Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#221 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 23:46

Wasze uwagi i przekręty w szkole A tego to nigdy nie zapomnę !!!!!!!! w gimnazjum ksiądz miał peugeot-a 206 i kiedyś się zebraliśmy na długiej przerwie i każdy kto mógł to łapał za co się tylko dało i przenieślimy go w inne miejsce :rolleyes: :) :) :( byście widzieli minę księdza jak zobaczył że auta nie ma :( :rolleyes: :( :( nie było winnych bo okno od pokoju nauczycielskiego jest z drugiej strony szkoły

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 04:09
  •  

#222 Share kon23

kon23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 07 styczeń 2008 - 21:43

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja ostatnio rozlałem kolektor na ławce na lekcji angielskiego i go podpaliłem i puźniej zeszytami podkładaliśmy do ognia żeby nie zgasło.Wychowawczyni tylko sie sapała o to po co nosze zapalniczke do szkoły,do czego mi ona służy i chciała mi ją skonfiskowac ale jej nie dałem.A najlepszy był dym z tego ogniska cała klasa zadymiona :rolleyes:

#223 Share MACGYVER

MACGYVER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 07 styczeń 2008 - 21:58

Wasze uwagi i przekręty w szkole Mi w gimnazjum nauczyciel pisał uwage a ja powiedziałem MOJA STARA BĘDZIE MIAŁA Z TEGO ZWAŁE i następną uwagą była ta co ja powiedziałem.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#224 Share Mateusz16

Mateusz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ

Napisany 07 styczeń 2008 - 22:06

Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj mój kumpel za 5zł obrznoł ze schodów dzieciaków idących na dole:lol: Myślałem, że spadne ze schodów bo tak się śmiałem:D

#225 Share DaMiAn914

DaMiAn914

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 07 styczeń 2008 - 22:59

Wasze uwagi i przekręty w szkole w domu mam taką samą wierze z Sony jak w szkole w klasie ! i przyniosłem do szkoły pilot z tej wierzy ! jak mieliśmy angielski i babka puściła nam coś tam z płyty zaczołem to przewijać i wyłączać radio ! na początku myślała ze się radio zepsuło potem zaczęła krzyczeć ze w klasie są duchy i wybiegła z klasy ! już nikt tej wierzy nie słucha ! i nikt nie wie ze ja miałem ten pilot ! :rolleyes:

#226 Share mateus2222

mateus2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 22:52

Wasze uwagi i przekręty w szkole w sumie jak bym mógł umieścić zdjęcia i filmy... to byście się posikali ze śmiechu... kiedyś coś wstawię

#227 Share mateuszsn

mateuszsn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 21:46

Wasze uwagi i przekręty w szkole 1,5 tyg temu. Język niemiecki, sprawdzian(moja klasa najgorsza w gimnazjum). Wesoło było. Nauczycielka prosi o 5 min ciszy. Po 2 min na prawie cały głos zapytałem " A może pani świniaczka ode mnie kupi??" <_< Śmiechu było co nie miara :) A po chwili z podobnym pytaniem wyjechałem ale dot. ziemniaków :) Ale po radzie pedagogicznej (moja mama jest nauczycielką) to nie było wesoło :D

PS. I tak niczego nie kupiła <_<

#228 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 10:13

Wasze uwagi i przekręty w szkole Coś mi nie pasują te twoje posty, jesteśmy na forum rolniczym a Ty takie rzeczy wypisujesz ;)

Chyba wspólnie z kolegami (moderatorami) bedziemy musieli Cie przypilnować, bo wejście masz niezłe ;)

#229 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 10:15

Wasze uwagi i przekręty w szkole no chyba dobra pani z tej BUHAHA100 ;)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#230 Share pawel

pawel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 11:20

Wasze uwagi i przekręty w szkole ale mamy ''wystrzałową'' koleżankę ,ale jak znam zycie to pewnie jakiś szczeniak wypisuje takie bzdury a potem czytając to podnieca się jakiego cudu dokonał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 11:23

Wasze uwagi i przekręty w szkole no raczej pewnie tak jest bo to nie ma sie czym chwalic
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#232 Share zajac1

zajac1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 17:00

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas jest zakaz wychodzenie do miasta ;) No ale niektorzy wuchodza sobie kiedy chca.Np:ja i moj kumpel :) Wiec dzis kumpel poszedl ale sam. Niestety po drodze z daleka zauwazyl nauczycielke,wiec wszedl do sklepu i do sklepowej czy moze sie schowac,a ona bardzo prosze,wiec buch pod lade :).Wtedy weszla nauczyscielka z zapytaniem czyt nikt tu nie wchodzil a pani skepowa niee ;) nastepnie spokojnie powrocil do szkoly

