wasze uwagi i przekręty w szkole A u mnie co sie dzieje to żal szczególnie na wf
- raz nikomu sie nie chciało ćwiczyć inny nie mieli stroju a inu jak ja powiedzieli żeby nam wpisał po pale i ze nie ćwiczymy a tu nasza wychowawczyni i w 2 minuty każdy stał na zbiórce poza mną bo powiedziałem ze dostałem pałę i nie ćwicze mama był a drugi dzień w szkole.
A po za tym to bójki pyskowanie co sie równa nieodpowiednie zachowanie na półrocze

#259 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 25 marzec 2008 - 12:08

Wasze uwagi i przekręty w szkole

jade sobie traktorem po słome oczywiście drogą publiczną....patrze a przede mną wychowawczyni zatrzymała mnie i mówi:
"czy ja mam zadzwonić po policje?!?! co ty se myslisz??!?! masz obiżone zachowanie!!!!blablabalablabla..."
za 2 tygodnie znowu jade po słome, staje przed skrzyżowaniem chce skręcać w lewo na pole i widze ze to ta sama nauczycielka jedzie z prawej strony.Normalnie bym ją puścił ale mi sie przypomniało o obniżeniu sprawowania... i trach tuż przed nią.Na jej nieszczęście na pole miałem 4km a droga do jej domu prowadziła tą samą jak moja na pole.Przez calutkie 4km jechałem całą szerokością drogi 5km/h hahahhahahaa.Ale miała nerwa....i nie zjażyła że to ja :)

sory ze post pod postem ale dobże jej tak :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 25 marzec 2008 - 12:11

Wasze uwagi i przekręty w szkole Kumpel opowiadał jak w jego szkole była kłótnia na lekcji i jeden do drugiego nagle powiedział "zamknij du*e", no to sie nauczyciel wkurzył i uwage wpisał o treści "Nakazuje koledze zamknąć du*e, jednakże kolga polecenia nie wykonał..." :)

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.