#233 Share dyczkowski

dyczkowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 17:10

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie w szkole ksiadz który uczy religii ma na nazwisko Baran i wszyscy sie z niego leja :) Raz stoje z kolega i ksiądz idzie a on do niego BEEEEEEEEEE ;) A on do niego ze dzwoni po matke.Okazało sie ze miała czas i przyjechała.Wtedy pyta on kolege czemu tak zrobił a on mu na to : ODBIŁO MI SIE :) :) No i wyszło zę ksiadz niepotrzebnie du... mu i jego matce zawracał i przepraszał ich ;) :)

#234 Share mateus2222

mateus2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 05 luty 2008 - 21:20

Wasze uwagi i przekręty w szkole pewnego razu na W-F-ie graliśmy w siatę. Sor(łysy) stał koło drabinek... kumpel(ułomne dziecko) tak odbił piłkę że trafił w łysinę sora... i w tym monencie wypalił: Na porost !!! cała sala w śmiech

na marketingu (lekcja prowadzona przez dyrektora szkoły B) ) dzwoni telefon uczniowie rozglądają się po klasie i patrzą po sobie-czyj to telefon?? w tym momencie dyrektor wyjmuje komórkę "tak słucham"... koniec lekcji wychodzimy z sali i co się okazało dzwonili uczniowie ze straszej klasy wyklneli dyrektora i na koniec rzucili taki tekst "jest Sz****"??" (zapytali o kumpla z klasy B) )

w pierwszej klasie technikium... ktoś się nie bał i podpier... krzesełko z klasy następnego dnia znaleźliśmy je za oknem wypadło z drugiego piętra z sąsiedniej klasy nazajutrz rano zabraliśmy krzesło i zanieśliśmy je do majstrów... a na którejś lekcji wpada dyro do klasy i mówi: "zobaczycie będziecie się składać na nowe krzesełko wyrzuciliście krzesełko za okno macie odkupić..." w tym momencie wstaję i mówię: " panie dyrektorze, ale o jakie krzesełko chodzi??" dyro: " jak to o jakie to co leży za oknem" ja: "panie dyrektorze ale za oknem żadno krzesełko nie leży" i podchodzi do okna... patrzy a tu krzesła nima :) odrazu zmienił ton :)

u nas w szkole na drugim piętrze na korytarzu stoi żelaźniak :) prawie całe piętro to sami faceci :) i wiadomo odwala :) po całym korytarzu jeździł ten wóz :) ile razy drzwi były zastawione tym wozem :) ale teraz został przykręcony do podłogi :)

#235 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 05 luty 2008 - 21:58

Wasze uwagi i przekręty w szkole ale macie ciekawe historie.. można by dobranocke napisać.
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#236 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 05 luty 2008 - 22:19

Wasze uwagi i przekręty w szkole przypomniało mi sie jak na W-F gramy w gałe i jeden sie wywalił i my z ławką do niego(niby nosze) i go niesiemy na tej ławce i na bok go wuefista sie zlewał z nas my sie prawie posikaliśmy ze śmiechu jak zobaczylismy kolegów którzy po sali z ławką biegną B)
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#237 Share dawid12

dawid12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 06 luty 2008 - 15:27

Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj na matmie była brecha;pkolega ma taki dzwiek co go dorosli niesłysza i on go przez prawie pół lekcji puszaczł i typiary z klasy zaczeły cos gadac a baba nic(ona tego niesłyszy) a jedna typiara nawet pod kaloryfer podeszła zeby zobaczyc czy to tam piszczy;p
Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

#238 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 06 luty 2008 - 15:39

Wasze uwagi i przekręty w szkole u nas w szkole jest taka katechetka, co lekcje jak wejdzie do klasy to na nas krzyczyto my do niej z takimi tekstami ( spusc wode, trzaskaj drewienko, zuj dentke,wonchaj jaja i takie tam ) ze ona zaczyna plakac a na poczatku roku mowila nam ze studiuje psychologie a jej przy naszej klasie psycha siada i podala nasza klase do dyrektora a jak mamy z nia lekcje to uwage pisze nam na przynajmniej pol strony w dzienniku

#239 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 06 luty 2008 - 15:51

Wasze uwagi i przekręty w szkole u nas jak robimy rozgrzeke z W-F to jak nie ma pani to robimy pół cwiczeń.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 06 luty 2008 - 15:51

Wasze uwagi i przekręty w szkole @zetor5321 to nie zly przekret robicie B)